East West Euroline відгуки
з оцінкою «Відмінно»

Відгуки клієнтів, співробітників, відгуки про роботодавців
East West Euroline
3.7 5
57 відгуків / 1392 перегляда
Результати відгуків

Дякую за хороший сервіс!

Світлана Світлана 10 березня, 2026 год
Користувався перевезенням з Києва до Познані. Поїздка пройшла добре, зупинки були вчасні, водії відповідальні. Було зручно їхати навіть таку довгу відстань. Дякую за хороший сервіс!

12/10 оцінку б поставив

Олежик Олежик 10 березня, 2026 год
Я їхав з берліну до Хмельницького. Це було супер. Туалет чистий охайний. Водії ввічливі. Нема такого як на інших фірмах хамства. Не знаю про що то люди пишут. Короче все клас
Переваги:
  1. всі плюси на світі
Недоліки:
  1. нема

Найкращий перевізник

Наталія Наталія 10 березня, 2026 год
Їхала зі Львова до Варшави. Дуже задоволена поїздкою! Автобус чистий, комфортний, водій ввічливий. Виїхали вчасно і приїхали навіть трохи раніше. Рекомендую перевізника, все було організовано на високому рівні.

Задоволена поїздкою

Iryna Iryna 21 лютого, 2026 год
Вперше їхала цим перевізником з Гамбурга до Києва, дуже сумнівалася, оскільки начиталась багато негативних відгуків, але спокусилась на низьку ціну, тому вирішила спробувати поки в одному напрямку. І я була приємно здивована комфортабельні широкі крісла, між якими є дистанція( якщо твій сусід не худенький, то не займе половину твого місця), інтернет працював тільки до Львова, туалет працював всю дорогу (... Читати відгук Вперше їхала цим перевізником з Гамбурга до Києва, дуже сумнівалася, оскільки начиталась багато негативних відгуків, але спокусилась на низьку ціну, тому вирішила спробувати поки в одному напрямку. І я була приємно здивована комфортабельні широкі крісла, між якими є дистанція( якщо твій сусід не худенький, то не займе половину твого місця), інтернет працював тільки до Львова, туалет працював всю дорогу ( тільки не було води, щоб помити руки, але є вологі серветки), водії відповідали на всі запитання, не хамили. Дійсно була пересадка у Львові ( хоча на сайті не зазначено), але я начиталась коментарів, то була готова. Інший автобус чекали хвилин 20, поки всі вигрузились, а інші загрузились, то це зайняло приблизно годину. Прибули в Київ на дві години пізніше заявленого часу, але це дорога, десь затори були. Взагалі поїздкою залишилася задоволена і відразу замовила квиток в зворотному напрямку, але поїздку відмінили нажаль, мені зателефонували попередили завчасно і запропонували інші варіанти, які нажаль мені не підійшли, тому прийшлося скористатися фліксбусом, ото поїздка була дуже стресова, але то інша історія
Недоліки:
  1. Пересадка

Задоволена поїздкою

lada.kos lada.kos 16 лютого, 2026 год
Дуже задоволена поїздкою! Водій ввічливий та професійний, автобус чистий і комфортний. Доїхали швидко та безпечно. Рекомендую цього перевізника!

10 из 10 отличная поездка

valeria valeria 30 січня, 2026 год
Однозначно рекомендую этого перевозчика всем, кто планирует поездку в Польшу. Обязательно воспользуюсь услугами ещё раз!
Отдельная благодарность водителям настоящие профессионалы!! Вежливые, внимательные, всегда помогали пассажирам и следили за безопасностью в пути. Границу прошли организованно и без лишнего стресса.

Поездка оставила только положительные впечатления

Snazhanna Snazhanna 30 січня, 2026 год
Хочу искренне поблагодарить перевозчика за отличную поездку из Одессы в Германию. Доехали быстро, без задержек и лишних остановок. Автобус чистый и комфортный, удобные сиденья, работал кондиционер на протяжении всей дороги было уютно и спокойно.

Дякую за сервіс

Olivia Olivia 28 січня, 2026 год
Їхала вперше і точно не востаннє. Все чітко по часу, без метушні й «сюрпризів» у дорозі. Автобус чистий, зручний, водії спокійні та ввічливі. Поїздка пройшла легко, навіть не помітила, як доїхали. Дякую за сервіс, який реально приємний

Львів-Варшава Зручно, швидко, комфортно!!!

Гость Гость 28 січня, 2026 год
Їхала до Польщі, поїздка пройшла легко й комфортно. Зручно, швидко, чистий автобус. Водії ввічливі та уважні, постійно допомагали й підказували. Дуже приємні враження, із задоволенням поїхала б ще раз 😊

Перевізник вразив мене...

Гость Гость 21 січня, 2026 год
Їхала з Гамбурга у Львів, та не мала сильних надій на люксові умови чи щось в тому роді. Але сталось не так як гадалось. Автобус який приїхав, вразив спершу своїм червоним-шикарним виглядом. Але коли зайшла у середину, також здивувалась. Класні сидіння, розетки які були під ними, доступний інтернет, тепло в середині та чисто. Водії ввічливі, цілу дорогу орієнтували по часу... Читати відгук Їхала з Гамбурга у Львів, та не мала сильних надій на люксові умови чи щось в тому роді. Але сталось не так як гадалось. Автобус який приїхав, вразив спершу своїм червоним-шикарним виглядом. Але коли зайшла у середину, також здивувалась. Класні сидіння, розетки які були під ними, доступний інтернет, тепло в середині та чисто. Водії ввічливі, цілу дорогу орієнтували по часу та лояльно ставились до всіх ситуацій. Дякую за класну поїздку, обовяково поїду з вами ще НЕ раз! ДЯКУЮ!

Хочу поділитися своїм враженням..

Гость Гость 19 січня, 2026 год
Їхала цим перевізником до Польщі і хочу поділитися своїм враженням. Спершу трохи хвилювалася, бо довга дорога завжди виснажує, особливо коли їдеш одна, але все пройшло набагато краще, ніж я очікувала. Автобус був чистий і просторий, сидіння зручні, місця вистачало для всього мого багажу. Водії виявилися дуже ввічливими, терплячими та уважними відразу видно, що це професіонали, які люблять свою роботу. Зупинки... Читати відгук Їхала цим перевізником до Польщі і хочу поділитися своїм враженням. Спершу трохи хвилювалася, бо довга дорога завжди виснажує, особливо коли їдеш одна, але все пройшло набагато краще, ніж я очікувала. Автобус був чистий і просторий, сидіння зручні, місця вистачало для всього мого багажу. Водії виявилися дуже ввічливими, терплячими та уважними відразу видно, що це професіонали, які люблять свою роботу. Зупинки робилися вчасно, дорога була організована чітко, без зайвих затримок. Особливо приємно, що навіть на кордоні водії зберігали спокій і піднімали настрій пасажирам, що дуже допомагає, коли переживаєш через довгу поїздку. Загалом, я залишилася дуже задоволена сервісом, і без сумніву буду радити цього перевізника своїм знайомим і друзям. Подорож пройшла комфортно, без стресу, і я почуваюся, ніби відпочила ще до того, як приїхала до Польщі.

Однозначно буду їх вибирати ще!

Андрій Андрій 19 січня, 2026 год
Топчик! Все пройшло супер! автобуси комфортні, водії уважні, окремі сидіння зацінив. Однозначно буду їх вибирати ще!

З власного досвіду ре

Ксеня Ксеня 16 січня, 2026 год
Дуже зручна та комфортна поїздка до Польщі. Все чітко організовано, автобус чистий, водії ввічливі. Доїхала швидко і без зайвих хвилювань. Рекомендую!

Задоволені сервісом

Лариса Лариса 14 січня, 2026 год
Дякуємо за поїздку до Німеччини. Водії ввічливі, дорога пройшла спокійно та без затримок. Автобус чистий і комфортний. Загалом залишилися задоволені сервісом.

Найкраща моя подорож!

Ірина Ірина 13 січня, 2026 год
Рада, що обрала цього перевізника. Їхала з Івано-Франківська до Берліна. Незважаючи на пересадку у Львові, поїздка пройшла дуже комфортно. Все було організовано. В салоні тело, водії супер! Залишилась задоволена на всі 100%.

Поїздка сподобалась, та було супер по зручності

Гость Гость 13 січня, 2026 год
Їхала 10.01 з Штутгарта у Львів. Автобус був чистий, було тепло, та весь комфорт був присутній. Дякую водіям за надання чіткої інформації, та розуміння ситуації. Поїздка пройшла чудово, та без затримки. Дякую!

Найкраща поїздка

liliya.popovych liliya.popovych 12 січня, 2026 год
Хочу подякувати перевізнику East West Eurolines за чудову поїздку. Їхала зі Львова до Гданська, поїздка пройшла максимально комфортно. Окрема подяка водіям!! Професіонали своєї справи, ввічиві, уважні, приємно їхати з такими людьми. Обовʼязково скористаюсь вашими послугами ще не раз і рекомендую вам.

Задоволена поїздкою

Світлана Світлана 4 грудня, 2025 год
Їхала цією компанією і дуже задоволена.
Поїздка пройшла чудово, водії допомогли з валізами, озвучували кожну зупинку.
Автобус був чистий і комфортний, їхали без затримок.
Обов’язково буду користуватися їхніми послугами ще та рекомендую іншим!

Не було проблем

Олеся Олеся 3 грудня, 2025 год
Все добре мене все задовільнило проблем небуло, а навпаки навіть дуже комфортно все пройшло. Точно рекомендую, не перейматися вам допоможуть якщо що)

Вражена від комфортабельності

Yulia Yulia 3 грудня, 2025 год
Не мала великих очікувань від цієї поїздки, а дарма....
Автобус комфортабельний, весь комфорт який міг бути, зібрали у цьому автобусі. Водії ввічливі, та дуже лояльні. Температура повітря у автобусі їла кофмортною, оскільки водії турбувались про нас, та переписували нас кожну годину чи все в нормі. Якщо коротко, то стало цьому перевізнику 11 з 10. Обовязково ще раз скористаюсь їхніми послугами!)

Задоволена поїздкою

Галина Юзуф Галина Юзуф 8 квітня, 2025 год
Я їхала автобусами зі Львова до Гданська. Автобус був дуже дуже зручний і чистий. Водії охайні і ґречно поводилися з пасажирами.

Хмельницький - Кельн

Марія Заозерна Марія Заозерна 31 грудня, 2024 год
Чудовий перевізник. Лише позитивні враження від поїздки цим рейсом. Водії поводилися ввічливо, хоча пасажири були різні. не всі б стрималися.

Все було супер

Богдана Коршик Богдана Коршик 22 жовтня, 2024 год
Рада, що обрала саме цього перевізника! Враження залишилися лише позитивні.
Обслуговування на рівні.
Їздила з ними і в Німеччину не один раз.. Досвід дуже позитивний!

Хороший перевізник

Микола Рудницький Микола Рудницький 22 жовтня, 2024 год
Нещодавно скористався послугами перевізника з Франківська до Гамбурга. Поїздка пройшла без проблем. Автобус був новим,комфортним, а водій ввічливим. Розклад дотримувався, що дуже важливо. Загалом, позитивні враження, рекомендую!

Закородон тільки з ними!

valkova anna valkova anna 22 жовтня, 2024 год
Компанія перевізник, якою користуюсь вже більше трьох років. Мій досвід з ними завжди був позитивним!
По-перше, я ніколи не стикалась з жодними проблемами під час поїздок. Автобуси завжди в хорошому стані, а розклад — чіткий. Це дуже важливо, особливо для тих, хто має щільний графік.
Обслуговування на високому рівні: водії завжди ввічливі... Мені також подобається, що компанія регулярно оновлює свій... Читати відгук
Компанія перевізник, якою користуюсь вже більше трьох років. Мій досвід з ними завжди був позитивним!

По-перше, я ніколи не стикалась з жодними проблемами під час поїздок. Автобуси завжди в хорошому стані, а розклад — чіткий. Це дуже важливо, особливо для тих, хто має щільний графік.

Обслуговування на високому рівні: водії завжди ввічливі... Мені також подобається, що компанія регулярно оновлює свій автопарк, тому відчувається новизна і комфорт.

Рекомендую усім, хто шукає надійного партнера для подорожей. Я особисто завжди залишаюсь задоволена їхнім сервісом і планую користуватися їхніми послугами й надалі!

Один з найкращих перевізників

Андрій Андрій 22 жовтня, 2024 год
Не можу не поділитися враженнями від поїздки з East West Eurolines. Це був дійсно приємний досвід, який перевершив всі мої очікування!
Комфорт у салоні на високому рівні: зручні крісла, достатньо місця для ніг та чистота. Мені сподобалося, що під час поїздки була можливість підключити зарядні пристрої для телефонів, що дуже зручно.
Обслуговування на борту також вражає – водій був ввічливим... Читати відгук
Не можу не поділитися враженнями від поїздки з East West Eurolines. Це був дійсно приємний досвід, який перевершив всі мої очікування!

Комфорт у салоні на високому рівні: зручні крісла, достатньо місця для ніг та чистота. Мені сподобалося, що під час поїздки була можливість підключити зарядні пристрої для телефонів, що дуже зручно.

Обслуговування на борту також вражає – водій був ввічливим і професійним, що додало впевненості під час подорожі.

Я вже маю з чим порівняти, і можу з упевненістю рекомендувати цього перевізника всім! Якщо шукаєте комфортну та надійну поїздку, не сумнівайтеся, обирайте East West Eurolines!

Чудовий перевізник

Кашперенко Анастасія Кашперенко Анастасія 22 жовтня, 2024 год
Хочу поділитися враженнями від поїздки з компанією-перевізником на маршруті Львів-Кельн. Автобуси надзвичайно комфортні, оснащені кондиціонером і розетками, що дуже важливо під час тривалої подорожі. Водії були ввічливими та професійними, завжди готові допомогти та відповісти на будь-які запитання. Подорож пройшла легко і приємно, тому рекомендую цю компанію всім, хто цінує комфорт і якість обслуговування.

Допоки з України не літають літаки – тільки East West Eurolines.

Олена Божик Олена Божик 23 квітня, 2024 год
Якщо потрібно до Німеччини, то користуюся цим перевізником. Комфорт у їхніх нових автобусах майже як в літаку. Є все потрібне - туалет, інтернет і зручні сидіння. Ціни прийнятні

з Рівного до Ульма

Alina Alina 23 квітня, 2024 год
Рейс з Рівного до Ульма. Ввічливі водії та вчасне відправлення з автостанції гарантовано. Рекомендую!
Хочу відзначити приємний бонус у вигляді подушки під голову, яку всім пасажирам роздавали у Львові з нагоди 8 березня.

Дуже сподобалися нові автобуси

Ірина Білас Ірина Білас 18 квітня, 2024 год
Ми з сестрою їдемо цим автобусом до Гамбурга. Окремо хочу зазначити, що водії дуже професійні і ввічливі. Ще сподобалося, що дуже комфортна температура в автобусі і працює туалет.
East West Euroline
East West Euroline
Рейтинг 3.7 з 5 на підставі 57 відгуків
ewe.ua
Перейти на сайт

Пасажирські перевезення
Pavluks-Trans
Pavluks-Trans

Рейтинг: 2
1095 відгуків
Compass Group
Compass Group

Рейтинг: 4.5
46 відгуків
Компания Euroclub
Компания Euroclub

Рейтинг: 3.3
655 відгуків
Автолюкс (AUTOLUX)
Автолюкс (AUTOLUX)

Рейтинг: 2
1630 відгуків
Перевозчик LuxBus
Перевозчик LuxBus

Рейтинг: 3
372 відгука
P-Trans
P-Trans

Рейтинг: 3
230 відгуків
ЧП ЛИС-АВТО-ТРАНС
ЧП ЛИС-АВТО-ТРАНС

Рейтинг: 4.4
100 відгуків
Way Grand
Way Grand

Рейтинг: 4.3
88 відгуків
Toco Bus
Toco Bus

Рейтинг: 4.5
2304 відгука