Не рекомендую - Відгуки про Flixbus

Flixbus
Відгук додано 25 серпня, 2025 год 8 переглядів
Купив дружині і дітям білети з Києва до Любліна, маршрут Київ-Варшава. Замовив додатково місця в перших рядах ( це в них роблять за додаткову плату), щоб дитину не укачувало. В результаті посадили їх майже в кінці автобуса, але ладно, людей не повний автобус і служба підтримки нічим не допомогла, їдем далі. По дорозі водії максимально затягували час, їхали 60 км/год, на кордоні пропустили мінімум 6 автобусів які в електронній черзі мали заїжджати пізніше ( я сам водій автобуса і знаю як перевірити) , а все тому що водії не виїзні і вони чекали зустрічний автобус, з якого водії пересіли в наш автобус а наші в той і поїхали назад. Про таке ніхто не попередив , в результаті автобус запізнився на 9 годин!! На переході закрили туалет і відправляли всіх в платний по 3 злотих, а в людей тих злотих не було,




Коментарі до відгуку

На даний момент, ніхто не прокоментував відгук автора


Flixbus
Всі відгуки

2.0 5
1178 відгуків / 70325 переглядів
Пасажирські перевезення
Compass Group
Compass Group

Рейтинг: 4.5
46 відгуків
Компания Euroclub
Компания Euroclub

Рейтинг: 3.3
655 відгуків
Автолюкс (AUTOLUX)
Автолюкс (AUTOLUX)

Рейтинг: 2
1630 відгуків
Перевозчик LuxBus
Перевозчик LuxBus

Рейтинг: 3
372 відгука
P-Trans
P-Trans

Рейтинг: 3
230 відгуків
ЧП ЛИС-АВТО-ТРАНС
ЧП ЛИС-АВТО-ТРАНС

Рейтинг: 4.4
100 відгуків
Way Grand
Way Grand

Рейтинг: 4.3
88 відгуків
Toco Bus
Toco Bus

Рейтинг: 4.5
2304 відгука
Z-Time
Z-Time

Рейтинг: 1.5
207 відгуків