Залишили на морозі - Відгуки про Flixbus

Flixbus
Відгук додано 18 березня, 2025 год 4 перегляда
Вас можуть залишити без документів без нічого на морозі і поїхати без вас.Як залишили мене Їм начхати на вас . а потім ніхто не віддасть ваші речі і ніхто не поверне вам гроші .Найгірша поїздка в житті




Коментарі до відгуку

На даний момент, ніхто не прокоментував відгук автора


Flixbus
Всі відгуки

2.1 5
1175 відгуків / 70273 перегляда
Пасажирські перевезення
Пассажирские перевозки "Зебра"
Пассажирские перевозки "Зебра"

Рейтинг: 1.3
23 відгука
SAV.O.BUS
SAV.O.BUS

Рейтинг: 2.8
393 відгука
E-Line Tour (перевозчик в Болгарию)
E-Line Tour (перевозчик в Болгарию)

Рейтинг: 4.6
578 відгуків
Туроператор Tour-Group
Туроператор Tour-Group

Рейтинг: 3.6
160 відгуків
Toco Bus
Toco Bus

Рейтинг: 4.5
2303 відгука
Перевозчик ВТА BUS
Перевозчик ВТА BUS

Рейтинг: 1.8
81 відгук
Перевозчик LuxBus
Перевозчик LuxBus

Рейтинг: 3.1
370 відгуків
ООО "ВолодимирецьТрансСервіс"
ООО "ВолодимирецьТрансСервіс"

Рейтинг: 3.5
228 відгуків
​Компания GAL Trans (Galiz-SV SRL)
​Компания GAL Trans (Galiz-SV SRL)

Рейтинг: 2.6
551 відгук
Pavluks-Trans
Pavluks-Trans

Рейтинг: 2
1086 відгуків