Користувався перевезенням з Києва до Познані. Поїздка пройшла добре, зупинки були вчасні, водії відповідальні. Було зручно їхати навіть таку довгу відстань. Дякую за хороший сервіс!
Я їхав з берліну до Хмельницького. Це було супер. Туалет чистий охайний. Водії ввічливі. Нема такого як на інших фірмах хамства. Не знаю про що то люди пишут. Короче все клас
Їхала зі Львова до Варшави. Дуже задоволена поїздкою! Автобус чистий, комфортний, водій ввічливий. Виїхали вчасно і приїхали навіть трохи раніше. Рекомендую перевізника, все було організовано на високому рівні.
Вперше їхала цим перевізником з Гамбурга до Києва, дуже сумнівалася, оскільки начиталась багато негативних відгуків, але спокусилась на низьку ціну, тому вирішила спробувати поки в одному напрямку. І я була приємно здивована комфортабельні широкі крісла, між якими є дистанція( якщо твій сусід не худенький, то не займе половину твого місця), інтернет працював тільки до Львова, туалет працював всю дорогу (... Читати відгук Вперше їхала цим перевізником з Гамбурга до Києва, дуже сумнівалася, оскільки начиталась багато негативних відгуків, але спокусилась на низьку ціну, тому вирішила спробувати поки в одному напрямку. І я була приємно здивована комфортабельні широкі крісла, між якими є дистанція( якщо твій сусід не худенький, то не займе половину твого місця), інтернет працював тільки до Львова, туалет працював всю дорогу ( тільки не було води, щоб помити руки, але є вологі серветки), водії відповідали на всі запитання, не хамили. Дійсно була пересадка у Львові ( хоча на сайті не зазначено), але я начиталась коментарів, то була готова. Інший автобус чекали хвилин 20, поки всі вигрузились, а інші загрузились, то це зайняло приблизно годину. Прибули в Київ на дві години пізніше заявленого часу, але це дорога, десь затори були. Взагалі поїздкою залишилася задоволена і відразу замовила квиток в зворотному напрямку, але поїздку відмінили нажаль, мені зателефонували попередили завчасно і запропонували інші варіанти, які нажаль мені не підійшли, тому прийшлося скористатися фліксбусом, ото поїздка була дуже стресова, але то інша історія
Однозначно рекомендую этого перевозчика всем, кто планирует поездку в Польшу. Обязательно воспользуюсь услугами ещё раз! Отдельная благодарность водителям настоящие профессионалы!! Вежливые, внимательные, всегда помогали пассажирам и следили за безопасностью в пути. Границу прошли организованно и без лишнего стресса.
Хочу искренне поблагодарить перевозчика за отличную поездку из Одессы в Германию. Доехали быстро, без задержек и лишних остановок. Автобус чистый и комфортный, удобные сиденья, работал кондиционер на протяжении всей дороги было уютно и спокойно.
Їхала вперше і точно не востаннє. Все чітко по часу, без метушні й «сюрпризів» у дорозі. Автобус чистий, зручний, водії спокійні та ввічливі. Поїздка пройшла легко, навіть не помітила, як доїхали. Дякую за сервіс, який реально приємний
Їхала до Польщі, поїздка пройшла легко й комфортно. Зручно, швидко, чистий автобус. Водії ввічливі та уважні, постійно допомагали й підказували. Дуже приємні враження, із задоволенням поїхала б ще раз 😊
Їхала з Гамбурга у Львів, та не мала сильних надій на люксові умови чи щось в тому роді. Але сталось не так як гадалось. Автобус який приїхав, вразив спершу своїм червоним-шикарним виглядом. Але коли зайшла у середину, також здивувалась. Класні сидіння, розетки які були під ними, доступний інтернет, тепло в середині та чисто. Водії ввічливі, цілу дорогу орієнтували по часу... Читати відгук Їхала з Гамбурга у Львів, та не мала сильних надій на люксові умови чи щось в тому роді. Але сталось не так як гадалось. Автобус який приїхав, вразив спершу своїм червоним-шикарним виглядом. Але коли зайшла у середину, також здивувалась. Класні сидіння, розетки які були під ними, доступний інтернет, тепло в середині та чисто. Водії ввічливі, цілу дорогу орієнтували по часу та лояльно ставились до всіх ситуацій. Дякую за класну поїздку, обовяково поїду з вами ще НЕ раз! ДЯКУЮ!
Їхала цим перевізником до Польщі і хочу поділитися своїм враженням. Спершу трохи хвилювалася, бо довга дорога завжди виснажує, особливо коли їдеш одна, але все пройшло набагато краще, ніж я очікувала. Автобус був чистий і просторий, сидіння зручні, місця вистачало для всього мого багажу. Водії виявилися дуже ввічливими, терплячими та уважними відразу видно, що це професіонали, які люблять свою роботу. Зупинки... Читати відгук Їхала цим перевізником до Польщі і хочу поділитися своїм враженням. Спершу трохи хвилювалася, бо довга дорога завжди виснажує, особливо коли їдеш одна, але все пройшло набагато краще, ніж я очікувала. Автобус був чистий і просторий, сидіння зручні, місця вистачало для всього мого багажу. Водії виявилися дуже ввічливими, терплячими та уважними відразу видно, що це професіонали, які люблять свою роботу. Зупинки робилися вчасно, дорога була організована чітко, без зайвих затримок. Особливо приємно, що навіть на кордоні водії зберігали спокій і піднімали настрій пасажирам, що дуже допомагає, коли переживаєш через довгу поїздку. Загалом, я залишилася дуже задоволена сервісом, і без сумніву буду радити цього перевізника своїм знайомим і друзям. Подорож пройшла комфортно, без стресу, і я почуваюся, ніби відпочила ще до того, як приїхала до Польщі.
Дякуємо за поїздку до Німеччини. Водії ввічливі, дорога пройшла спокійно та без затримок. Автобус чистий і комфортний. Загалом залишилися задоволені сервісом.
Рада, що обрала цього перевізника. Їхала з Івано-Франківська до Берліна. Незважаючи на пересадку у Львові, поїздка пройшла дуже комфортно. Все було організовано. В салоні тело, водії супер! Залишилась задоволена на всі 100%.
Їхала 10.01 з Штутгарта у Львів. Автобус був чистий, було тепло, та весь комфорт був присутній. Дякую водіям за надання чіткої інформації, та розуміння ситуації. Поїздка пройшла чудово, та без затримки. Дякую!
Хочу подякувати перевізнику East West Eurolines за чудову поїздку. Їхала зі Львова до Гданська, поїздка пройшла максимально комфортно. Окрема подяка водіям!! Професіонали своєї справи, ввічиві, уважні, приємно їхати з такими людьми. Обовʼязково скористаюсь вашими послугами ще не раз і рекомендую вам.
Їхала цією компанією і дуже задоволена. Поїздка пройшла чудово, водії допомогли з валізами, озвучували кожну зупинку. Автобус був чистий і комфортний, їхали без затримок. Обов’язково буду користуватися їхніми послугами ще та рекомендую іншим!
Не мала великих очікувань від цієї поїздки, а дарма.... Автобус комфортабельний, весь комфорт який міг бути, зібрали у цьому автобусі. Водії ввічливі, та дуже лояльні. Температура повітря у автобусі їла кофмортною, оскільки водії турбувались про нас, та переписували нас кожну годину чи все в нормі. Якщо коротко, то стало цьому перевізнику 11 з 10. Обовязково ще раз скористаюсь їхніми послугами!)
Рада, що обрала саме цього перевізника! Враження залишилися лише позитивні. Обслуговування на рівні. Їздила з ними і в Німеччину не один раз.. Досвід дуже позитивний!
Нещодавно скористався послугами перевізника з Франківська до Гамбурга. Поїздка пройшла без проблем. Автобус був новим,комфортним, а водій ввічливим. Розклад дотримувався, що дуже важливо. Загалом, позитивні враження, рекомендую!
Компанія перевізник, якою користуюсь вже більше трьох років. Мій досвід з ними завжди був позитивним! По-перше, я ніколи не стикалась з жодними проблемами під час поїздок. Автобуси завжди в хорошому стані, а розклад — чіткий. Це дуже важливо, особливо для тих, хто має щільний графік. Обслуговування на високому рівні: водії завжди ввічливі... Мені також подобається, що компанія регулярно оновлює свій... Читати відгук Компанія перевізник, якою користуюсь вже більше трьох років. Мій досвід з ними завжди був позитивним!
По-перше, я ніколи не стикалась з жодними проблемами під час поїздок. Автобуси завжди в хорошому стані, а розклад — чіткий. Це дуже важливо, особливо для тих, хто має щільний графік.
Обслуговування на високому рівні: водії завжди ввічливі... Мені також подобається, що компанія регулярно оновлює свій автопарк, тому відчувається новизна і комфорт.
Рекомендую усім, хто шукає надійного партнера для подорожей. Я особисто завжди залишаюсь задоволена їхнім сервісом і планую користуватися їхніми послугами й надалі!
Не можу не поділитися враженнями від поїздки з East West Eurolines. Це був дійсно приємний досвід, який перевершив всі мої очікування! Комфорт у салоні на високому рівні: зручні крісла, достатньо місця для ніг та чистота. Мені сподобалося, що під час поїздки була можливість підключити зарядні пристрої для телефонів, що дуже зручно. Обслуговування на борту також вражає – водій був ввічливим... Читати відгук Не можу не поділитися враженнями від поїздки з East West Eurolines. Це був дійсно приємний досвід, який перевершив всі мої очікування!
Комфорт у салоні на високому рівні: зручні крісла, достатньо місця для ніг та чистота. Мені сподобалося, що під час поїздки була можливість підключити зарядні пристрої для телефонів, що дуже зручно.
Обслуговування на борту також вражає – водій був ввічливим і професійним, що додало впевненості під час подорожі.
Я вже маю з чим порівняти, і можу з упевненістю рекомендувати цього перевізника всім! Якщо шукаєте комфортну та надійну поїздку, не сумнівайтеся, обирайте East West Eurolines!
Хочу поділитися враженнями від поїздки з компанією-перевізником на маршруті Львів-Кельн. Автобуси надзвичайно комфортні, оснащені кондиціонером і розетками, що дуже важливо під час тривалої подорожі. Водії були ввічливими та професійними, завжди готові допомогти та відповісти на будь-які запитання. Подорож пройшла легко і приємно, тому рекомендую цю компанію всім, хто цінує комфорт і якість обслуговування.
Якщо потрібно до Німеччини, то користуюся цим перевізником. Комфорт у їхніх нових автобусах майже як в літаку. Є все потрібне - туалет, інтернет і зручні сидіння. Ціни прийнятні
Рейс з Рівного до Ульма. Ввічливі водії та вчасне відправлення з автостанції гарантовано. Рекомендую! Хочу відзначити приємний бонус у вигляді подушки під голову, яку всім пасажирам роздавали у Львові з нагоди 8 березня.
Ми з сестрою їдемо цим автобусом до Гамбурга. Окремо хочу зазначити, що водії дуже професійні і ввічливі. Ще сподобалося, що дуже комфортна температура в автобусі і працює туалет.
Дякую за хороший сервіс!
12/10 оцінку б поставив
Найкращий перевізник
Задоволена поїздкою
Задоволена поїздкою
10 из 10 отличная поездка
Отдельная благодарность водителям настоящие профессионалы!! Вежливые, внимательные, всегда помогали пассажирам и следили за безопасностью в пути. Границу прошли организованно и без лишнего стресса.
Поездка оставила только положительные впечатления
Дякую за сервіс
Львів-Варшава Зручно, швидко, комфортно!!!
Перевізник вразив мене...
Хочу поділитися своїм враженням..
Однозначно буду їх вибирати ще!
З власного досвіду ре
Задоволені сервісом
Найкраща моя подорож!
Поїздка сподобалась, та було супер по зручності
Найкраща поїздка
Задоволена поїздкою
Поїздка пройшла чудово, водії допомогли з валізами, озвучували кожну зупинку.
Автобус був чистий і комфортний, їхали без затримок.
Обов’язково буду користуватися їхніми послугами ще та рекомендую іншим!
Не було проблем
Вражена від комфортабельності
Автобус комфортабельний, весь комфорт який міг бути, зібрали у цьому автобусі. Водії ввічливі, та дуже лояльні. Температура повітря у автобусі їла кофмортною, оскільки водії турбувались про нас, та переписували нас кожну годину чи все в нормі. Якщо коротко, то стало цьому перевізнику 11 з 10. Обовязково ще раз скористаюсь їхніми послугами!)
Задоволена поїздкою
Хмельницький - Кельн
Все було супер
Обслуговування на рівні.
Їздила з ними і в Німеччину не один раз.. Досвід дуже позитивний!
Хороший перевізник
Закородон тільки з ними!
По-перше, я ніколи не стикалась з жодними проблемами під час поїздок. Автобуси завжди в хорошому стані, а розклад — чіткий. Це дуже важливо, особливо для тих, хто має щільний графік.
Обслуговування на високому рівні: водії завжди ввічливі... Мені також подобається, що компанія регулярно оновлює свій... Читати відгук Компанія перевізник, якою користуюсь вже більше трьох років. Мій досвід з ними завжди був позитивним!
По-перше, я ніколи не стикалась з жодними проблемами під час поїздок. Автобуси завжди в хорошому стані, а розклад — чіткий. Це дуже важливо, особливо для тих, хто має щільний графік.
Обслуговування на високому рівні: водії завжди ввічливі... Мені також подобається, що компанія регулярно оновлює свій автопарк, тому відчувається новизна і комфорт.
Рекомендую усім, хто шукає надійного партнера для подорожей. Я особисто завжди залишаюсь задоволена їхнім сервісом і планую користуватися їхніми послугами й надалі!
Один з найкращих перевізників
Комфорт у салоні на високому рівні: зручні крісла, достатньо місця для ніг та чистота. Мені сподобалося, що під час поїздки була можливість підключити зарядні пристрої для телефонів, що дуже зручно.
Обслуговування на борту також вражає – водій був ввічливим... Читати відгук Не можу не поділитися враженнями від поїздки з East West Eurolines. Це був дійсно приємний досвід, який перевершив всі мої очікування!
Комфорт у салоні на високому рівні: зручні крісла, достатньо місця для ніг та чистота. Мені сподобалося, що під час поїздки була можливість підключити зарядні пристрої для телефонів, що дуже зручно.
Обслуговування на борту також вражає – водій був ввічливим і професійним, що додало впевненості під час подорожі.
Я вже маю з чим порівняти, і можу з упевненістю рекомендувати цього перевізника всім! Якщо шукаєте комфортну та надійну поїздку, не сумнівайтеся, обирайте East West Eurolines!
Чудовий перевізник
Допоки з України не літають літаки – тільки East West Eurolines.
з Рівного до Ульма
Хочу відзначити приємний бонус у вигляді подушки під голову, яку всім пасажирам роздавали у Львові з нагоди 8 березня.
Дуже сподобалися нові автобуси