Не раджу!!!!!! - Відгуки про Плантація Рослин "Vovk"

Плантація Рослин "Vovk"
Відгук додано 15 травня, 2025 год 4 перегляда
Сьогодні забрала свої трояндочки....шкода вони як не живі, а замовила подрузі на день народження, ото подарунок !!!!!...Одну поставили у подарунок.... і це не радує. Шкода праці тих людей які виростили ці квіти!!!!
Переваги:
  1. гарно упаковано,підписано
Недоліки:
  1. без росту...




Коментарі до відгуку

На даний момент, ніхто не прокоментував відгук автора


Плантація Рослин "Vovk"
Всі відгуки

2.0 5
41 відгук / 1648 переглядів
Товари для саду та городу
Flora Shop
Flora Shop

Рейтинг: 1.7
32 відгука
​Интернет-магазин «АгроЛан»
​Интернет-магазин «АгроЛан»

Рейтинг: 5
2 відгука
​Интернет-магазин VitaSad
​Интернет-магазин VitaSad

Рейтинг: 5
2 відгука
Интернет-магазин ROMZEUS
Интернет-магазин ROMZEUS

Рейтинг: 5
2 відгука
Интернет-магазин Agrozon
Интернет-магазин Agrozon

Рейтинг: 5
2 відгука
Интернет-магазин MAMO MARKET
Интернет-магазин MAMO MARKET

Рейтинг: 5
1 відгук
Интернет-магазин "Панські Сади"
Интернет-магазин "Панські Сади"

Рейтинг: 2.2
13 відгуків