Купила 19 саджанців. Верх у воскові, коріння чорне. - Відгуки про Плантація Рослин "Vovk"

Плантація Рослин "Vovk"
Відгук додано 15 хв 1 сек тому
З куплених 19 кущів 4 взагалі не подали ознак життя. 5 сидить з 2 ма листочками кандидат на вмирання. З спілкування у них відмовка , що претензії не приймають, бо при отриманні не було претензій. Ні на одній розі не було ознак життя плюс повна оплата. Попала прохолодна погода і дощі то решта росте хоча видали по 1 стеблині. Зайшла на сайт а там тільки 100 відгуків позитивних. Мого теж не мае. Все що негативне видаляють. Не просили фото , вже точно знають що таке може бути. Це вперше що б так багато саджанців пропало
Переваги:
  1. Пакування гарне
Недоліки:
  1. Повна оплата не мае розуміння і компенсації, видаляють правдиві відгуки




Коментарі до відгуку

На даний момент, ніхто не прокоментував відгук автора


Плантація Рослин "Vovk"
Всі відгуки

1.9 5
42 відгука / 1648 переглядів
Товари для саду та городу
Твой Дом и Сад+
Твой Дом и Сад+

Рейтинг: 4.6
257 відгуків
Flora Shop
Flora Shop

Рейтинг: 1.7
32 відгука
​Интернет-магазин «АгроЛан»
​Интернет-магазин «АгроЛан»

Рейтинг: 5
2 відгука
​Интернет-магазин VitaSad
​Интернет-магазин VitaSad

Рейтинг: 5
2 відгука
Интернет-магазин ROMZEUS
Интернет-магазин ROMZEUS

Рейтинг: 5
2 відгука
Интернет-магазин Agrozon
Интернет-магазин Agrozon

Рейтинг: 5
2 відгука
Интернет-магазин MAMO MARKET
Интернет-магазин MAMO MARKET

Рейтинг: 5
1 відгук