З куплених 19 кущів 4 взагалі не подали ознак життя. 5 сидить з 2 ма листочками кандидат на вмирання. З спілкування у них відмовка , що претензії не приймають, бо при отриманні не було претензій. Ні на одній розі не було ознак життя плюс повна оплата. Попала прохолодна погода і дощі то решта росте хоча видали по 1 стеблині. Зайшла на сайт а там тільки 100 відгуків позитивних. Мого теж не мае. Все що негативне видаляють. Не просили фото , вже точно знають що таке може бути. Це вперше що б так багато саджанців пропало
Переваги:
Пакування гарне
Недоліки:
Повна оплата не мае розуміння і компенсації, видаляють правдиві відгуки
Купила 19 саджанців. Верх у воскові, коріння чорне. - Відгуки про Плантація Рослин "Vovk"
відгук
Коментарі до відгуку