Доньку не пустили в автобус, кошти не повернули - Відгуки про Flixbus

Flixbus
Відгук додано 29 жовтня, 2025 год 3 перегляда
Доньку не пустили в автобус (в грубій формі), ще й сміялись , кошти не повернули. Сервіс тільки відписки пишуть. Ніколи не обирайте цих перевізхників. Лайно




Коментарі до відгуку

На даний момент, ніхто не прокоментував відгук автора


Flixbus
Всі відгуки

2.0 5
1178 відгуків / 70324 перегляда
Пасажирські перевезення
Перевозчик LuxBus
Перевозчик LuxBus

Рейтинг: 3
372 відгука
P-Trans
P-Trans

Рейтинг: 3
230 відгуків
ЧП ЛИС-АВТО-ТРАНС
ЧП ЛИС-АВТО-ТРАНС

Рейтинг: 4.4
100 відгуків
Way Grand
Way Grand

Рейтинг: 4.3
88 відгуків
Автолюкс (AUTOLUX)
Автолюкс (AUTOLUX)

Рейтинг: 2
1629 відгуків
Toco Bus
Toco Bus

Рейтинг: 4.5
2304 відгука
Z-Time
Z-Time

Рейтинг: 1.5
207 відгуків
Стецик Т.В. пассажирские перевозки
Стецик Т.В. пассажирские перевозки

Рейтинг: 1.9
737 відгуків
​General Bus
​General Bus

Рейтинг: 4.9
125 відгуків
Pavluks-Trans
Pavluks-Trans

Рейтинг: 2
1094 відгука