Плантація Рослин "Vovk" відгуки клієнтів / страница 2

Плантація Рослин "Vovk" відгуки клієнтів
Плантація Рослин "Vovk"
1.9 5
42 відгука / 1651 перегляд

Погані саджанці

Гость Гость 6 травня, 2025 год
Саджанці плодових порід прийшли жахливі, покручені, з роздертою корою до серцевини, зовсім не дворічні, не відповідають тому що заявлено, більше в них нічого заказувати не буду.

Моя покупка

Натали Натали 1 травня, 2025 год
Заказала заказ 16.04 теж впевнили що відправлять на протязі 4 днів, пройшли ... ,я подзвонила нагадала про себе, мені знову пообіцяли, що відправлять сьогодні або завтра вранці, я- не відправили, ну прийшлось сказати що якщо завтра заказ не відправлять я відмовлюся, і заказ відправили
Що касається самого заказу, то комплектація була не повної,,а колоновідні дерева ... Читати відгук
Заказала заказ 16.04 теж впевнили що відправлять на протязі 4 днів, пройшли ... ,я подзвонила нагадала про себе, мені знову пообіцяли, що відправлять сьогодні або завтра вранці, я- не відправили, ну прийшлось сказати що якщо завтра заказ не відправлять я відмовлюся, і заказ відправили
Що касається самого заказу, то комплектація була не повної,,а колоновідні дерева я чекала в горщиках як на фото ( що я і уточнювала по телефону) а прийшли в упаковки корневої системи в гільзу, сильно обрізані, 2 х річні саджанці довжки до 1 метра а абрикос зовсім маленький десь 30 см максимум 1 рік, а оплата за 2 річний саджанець. Трохи розчарована.,перший заказ був на відмінно.Дякую за подаруночек троянду, це дуже приємний момент
Переваги:
  1. Подарунок.
Недоліки:
  1. Трохи затрималась відправка, товар був не в наявності, товар не відповідає опису..

Жахливий магазин і відношення до замовлення.

Косміна Олена Косміна Олена 29 квітня, 2025 год
Зробила замовлення на сайті 16 квітня. Зразу зробила оплату про що пізніше пошкодувала.
Чекала обробку і відправку свого замовлення декілька днів. Потім написала оператору. Мені сказали, що оплату бачать, передали на пакування замовлення і відправка буде протягом 4 робочих днів.
Я розуміла що попереду Великдень, взагалі сезон на рослини і можливо буде більше мій термін очікування.
Минули 3 рази... Читати відгук
Зробила замовлення на сайті 16 квітня. Зразу зробила оплату про що пізніше пошкодувала.
Чекала обробку і відправку свого замовлення декілька днів. Потім написала оператору. Мені сказали, що оплату бачать, передали на пакування замовлення і відправка буде протягом 4 робочих днів.
Я розуміла що попереду Великдень, взагалі сезон на рослини і можливо буде більше мій термін очікування.
Минули 3 рази по 4 робочі дні. Я розуміла, що про мій заказ просто забули. Взяли гроші і забули.
Потім з'ясувалося, що одного саджанця з наказу взагалі немає, мені стали пропонувати заміну.
Я попросила повернути мої гроші і сказала, що гіршого ставлення не бачила.
Я надала номер карти на повернення. Пройшло 2 робочі дні. Я ще досі не побачила відшкодування коштів.
Будьте обережні з плантацією " Vovk"
Переваги:
  1. не побачила
Недоліки:
  1. Хаотичність в роботі. Непослідовність. Немає дотримання умов співпраці.

Не рекомендую!!!

Ольга Ольга 29 квітня, 2025 год
Отримала саджанці від плантації "Vovk", це просто біль, занадто виснажені, стебла потемніли. Ще й не врахували знижку. На повідомлення не відповіли, не перепросили. Дуже недобросовісний продавець. Розчарована! Не рекомендую!!!
Переваги:
  1. Немає
Недоліки:
  1. Слабкі саджанці, відсутній зворотній зв'язок

Приїхала суха троянда

Гость Гость 24 квітня, 2025 год
Замовляв троянду на штамбі яка коштувала 900грн, привіз додому, посадив із надією на те що рослина прийметься без проблем, відразу помітив що були сухі гілки, але подумав що це нюанс із штамбою. Як результат росилна не прийнялась, магазин взагалі не йде на спілкування, і пише що потрібно було дивитися на пошті та фоткати яка рослина прийшла.

Хороші саджанці троянд

Ната Ната 23 квітня, 2025 год
Читаю відгуки і здивована трохи… Кілька разів уже замовляла саджанці троянд у них - і все добре! Фото саджанців не маю, на жаль, але вони були гарної якості і добре запаковані. Все прижилося. Може якісь інші рослини і не такі приїжджають людям. Але до троянд у мене жодних претензій нема. Рекомендувала подругам, то теж були задоволеніgood
Переваги:
  1. Адекватні ціни, гарні саджанці, добре пакування, нормальне обслуговування, подарунки для клієнтів
Недоліки:
  1. Іноді трохи затягують з доставкою, але для мене це не критично.

груша Мілена, смородина Черешнева, Альта

Валерій Валерій 22 квітня, 2025 год
Замовляв грушу Мілена, а також дві смородини Черешнева і Альта.
Менеджер сказав що саджанці будуть дворічні.
Отримав однорічні, як грушу так і смородину. Ну це ще півбіди, а от стан їх це що то з чим то.
Привой груші під сорок п'ять градусів до підвоя. Сам привой такий покручений, як би прбивався через гіляки до сонця.
А смородину,... Читати відгук
Замовляв грушу Мілена, а також дві смородини Черешнева і Альта.
Менеджер сказав що саджанці будуть дворічні.
Отримав однорічні, як грушу так і смородину. Ну це ще півбіди, а от стан їх це що то з чим то.
Привой груші під сорок п'ять градусів до підвоя. Сам привой такий покручений, як би прбивався через гіляки до сонця.
А смородину, таке враження відкопали від старого куща, саджанці в корості по 20 см.
Перший раз отримую таке сміття. Жалкую що не відкрив і не перевірив при отриманні посилки.

Штамбові троянди

Гость Гость 15 квітня, 2025 год
Отримала сьогодні штамбові троянди, але рослини значно відрізняються в рості.
Взяла 2 різних кольори і тепер не визначуся де і як їх посадити, щоб виглядали гарно.
На сайті висота 120-160 см, але одна 140 см, інша 107 см., яка не відповідає заявленим.. Чи коріння теж входить в довжину?
І що робить?
Компенсують подарунками, але я платила кошти за той... Читати відгук
Отримала сьогодні штамбові троянди, але рослини значно відрізняються в рості.
Взяла 2 різних кольори і тепер не визначуся де і як їх посадити, щоб виглядали гарно.
На сайті висота 120-160 см, але одна 140 см, інша 107 см., яка не відповідає заявленим.. Чи коріння теж входить в довжину?
І що робить?
Компенсують подарунками, але я платила кошти за той товар, який мені потрібний.

Всім задоволена

Натали Натали 9 квітня, 2025 год

Чесно кажучи почитала відгуки і думала відмовитись від замовлення,но заказ вже відправили Була дуже задоволена пакуванням і в якому стані були рослини.,ще і прдаруночек- 🌹 троянда ,видно що готувались до сезону.Дуже вам вдячна, все супер♥️
Переваги:
  1. Гарне пакування, швидка доставка
Недоліки:
  1. На данний час немае, буду чекати квіток і врожаю для підтвердження сорту.

Жахливо, не рекомендую...

Андрій Андрій 20 серпня, 2024 год
Замовив саджанець троянди на штамбі, заплатив 800 грн., прийшов наполовину сухий з пошкодженою прикореневою шийкою та дуже слабкою кореневої системою. На всі мої запити щодо якості саджанця представниця плантації Вовк запевнила, що слід просто поливати і саджанець прийдеться. В підсумку викинуті кошти і нерви. Ні в якому разі не рекомендую, тільки втрата коштів та часу...

Обслуживание ужасное. Саженцы неизвестно какого года и где хранились.Картина маслом : Остап Бендер о

Дроздова Дроздова 21 липня, 2024 год
В 2022году заказала саженцы роз . Пришли хилые.но прижились через год. И черт меня дернул заказать 7штук в марте 2024года. Постоянное напоминание о заказе и "все в наличии ,вышлем завтра"заняло 2 месяца. В середине мае получила заказ 4розы и одна в подарок. Звоню,заказ потеряли.До этого было все порядке. О состоянии саженцев можно сказать так: "Наконец-то сбагрили". Ни одна... Читати відгук В 2022году заказала саженцы роз . Пришли хилые.но прижились через год. И черт меня дернул заказать 7штук в марте 2024года. Постоянное напоминание о заказе и "все в наличии ,вышлем завтра"заняло 2 месяца. В середине мае получила заказ 4розы и одна в подарок. Звоню,заказ потеряли.До этого было все порядке. О состоянии саженцев можно сказать так: "Наконец-то сбагрили". Ни одна роза не принялась. А саженцы были от 150гривен.Если хотите головную боль,сделайте заказ именно здесь

Відгук Плантація Рослин "Vovk" - не рекомендую.

Гость Гость 26 червня, 2024 год
Замовляла троянди в різних магазинах, щоб оцінити, де яка якість та відовідність сорту. Шукала відгуки про Плантація Рослин "Vovk", але не знайшла. Тому взяла 2 кущі та додала лілію до мінімальної суми замовлення. Відправлення було через Укрпошту, і магазин запросив 100% оплату. Прийшла посилка в коробці, саджанці не були ніяк зафіксовані, просто зібрані у сухий віник, замотані картоном і кинуті... Читати відгук Замовляла троянди в різних магазинах, щоб оцінити, де яка якість та відовідність сорту. Шукала відгуки про Плантація Рослин "Vovk", але не знайшла. Тому взяла 2 кущі та додала лілію до мінімальної суми замовлення. Відправлення було через Укрпошту, і магазин запросив 100% оплату. Прийшла посилка в коробці, саджанці не були ніяк зафіксовані, просто зібрані у сухий віник, замотані картоном і кинуті у велику коробку, де їх теліпало всю дорогу від продавця до мене. Спочатку подумала, що прийшов 1 кущ, так як було дуже щільно все змотане. Посилку забрала в день, коли вона прийшла. Саджанці сухі, просто віники. Продавець каже, що при посадці це все відійде. Але це скільки сил треба приложити, щоб кущі ожили. В цей час отримала саджанці від Тетянин сад та Цвітсад (на фото в чорному відрі), все зелене, живе - просто посадити і чекати на квіти. 

Тому не рекомендую! Лише якщо хочете погратись в лікаря і виходити полумертву рослину.
Переваги:
  1. Лілія прийшла жива, посаджена в окремому ставчику.
Недоліки:
  1. Кущі троянд зовсім сухі, маю сумніви, що вони оживуть(
Плантація Рослин "Vovk"
Плантація Рослин "Vovk"
Рейтинг 1.9 з 5 на підставі 42 відгуків
plantsvovk.com.ua
Перейти на сайт

Товари для саду та городу
Твой Дом и Сад+
Твой Дом и Сад+

Рейтинг: 4.6
257 відгуків
Flora Shop
Flora Shop

Рейтинг: 1.7
32 відгука
​Интернет-магазин «АгроЛан»
​Интернет-магазин «АгроЛан»

Рейтинг: 5
2 відгука
​Интернет-магазин VitaSad
​Интернет-магазин VitaSad

Рейтинг: 5
2 відгука
Интернет-магазин ROMZEUS
Интернет-магазин ROMZEUS

Рейтинг: 5
2 відгука
Интернет-магазин Agrozon
Интернет-магазин Agrozon

Рейтинг: 5
2 відгука
Интернет-магазин MAMO MARKET
Интернет-магазин MAMO MARKET

Рейтинг: 5
1 відгук