ЖАХ, СВІНСТВО - Відгуки про Плантація Рослин "Vovk"

Плантація Рослин "Vovk"
Відгук додано 31 травня, 2025 год 26 переглядів
7 березня замовила цибулини бегоніі
Отримала. !!! 28 травня
Обіцяли протягом двух тижнів, а вийшло 3 місяця.
Цибулини жахливі
Ті цибулини, що купила у інших постачальника, вже гарні кустики та тройка горщиків вже цвіте.
А ці отримани в травні ледве живі.
Але це не все! Що мене розлютило. Подарунок. Це ким треба бути, щоб покласти у подарунок отаку розу. Де вони її взяли? Я такого свинства не зустрічала.
Це яка не повага до покупця.
ЖАХ





Коментарі до відгуку

На даний момент, ніхто не прокоментував відгук автора


Плантація Рослин "Vovk"
Всі відгуки

1.9 5
42 відгука / 1648 переглядів
Товари для саду та городу
Твой Дом и Сад+
Твой Дом и Сад+

Рейтинг: 4.6
257 відгуків
Flora Shop
Flora Shop

Рейтинг: 1.7
32 відгука
​Интернет-магазин «АгроЛан»
​Интернет-магазин «АгроЛан»

Рейтинг: 5
2 відгука
​Интернет-магазин VitaSad
​Интернет-магазин VitaSad

Рейтинг: 5
2 відгука
Интернет-магазин ROMZEUS
Интернет-магазин ROMZEUS

Рейтинг: 5
2 відгука
Интернет-магазин Agrozon
Интернет-магазин Agrozon

Рейтинг: 5
2 відгука
Интернет-магазин MAMO MARKET
Интернет-магазин MAMO MARKET

Рейтинг: 5
1 відгук