Зробила замовлення, оплатила, обіцяли відправити за тиждень. Щоб ви зрозуміли, вже місяць пройшов а в підтримці "годують" обіцянками і брехнею кожен раз. Коли то скінчиться не знаю... Гроші ще не повернули. Будьте обережні. Більше до них ніколи не звернуся.
Остерігайтеся - Відгуки про Плантація Рослин "Vovk"
Більше до них ніколи не звернуся.
відгук
Коментарі до відгуку