Ольга Відгук додано 18 березня, 2025 год4 перегляда
Вас можуть залишити без документів без нічого на морозі і поїхати без вас.Як залишили мене Їм начхати на вас . а потім ніхто не віддасть ваші речі і ніхто не поверне вам гроші .Найгірша поїздка в житті
Залишили на морозі - Відгуки про Flixbus
відгук
Коментарі до відгуку