Анна Отзыв написан 23 января, 2025 год6 просмотров
Велике дякую вам за подорож. Моя донька сказала, що це була її найкомфортніша подорож автобусом, а вона дуже вибагливий пасажир 🤣 Також вона просила передати окреме дякую за смаколики. Водії були дуже чемні та уважні.
Гарна подорож - Отзывы о Lex club перевозчик
Моя донька сказала, що це була її найкомфортніша подорож автобусом, а вона дуже вибагливий пасажир 🤣
Також вона просила передати окреме дякую за смаколики.
Водії були дуже чемні та уважні.
отзыв
Комментарии к отзыву