Щиро рекомендую користуватися послугами перевізника Іствест евролінес в перевезеннях до Польщі. Я їхала цими автобусами з Вінниці до Вроцлава. Дуже порядні водії.
Поїздка Нюрнберг-Хмельницький 26.08.2023. Водїї хамовиті і відносяться до пасажирів так, ніби до стада овець, ніби всі їм щось винні. Компанія скриває справжню кількість пересадок, замість двох, пише одну. Ціни при цьому дорожчі ніж у інших перевізників з набагато кращим сервісом. Вперше і востаннє скористалися їхньою послугою перевезення.
Ми їхали з Вінниці до Кракова і все було добре. Автобус був навіть новішим, ніж в них в рекламі. Дуже зручно, що реклама у них в Фейсбук і можна зразу там бронювати білети. А ще в них прекрасні водії. Буду їздити цими перевізниками.
Никогда не понимала людей, экономящих на международных перевозках. Моя знакомая недавно ехала каким-то маленьким бусом из Одессы в Германию и по ее рассказам это был полный ужас - кондиционер не работал, все завалено сумками, водители курят. И заплатила она за это все еще 4500 грн, хотя ей даже не дали билет. Я купила билет в интернете, заплатила 5000 грн и... Читати відгук Никогда не понимала людей, экономящих на международных перевозках. Моя знакомая недавно ехала каким-то маленьким бусом из Одессы в Германию и по ее рассказам это был полный ужас - кондиционер не работал, все завалено сумками, водители курят. И заплатила она за это все еще 4500 грн, хотя ей даже не дали билет.
Я купила билет в интернете, заплатила 5000 грн и спокойно, в большом автобусе, с хорошими водителями доехала в Германию.
Стоит ли мой комфорт 500 грн.? Конечно что да!!! А выводы вы делайте сами
Їхала я 12 серпня зі Львова до Мюнхена. Трішки хвилювалася, бо дорога довга і квитки коштують не мало. Цього перевізника вибрала, бо його мені рекомендувала донька. Всі хвилювання розвіялися, коли на автовокзал заїхав наш автобус - дуууже великий і чудово виглядав. Водії були у білих сорочках-поло і внушали довіру, видно що це професіонали. Після спеки на вулиці, здалося, що в... Читати відгук Їхала я 12 серпня зі Львова до Мюнхена. Трішки хвилювалася, бо дорога довга і квитки коштують не мало. Цього перевізника вибрала, бо його мені рекомендувала донька. Всі хвилювання розвіялися, коли на автовокзал заїхав наш автобус - дуууже великий і чудово виглядав. Водії були у білих сорочках-поло і внушали довіру, видно що це професіонали. Після спеки на вулиці, здалося, що в середині автобуса занадто прохолодно, кондиціонер працював на повну, але вже за хвилин 15 я адаптувалася то температури і їхати було дуже комфортно. Жодних пересадок не було, туалет працював, з багажем водії мені допомогли. Так що можу рекомендувати
Це так зручно - по телефону забронювати квиток і оплатити вже коли сідаєш в автобус. Раніше купувала квитки в касі, поки сестра не розказала мені про цю компанію і не показала як бронювати в телеграмі. Супер! І автобуси в них набагато кращі як в других перевізників
Прямой рейс из Киева в Познань. Ехала 7 августа. Все прошло отлично и осталась приятные впечатления от поездки. Больше всего хочу похвалить работу водителей, которые постоянно спрашивали, не холодно ли нам или не жарко в салоне автобуса. А еще, если этот отзыв читает молодой водитель автобуса, который вез меня и попросил мой номер телефона, то хочу сказать тебе, что до... Читати відгук Прямой рейс из Киева в Познань. Ехала 7 августа. Все прошло отлично и осталась приятные впечатления от поездки. Больше всего хочу похвалить работу водителей, которые постоянно спрашивали, не холодно ли нам или не жарко в салоне автобуса. А еще, если этот отзыв читает молодой водитель автобуса, который вез меня и попросил мой номер телефона, то хочу сказать тебе, что до сих пор жду твоего звонка и обещанного кофе в кафе "Веранда" в Познани :)
Пишу відгуки у двох випадках - або коли щось дуже розізлить, або коли щось дуже сподобається. Зараз другий випадок. Щиро вдячна компанії і працівникам "East West Євролінії", що з комфортом та гарним настроєм завезли мене з Києва до Катовіце. Не було ніяких пересадок, туалет працював, з багажем допомогли, ще й купу веселих історій про ситуації з митниками на кордоні... Читати відгук Пишу відгуки у двох випадках - або коли щось дуже розізлить, або коли щось дуже сподобається. Зараз другий випадок. Щиро вдячна компанії і працівникам "East West Євролінії", що з комфортом та гарним настроєм завезли мене з Києва до Катовіце. Не було ніяких пересадок, туалет працював, з багажем допомогли, ще й купу веселих історій про ситуації з митниками на кордоні дізналася. Особливо вдячна водію Лисяку Сергію за приємну поїздку!
В автобусе очень душно , плохо работает кондиционер, розетки для зарядки не работает. С Одессы ехали 2 водителя , претензий к ним нет.Но во Львове один водитель поменялся .Он позволял себе разговаривать на повышенных тонах, не выпускать длительное время в туалет.Отправление было из Одессы 11.08.2023 в 16.15. Варшаву прибытие 12.08.2023 в 17.30. Но даже с учётом того , что сейчас... Читати відгук В автобусе очень душно , плохо работает кондиционер, розетки для зарядки не работает. С Одессы ехали 2 водителя , претензий к ним нет.Но во Львове один водитель поменялся .Он позволял себе разговаривать на повышенных тонах, не выпускать длительное время в туалет.Отправление было из Одессы 11.08.2023 в 16.15. Варшаву прибытие 12.08.2023 в 17.30. Но даже с учётом того , что сейчас очень долго проходят границу, автобус прибыл на границу в 12.00 .При всем желании ну ни как не соответствует время прибытия. Я обычный пассажир , которой хочет прибыть в указанное время и с комфортом, и конкуренция тут не при чем как некоторые пишут.
Рейс Прага - Львів, все чудово. Автобуси у хорошому стані, не супер-нові, але й не старі. Водії поводять себе гарно, претензій до них немаю. Виїхали вчасно, але через черги на кордоні трішки запізнилися до Львова. Сподобалося, що можна оплатити при посадці.
Вітаю! Хочу в декількох словах поділитися з усіма досвідом поїздки на автобусах East West Eurolines. Я їхала з Гданська до Одеси минулого тижня і була дуже приємно вражена автобусами. Це навіть не автобус, а готель на колесах. Багато місця, постійно підтримується комфортна температура, туалет. Хіба що душу немає. Рекомендую всім ці автобуси!
Автобус жахливий! Їхали з Варшави до Вінниці, таке враження що маршруткою! Туалета в автобусі немає. Сидіння шкіряні і брудні, сам автобус старий і розвалюється. Добрались з великим запізненням. Водії на всіх зупинках брали пасажирів
Теж маю гарний досвід поїздки до Німеччини цими автобусами. Потішило, що температура в салоні була ідеальною - не було ні спекотно ні холодно. Та перш за все хочу похвалити водіїв за надзвичайно дбайливе ставлення до безпеки пасажирів. Водії їхали строго дотримуючись швидкісного режиму.
Не раджу цього перевізника категорично!Водії жахливі! Неклієнтоорієнтовані! Запізнилися на посадку на дві години! Люди, які їхали з Вроцлава, говорили що вони просто повільно їдуть, а водії брехали що стояли в заторах. Далі з Кракова те ж саме. Як черепахи. На кордоні довго не стояли, при цьому приїхали у Львів по 12 ночі, на 3 години пізніше графіку, коли вже ніякого... Читати відгук Не раджу цього перевізника категорично!Водії жахливі! Неклієнтоорієнтовані! Запізнилися на посадку на дві години! Люди, які їхали з Вроцлава, говорили що вони просто повільно їдуть, а водії брехали що стояли в заторах. Далі з Кракова те ж саме. Як черепахи. На кордоні довго не стояли, при цьому приїхали у Львів по 12 ночі, на 3 години пізніше графіку, коли вже ніякого транспорту в мій напрямок нема.
Добрий день! Хочу порекомендувати всім рейси компанії EAST WEST EUROLINES. Я мала власний досвід поїздки зі Львова до Гданська і мені дуже сподобалося обслуговування. Можу рекомендувати ці автобуси у звязку з такими перевагами: 1. Відправлення було вчасно 2. Водії гарно кермували, були привітними 3. Майже вчасно прибули до Гданська, хоча й була черга на кордоні. 5. Ціни на квитки.
Когда будете на автовокзале своего города, просто сравните автобусы Ист Вест с автобусами других компаний. У Ист Вест автобусы полностью новенькие, если даже это не показатель для вас – то пообщайтесь с водителями. В Ист Вест водители все одеты в форму, общаются воспитанно. Именно поэтому для меня вывод единственный – если покупать билеты на международные автобусы из Украины, то только... Читати відгук Когда будете на автовокзале своего города, просто сравните автобусы Ист Вест с автобусами других компаний. У Ист Вест автобусы полностью новенькие, если даже это не показатель для вас – то пообщайтесь с водителями. В Ист Вест водители все одеты в форму, общаются воспитанно. Именно поэтому для меня вывод единственный – если покупать билеты на международные автобусы из Украины, то только на рейсы Ист Вест Евролайнс.
Читаю попередні відгуки і взагалі нічого не розумію. Я вже мала чотири поїздки цього року на автобусах East West Eurolines їхала до Чехії і до Німеччини. Все було супер - і обслуговування і водії і самі автобуси. Дивно читати негативні відгуки, бо сама знаю, що компанія прекрасна
Старий, дуже грязний і «вонючий» автобус, прибирали тут дуже давно. Але це не все, тут вас будуть пересажувати з автобуса на автобус, ви можете чекати і 2 і 3 години у Львові, щоб вас пересадили з вашими чемоданами в такий самий грязний « вонючий» автобус. Одну зірку можно поставити , тільки за те, що цей автобус їхав.
Переваги:
Їхав з пункта А в пункт Б.
Недоліки:
Грязнотіще. Не має можливості бронювати місця. Водії хамовиті. Якщо ви хочете їхати в « гавнище» то вам сюди.
Ехала , с єтим меревозчиком в оба конца. Посадка в 6 30. Автобуса нет ...автобус предоставили с 3х часовим опазданием . Он тоже ночью сломался и опять ждали пересадку.... Обратно на границе задержал таможенний контртль всего на 5 часов . Водитель решил вернуть упущенное время , он заежал на заправку покупал еду заправлял транспорт , думаю ходил в туалет .... Читати відгук Ехала , с єтим меревозчиком в оба конца. Посадка в 6 30. Автобуса нет ...автобус предоставили с 3х часовим опазданием . Он тоже ночью сломался и опять ждали пересадку.... Обратно на границе задержал таможенний контртль всего на 5 часов . Водитель решил вернуть упущенное время , он заежал на заправку покупал еду заправлял транспорт , думаю ходил в туалет . Пассажири в єто время оставались закритими в автобусе уже 8час. На просьбу сделать 10 мин. Перерив так как туалета нет! Бил ответ , заберайте багаж и до свиданья , Я такого не встречала , тяжелая дорога превратилась просто в ад! Не рекомендую долгие поездки с єтим перевозчиком , єто ужасний севис!!!!!!!
Я їхала автобусом Львів-Лодзь 15.07.23. Брала квиток в касі,час відправлення 14:00.По факту автобус відправився 15:10.Було багато пасажирів котрі їхали в аеропорт,утворився масштабний сканадал на автовокзалі,бо о 14:50 адміністратор розводила руками і казала чекати ще як мінімум 40хв.На кордоні довелось пересідати в інший автобус на початку черги щоб не спізнитись на літак.Вимагаю повернути половину коштів-400грн,поїздка була жахливою,графік ніхто наздоганяти не... Читати відгук Я їхала автобусом Львів-Лодзь 15.07.23. Брала квиток в касі,час відправлення 14:00.По факту автобус відправився 15:10.Було багато пасажирів котрі їхали в аеропорт,утворився масштабний сканадал на автовокзалі,бо о 14:50 адміністратор розводила руками і казала чекати ще як мінімум 40хв.На кордоні довелось пересідати в інший автобус на початку черги щоб не спізнитись на літак.Вимагаю повернути половину коштів-400грн,поїздка була жахливою,графік ніхто наздоганяти не збирався.Квиток я зберегла,свідків цілий автобус.
Їздимо часто закордон і обираємо для поїздок цього перевізника - East West Eurolines. Чому? А тому ще це українська компанія, яка надає сервіс на рівні європейського MarinoBus і FlixsBus, а ціни в них приємніші
Я з чоловіком іноземцем іздила до батьків у Полтаву. Так як чоловік у мене не молодий, під час поїздки йому стало не добре, я не могла нічого вдіяти, але водії допомогли, надали аптечку з ліками і воду.
Маршрут Франкфурт – Одесса. Ехали 18 июля. Забыли чемодан в автобусе и мысленно уже попрощались с ним, но на всякий случай позвонили водителю. Водитель выдавился чрезвычайно светлым и добрым человеком и сам привез нам чемодан домой. Спасибо!!
Доброго дня! Я ще не стикалася з таким низьким рівнем сервісу, станом автобусів та рівнем водіїв, взагалі організація дуже низька, неповага до клієнтів! Спочатку сюрприз у Львові, що рейс з пересадкою: на сайті про це немає інформації, в квитках також! Крісло не відкидалось, туалет не працював, підлокітник не працював, вайфай також!!!! За що я заплатила? І точно не купляла б... Читати відгук Доброго дня! Я ще не стикалася з таким низьким рівнем сервісу, станом автобусів та рівнем водіїв, взагалі організація дуже низька, неповага до клієнтів! Спочатку сюрприз у Львові, що рейс з пересадкою: на сайті про це немає інформації, в квитках також! Крісло не відкидалось, туалет не працював, підлокітник не працював, вайфай також!!!! За що я заплатила? І точно не купляла б якби ви не обманювали і указала про пересадку!!!Потім чудова пересадка у Львові. Ціна та якість не відповідають взагалі. Завжди їздила нормальними прямими рейсами, гарними автобусами, з чудовими водіями і ціна нижче- і це звісно не про вашу компанію! Приїхали в 9:20, чекали 4 години пересадку, прийшов ще гірший за станом автобус, їде наче стоїть на місці, за 4 години ще не доїхали до Рівне! За розкладом у Києві я мала бути з дітьми о 17:30, у цей час ми ще у Рівне. З водієм сидить дівчина -пасажир і жваво під час дороги, спілкування. Потім зупинка посеред дороги на 20 хвилин для водіїв! Що це взагалі таке!!! Чому автобус приїде не в 17:30 за розкладом, а пізніше 22:00! І це не кордон, це просто ваша організація і такі водії! Це неповага до клієнтів! Можуть собі позволити зупинятися у лісосмузі, щоб сходити в туалет або викинути мусор! Коли і так по півгодини стоїмо на зупинках! Що це взагалі за рівень! Туалети не працюють і підбираємо додатково людей за гроші! Ну звісно який графік! Найгірший перевізник!
Мне очень понравилось ехать во Вроцлав по этой компании. А вот с разными ФОПами больше никогда в жизни не поеду и никому не порекомендую. В East West Eurolines все супер – автобусы, водители и цены на билеты.
У жодному разі не користуйтеся послугами перевізника East West Euroline ! Ми їхали з Жешува до Івано-Франківська 07.07.2023. автобус ВС 55-71. Ціна на білет була найбільшою у порівнянні з іншими перевізниками. Сподівалися на найкращий сервіс В результаті, отримали : 1) Автобус запізнився на автостанцію Жешува майже на годину. Ніхто не попередив про затримку. 2) ВИШЕНЬКА на тортику - у... Читати відгук У жодному разі не користуйтеся послугами перевізника East West Euroline ! Ми їхали з Жешува до Івано-Франківська 07.07.2023. автобус ВС 55-71. Ціна на білет була найбільшою у порівнянні з іншими перевізниками. Сподівалися на найкращий сервіс В результаті, отримали : 1) Автобус запізнився на автостанцію Жешува майже на годину. Ніхто не попередив про затримку. 2) ВИШЕНЬКА на тортику - у Львові посеред ночі нас висадили з валізами та сказали чекати інший автобус цього перевізника. Сказали, що інший автобус буде через 1,5-2 години. Про цей факт ніхто не попереджав. А водій сказав, що не забрв'язаний нічого подібного робити.
Рекомендую цього перевізника Іствест евролінес
Не рекомендую!
Дуже задоволена
Спасибі екіпажу водіїв Вроцлав - Одеса
Не дешево, но автобусы ИстВест того стоят.
Я купила билет в интернете, заплатила 5000 грн и... Читати відгук Никогда не понимала людей, экономящих на международных перевозках. Моя знакомая недавно ехала каким-то маленьким бусом из Одессы в Германию и по ее рассказам это был полный ужас - кондиционер не работал, все завалено сумками, водители курят. И заплатила она за это все еще 4500 грн, хотя ей даже не дали билет.
Я купила билет в интернете, заплатила 5000 грн и спокойно, в большом автобусе, с хорошими водителями доехала в Германию.
Стоит ли мой комфорт 500 грн.? Конечно что да!!!
А выводы вы делайте сами
Автобус був чудовий
Жодних пересадок не було, туалет працював, з багажем водії мені допомогли. Так що можу рекомендувати
Робитиму бронювання тільки на цю компанію
І автобуси в них набагато кращі як в других перевізників
Хорошие эмоции после поездки
А еще, если этот отзыв читает молодой водитель автобуса, который вез меня и попросил мой номер телефона, то хочу сказать тебе, что до... Читати відгук Прямой рейс из Киева в Познань. Ехала 7 августа. Все прошло отлично и осталась приятные впечатления от поездки. Больше всего хочу похвалить работу водителей, которые постоянно спрашивали, не холодно ли нам или не жарко в салоне автобуса.
А еще, если этот отзыв читает молодой водитель автобуса, который вез меня и попросил мой номер телефона, то хочу сказать тебе, что до сих пор жду твоего звонка и обещанного кофе в кафе "Веранда" в Познани :)
Перевізника рекомендую
Щиро вдячна компанії і працівникам "East West Євролінії", що з комфортом та гарним настроєм завезли мене з Києва до Катовіце. Не було ніяких пересадок, туалет працював, з багажем допомогли, ще й купу веселих історій про ситуації з митниками на кордоні... Читати відгук Пишу відгуки у двох випадках - або коли щось дуже розізлить, або коли щось дуже сподобається. Зараз другий випадок.
Щиро вдячна компанії і працівникам "East West Євролінії", що з комфортом та гарним настроєм завезли мене з Києва до Катовіце. Не було ніяких пересадок, туалет працював, з багажем допомогли, ще й купу веселих історій про ситуації з митниками на кордоні дізналася. Особливо вдячна водію Лисяку Сергію за приємну поїздку!
О перевозчике
Рекомендую Прага - Львів
Не пошкодувала, що обрала East West Eurolines
Хочу в декількох словах поділитися з усіма досвідом поїздки на автобусах East West Eurolines.
Я їхала з Гданська до Одеси минулого тижня і була дуже приємно вражена автобусами. Це навіть не автобус, а готель на колесах. Багато місця, постійно підтримується комфортна температура, туалет. Хіба що душу немає.
Рекомендую всім ці автобуси!
Не є хороший перевізник
безпека на першому місці
Жахливий перевізник
Рекомендую. Їздила, все гарно
Хочу порекомендувати всім рейси компанії EAST WEST EUROLINES. Я мала власний досвід поїздки зі Львова до Гданська і мені дуже сподобалося обслуговування.
Можу рекомендувати ці автобуси у звязку з такими перевагами:
1. Відправлення було вчасно
2. Водії гарно кермували, були привітними
3. Майже вчасно прибули до Гданська, хоча й була черга на кордоні.
5. Ціни на квитки.
Единственный перевозчик, у которого новенькие автобусы
Цей перевізник надійний. Рекомендую
Якщо ви хочете їхати в « гавніщі» то вам сюди
Ужасно!!!!
Ледве не спізнилась на літак
Брала квиток в касі,час відправлення 14:00.По факту автобус відправився 15:10.Було багато пасажирів котрі їхали в аеропорт,утворився масштабний сканадал на автовокзалі,бо о 14:50 адміністратор розводила руками і казала чекати ще як мінімум 40хв.На кордоні довелось пересідати в інший автобус на початку черги щоб не спізнитись на літак.Вимагаю повернути половину коштів-400грн,поїздка була жахливою,графік ніхто наздоганяти не... Читати відгук Я їхала автобусом Львів-Лодзь 15.07.23.
Брала квиток в касі,час відправлення 14:00.По факту автобус відправився 15:10.Було багато пасажирів котрі їхали в аеропорт,утворився масштабний сканадал на автовокзалі,бо о 14:50 адміністратор розводила руками і казала чекати ще як мінімум 40хв.На кордоні довелось пересідати в інший автобус на початку черги щоб не спізнитись на літак.Вимагаю повернути половину коштів-400грн,поїздка була жахливою,графік ніхто наздоганяти не збирався.Квиток я зберегла,свідків цілий автобус.
Все гуд!! Фірму рекомендую
Дякую за допомогу в дорозі
Водитель Франкфурт – Одесса – прекрасный
Найгірший перевізник
Чому автобус приїде не в 17:30 за розкладом, а пізніше 22:00!
І це не кордон, це просто ваша організація і такі водії! Це неповага до клієнтів!
Можуть собі позволити зупинятися у лісосмузі, щоб сходити в туалет або викинути мусор! Коли і так по півгодини стоїмо на зупинках! Що це взагалі за рівень!
Туалети не працюють і підбираємо додатково людей за гроші! Ну звісно який графік! Найгірший перевізник!
Все супер – автобусы, водители и цены на билеты.
East West Eurolone - не користуйтеся послугами цієї компанії!
Ми їхали з Жешува до Івано-Франківська 07.07.2023. автобус ВС 55-71. Ціна на білет була найбільшою у порівнянні з іншими перевізниками. Сподівалися на найкращий сервіс
В результаті, отримали :
1) Автобус запізнився на автостанцію Жешува майже на годину. Ніхто не попередив про затримку.
2) ВИШЕНЬКА на тортику - у... Читати відгук У жодному разі не користуйтеся послугами перевізника East West Euroline !
Ми їхали з Жешува до Івано-Франківська 07.07.2023. автобус ВС 55-71. Ціна на білет була найбільшою у порівнянні з іншими перевізниками. Сподівалися на найкращий сервіс
В результаті, отримали :
1) Автобус запізнився на автостанцію Жешува майже на годину. Ніхто не попередив про затримку.
2) ВИШЕНЬКА на тортику - у Львові посеред ночі нас висадили з валізами та сказали чекати інший автобус цього перевізника. Сказали, що інший автобус буде через 1,5-2 години.
Про цей факт ніхто не попереджав.
А водій сказав, що не забрв'язаний нічого подібного робити.