East West Euroline отзывы / страница 3

Отзывы клиентов, сотрудников, отзывы о работодателях
East West Euroline
3.7 5
87 отзывов / 1396 просмотров
Результаты отзывов

Рекомендую цього перевізника Іствест евролінес

Коршун Ольга Коршун Ольга 7 сентября, 2023 год
Щиро рекомендую користуватися послугами перевізника Іствест евролінес в перевезеннях до Польщі. Я їхала цими автобусами з Вінниці до Вроцлава. Дуже порядні водії.

Не рекомендую!

Nataliia M Nataliia M 27 августа, 2023 год
Поїздка Нюрнберг-Хмельницький 26.08.2023. Водїї хамовиті і відносяться до пасажирів так, ніби до стада овець, ніби всі їм щось винні. Компанія скриває справжню кількість пересадок, замість двох, пише одну. Ціни при цьому дорожчі ніж у інших перевізників з набагато кращим сервісом. Вперше і востаннє скористалися їхньою послугою перевезення.

Дуже задоволена

Тетяна Владимировна Тетяна Владимировна 24 августа, 2023 год
Ми їхали з Вінниці до Кракова і все було добре. Автобус був навіть новішим, ніж в них в рекламі. Дуже зручно, що реклама у них в Фейсбук і можна зразу там бронювати білети. А ще в них прекрасні водії. Буду їздити цими перевізниками.

Спасибі екіпажу водіїв Вроцлав - Одеса

Нариман Нариман 17 августа, 2023 год
Щиро дякую за допомогу цій компанії. Автобус та його водії прекрасні. Всім рекомендую рейси компанії East West Euroline

Не дешево, но автобусы ИстВест того стоят.

Оксана Оксана 17 августа, 2023 год
Никогда не понимала людей, экономящих на международных перевозках. Моя знакомая недавно ехала каким-то маленьким бусом из Одессы в Германию и по ее рассказам это был полный ужас - кондиционер не работал, все завалено сумками, водители курят. И заплатила она за это все еще 4500 грн, хотя ей даже не дали билет.
Я купила билет в интернете, заплатила 5000 грн и... Читать отзыв
Никогда не понимала людей, экономящих на международных перевозках. Моя знакомая недавно ехала каким-то маленьким бусом из Одессы в Германию и по ее рассказам это был полный ужас - кондиционер не работал, все завалено сумками, водители курят. И заплатила она за это все еще 4500 грн, хотя ей даже не дали билет.

Я купила билет в интернете, заплатила 5000 грн и спокойно, в большом автобусе, с хорошими водителями доехала в Германию.

Стоит ли мой комфорт 500 грн.? Конечно что да!!!
А выводы вы делайте сами

Автобус був чудовий

Марія Гуркало Марія Гуркало 17 августа, 2023 год
Їхала я 12 серпня зі Львова до Мюнхена. Трішки хвилювалася, бо дорога довга і квитки коштують не мало. Цього перевізника вибрала, бо його мені рекомендувала донька. Всі хвилювання розвіялися, коли на автовокзал заїхав наш автобус - дуууже великий і чудово виглядав. Водії були у білих сорочках-поло і внушали довіру, видно що це професіонали. Після спеки на вулиці, здалося, що в... Читать отзыв Їхала я 12 серпня зі Львова до Мюнхена. Трішки хвилювалася, бо дорога довга і квитки коштують не мало. Цього перевізника вибрала, бо його мені рекомендувала донька. Всі хвилювання розвіялися, коли на автовокзал заїхав наш автобус - дуууже великий і чудово виглядав. Водії були у білих сорочках-поло і внушали довіру, видно що це професіонали. Після спеки на вулиці, здалося, що в середині автобуса занадто прохолодно, кондиціонер працював на повну, але вже за хвилин 15 я адаптувалася то температури і їхати було дуже комфортно.
Жодних пересадок не було, туалет працював, з багажем водії мені допомогли. Так що можу рекомендувати

Робитиму бронювання тільки на цю компанію

Ірина Ірина 17 августа, 2023 год
Це так зручно - по телефону забронювати квиток і оплатити вже коли сідаєш в автобус. Раніше купувала квитки в касі, поки сестра не розказала мені про цю компанію і не показала як бронювати в телеграмі. Супер!
І автобуси в них набагато кращі як в других перевізників

Хорошие эмоции после поездки

Катя Тарнавська Катя Тарнавська 16 августа, 2023 год
Прямой рейс из Киева в Познань. Ехала 7 августа. Все прошло отлично и осталась приятные впечатления от поездки. Больше всего хочу похвалить работу водителей, которые постоянно спрашивали, не холодно ли нам или не жарко в салоне автобуса.
А еще, если этот отзыв читает молодой водитель автобуса, который вез меня и попросил мой номер телефона, то хочу сказать тебе, что до... Читать отзыв
Прямой рейс из Киева в Познань. Ехала 7 августа. Все прошло отлично и осталась приятные впечатления от поездки. Больше всего хочу похвалить работу водителей, которые постоянно спрашивали, не холодно ли нам или не жарко в салоне автобуса.
А еще, если этот отзыв читает молодой водитель автобуса, который вез меня и попросил мой номер телефона, то хочу сказать тебе, что до сих пор жду твоего звонка и обещанного кофе в кафе "Веранда" в Познани :)

Перевізника рекомендую

Марта С. Марта С. 16 августа, 2023 год
Пишу відгуки у двох випадках - або коли щось дуже розізлить, або коли щось дуже сподобається. Зараз другий випадок.
Щиро вдячна компанії і працівникам "East West Євролінії", що з комфортом та гарним настроєм завезли мене з Києва до Катовіце. Не було ніяких пересадок, туалет працював, з багажем допомогли, ще й купу веселих історій про ситуації з митниками на кордоні... Читать отзыв
Пишу відгуки у двох випадках - або коли щось дуже розізлить, або коли щось дуже сподобається. Зараз другий випадок.
Щиро вдячна компанії і працівникам "East West Євролінії", що з комфортом та гарним настроєм завезли мене з Києва до Катовіце. Не було ніяких пересадок, туалет працював, з багажем допомогли, ще й купу веселих історій про ситуації з митниками на кордоні дізналася. Особливо вдячна водію Лисяку Сергію за приємну поїздку!

О перевозчике

Гость Гость 12 августа, 2023 год
В автобусе очень душно , плохо работает кондиционер, розетки для зарядки не работает. С Одессы ехали 2 водителя , претензий к ним нет.Но во Львове один водитель поменялся .Он позволял себе разговаривать на повышенных тонах, не выпускать длительное время в туалет.Отправление было из Одессы 11.08.2023 в 16.15. Варшаву прибытие 12.08.2023 в 17.30. Но даже с учётом того , что сейчас... Читать отзыв В автобусе очень душно , плохо работает кондиционер, розетки для зарядки не работает. С Одессы ехали 2 водителя , претензий к ним нет.Но во Львове один водитель поменялся .Он позволял себе разговаривать на повышенных тонах, не выпускать длительное время в туалет.Отправление было из Одессы 11.08.2023 в 16.15. Варшаву прибытие 12.08.2023 в 17.30. Но даже с учётом того , что сейчас очень долго проходят границу, автобус прибыл на границу в 12.00 .При всем желании ну ни как не соответствует время прибытия. Я обычный пассажир , которой хочет прибыть в указанное время и с комфортом, и конкуренция тут не при чем как некоторые пишут.

Рекомендую Прага - Львів

Аня Аня 8 августа, 2023 год
Рейс Прага - Львів, все чудово. Автобуси у хорошому стані, не супер-нові, але й не старі. Водії поводять себе гарно, претензій до них немаю. Виїхали вчасно, але через черги на кордоні трішки запізнилися до Львова. Сподобалося, що можна оплатити при посадці.
Достоинства:
  1. Вже написала
Недостатки:
  1. не виявила

Не пошкодувала, що обрала East West Eurolines

Ангелина Некрасова Ангелина Некрасова 8 августа, 2023 год
Вітаю!
Хочу в декількох словах поділитися з усіма досвідом поїздки на автобусах East West Eurolines.
Я їхала з Гданська до Одеси минулого тижня і була дуже приємно вражена автобусами. Це навіть не автобус, а готель на колесах. Багато місця, постійно підтримується комфортна температура, туалет. Хіба що душу немає.
Рекомендую всім ці автобуси!

Не є хороший перевізник

Олена Коптєва Олена Коптєва 6 августа, 2023 год
Автобус жахливий! Їхали з Варшави до Вінниці, таке враження що маршруткою! Туалета в автобусі немає. Сидіння шкіряні і брудні, сам автобус старий і розвалюється. Добрались з великим запізненням. Водії на всіх зупинках брали пасажирів

безпека на першому місці

Наталія Наталія 2 августа, 2023 год
Теж маю гарний досвід поїздки до Німеччини цими автобусами. Потішило, що температура в салоні була ідеальною - не було ні спекотно ні холодно. Та перш за все хочу похвалити водіїв за надзвичайно дбайливе ставлення до безпеки пасажирів. Водії їхали строго дотримуючись швидкісного режиму.

Жахливий перевізник

Ірина Ірина 2 августа, 2023 год
Не раджу цього перевізника категорично!Водії жахливі! Неклієнтоорієнтовані! Запізнилися на посадку на дві години! Люди, які їхали з Вроцлава, говорили що вони просто повільно їдуть, а водії брехали що стояли в заторах. Далі з Кракова те ж саме. Як черепахи. На кордоні довго не стояли, при цьому приїхали у Львів по 12 ночі, на 3 години пізніше графіку, коли вже ніякого... Читать отзыв Не раджу цього перевізника категорично!Водії жахливі! Неклієнтоорієнтовані! Запізнилися на посадку на дві години! Люди, які їхали з Вроцлава, говорили що вони просто повільно їдуть, а водії брехали що стояли в заторах. Далі з Кракова те ж саме. Як черепахи. На кордоні довго не стояли, при цьому приїхали у Львів по 12 ночі, на 3 години пізніше графіку, коли вже ніякого транспорту в мій напрямок нема.
Достоинства:
  1. Немає
Недостатки:
  1. Всі

Рекомендую. Їздила, все гарно

Галина Гриниха Галина Гриниха 2 августа, 2023 год
Добрий день!
Хочу порекомендувати всім рейси компанії EAST WEST EUROLINES. Я мала власний досвід поїздки зі Львова до Гданська і мені дуже сподобалося обслуговування.
Можу рекомендувати ці автобуси у звязку з такими перевагами:
1. Відправлення було вчасно
2. Водії гарно кермували, були привітними
3. Майже вчасно прибули до Гданська, хоча й була черга на кордоні.
5. Ціни на квитки.

Единственный перевозчик, у которого новенькие автобусы

Никита Ребров Никита Ребров 2 августа, 2023 год
Когда будете на автовокзале своего города, просто сравните автобусы Ист Вест с автобусами других компаний. У Ист Вест автобусы полностью новенькие, если даже это не показатель для вас – то пообщайтесь с водителями. В Ист Вест водители все одеты в форму, общаются воспитанно. Именно поэтому для меня вывод единственный – если покупать билеты на международные автобусы из Украины, то только... Читать отзыв Когда будете на автовокзале своего города, просто сравните автобусы Ист Вест с автобусами других компаний. У Ист Вест автобусы полностью новенькие, если даже это не показатель для вас – то пообщайтесь с водителями. В Ист Вест водители все одеты в форму, общаются воспитанно. Именно поэтому для меня вывод единственный – если покупать билеты на международные автобусы из Украины, то только на рейсы Ист Вест Евролайнс.

Цей перевізник надійний. Рекомендую

Поліна Поліна 1 августа, 2023 год
Читаю попередні відгуки і взагалі нічого не розумію. Я вже мала чотири поїздки цього року на автобусах East West Eurolines їхала до Чехії і до Німеччини. Все було супер - і обслуговування і водії і самі автобуси. Дивно читати негативні відгуки, бо сама знаю, що компанія прекрасна

Якщо ви хочете їхати в « гавніщі» то вам сюди

Givi Givi 1 августа, 2023 год
Старий, дуже грязний і «вонючий» автобус, прибирали тут дуже давно. Але це не все, тут вас будуть пересажувати з автобуса на автобус, ви можете чекати і 2 і 3 години у Львові, щоб вас пересадили з вашими чемоданами в такий самий грязний « вонючий» автобус. Одну зірку можно поставити , тільки за те, що цей автобус їхав.
Достоинства:
  1. Їхав з пункта А в пункт Б.
Недостатки:
  1. Грязнотіще. Не має можливості бронювати місця. Водії хамовиті. Якщо ви хочете їхати в « гавнище» то вам сюди.

Ужасно!!!!

Поліна Поліна 29 июля, 2023 год
Ехала , с єтим меревозчиком в оба конца. Посадка в 6 30. Автобуса нет ...автобус предоставили с 3х часовим опазданием . Он тоже ночью сломался и опять ждали пересадку.... Обратно на границе задержал таможенний контртль всего на 5 часов . Водитель решил вернуть упущенное время , он заежал на заправку покупал еду заправлял транспорт , думаю ходил в туалет .... Читать отзыв Ехала , с єтим меревозчиком в оба конца. Посадка в 6 30. Автобуса нет ...автобус предоставили с 3х часовим опазданием . Он тоже ночью сломался и опять ждали пересадку.... Обратно на границе задержал таможенний контртль всего на 5 часов . Водитель решил вернуть упущенное время , он заежал на заправку покупал еду заправлял транспорт , думаю ходил в туалет . Пассажири в єто время оставались закритими в автобусе уже 8час. На просьбу сделать 10 мин. Перерив так как туалета нет! Бил ответ , заберайте багаж и до свиданья , Я такого не встречала , тяжелая дорога превратилась просто в ад! Не рекомендую долгие поездки с єтим перевозчиком , єто ужасний севис!!!!!!!
Достоинства:
  1. Нет
Недостатки:
  1. Куча

Ледве не спізнилась на літак

Юлія Юлія 25 июля, 2023 год
Я їхала автобусом Львів-Лодзь 15.07.23.
Брала квиток в касі,час відправлення 14:00.По факту автобус відправився 15:10.Було багато пасажирів котрі їхали в аеропорт,утворився масштабний сканадал на автовокзалі,бо о 14:50 адміністратор розводила руками і казала чекати ще як мінімум 40хв.На кордоні довелось пересідати в інший автобус на початку черги щоб не спізнитись на літак.Вимагаю повернути половину коштів-400грн,поїздка була жахливою,графік ніхто наздоганяти не... Читать отзыв
Я їхала автобусом Львів-Лодзь 15.07.23.
Брала квиток в касі,час відправлення 14:00.По факту автобус відправився 15:10.Було багато пасажирів котрі їхали в аеропорт,утворився масштабний сканадал на автовокзалі,бо о 14:50 адміністратор розводила руками і казала чекати ще як мінімум 40хв.На кордоні довелось пересідати в інший автобус на початку черги щоб не спізнитись на літак.Вимагаю повернути половину коштів-400грн,поїздка була жахливою,графік ніхто наздоганяти не збирався.Квиток я зберегла,свідків цілий автобус.
Достоинства:
  1. Автобус охайний,чистий,все працювало,водій ввічливий
Недостатки:
  1. Безпорадні адміністратори,жахлива організація,халатне відношення до виконання послуг

Все гуд!! Фірму рекомендую

Володя Володя 25 июля, 2023 год
Їздимо часто закордон і обираємо для поїздок цього перевізника - East West Eurolines. Чому? А тому ще це українська компанія, яка надає сервіс на рівні європейського MarinoBus і FlixsBus, а ціни в них приємніші

Дякую за допомогу в дорозі

Руслана Намтін Руслана Намтін 20 июля, 2023 год
Я з чоловіком іноземцем іздила до батьків у Полтаву. Так як чоловік у мене не молодий, під час поїздки йому стало не добре, я не могла нічого вдіяти, але водії допомогли, надали аптечку з ліками і воду.

Водитель Франкфурт – Одесса – прекрасный

Rita Rita 20 июля, 2023 год
Маршрут Франкфурт – Одесса. Ехали 18 июля. Забыли чемодан в автобусе и мысленно уже попрощались с ним, но на всякий случай позвонили водителю. Водитель выдавился чрезвычайно светлым и добрым человеком и сам привез нам чемодан домой. Спасибо!!

Найгірший перевізник

Світлана Світлана 19 июля, 2023 год
Доброго дня! Я ще не стикалася з таким низьким рівнем сервісу, станом автобусів та рівнем водіїв, взагалі організація дуже низька, неповага до клієнтів! Спочатку сюрприз у Львові, що рейс з пересадкою: на сайті про це немає інформації, в квитках також! Крісло не відкидалось, туалет не працював, підлокітник не працював, вайфай також!!!! За що я заплатила? І точно не купляла б... Читать отзыв Доброго дня! Я ще не стикалася з таким низьким рівнем сервісу, станом автобусів та рівнем водіїв, взагалі організація дуже низька, неповага до клієнтів! Спочатку сюрприз у Львові, що рейс з пересадкою: на сайті про це немає інформації, в квитках також! Крісло не відкидалось, туалет не працював, підлокітник не працював, вайфай також!!!! За що я заплатила? І точно не купляла б якби ви не обманювали і указала про пересадку!!!Потім чудова пересадка у Львові. Ціна та якість не відповідають взагалі. Завжди їздила нормальними прямими рейсами, гарними автобусами, з чудовими водіями і ціна нижче- і це звісно не про вашу компанію! Приїхали в 9:20, чекали 4 години пересадку, прийшов ще гірший за станом автобус, їде наче стоїть на місці, за 4 години ще не доїхали до Рівне! За розкладом у Києві я мала бути з дітьми о 17:30, у цей час ми ще у Рівне. З водієм сидить дівчина -пасажир і жваво під час дороги, спілкування. Потім зупинка посеред дороги на 20 хвилин для водіїв! Що це взагалі таке!!!
Чому автобус приїде не в 17:30 за розкладом, а пізніше 22:00!
І це не кордон, це просто ваша організація і такі водії! Це неповага до клієнтів!
Можуть собі позволити зупинятися у лісосмузі, щоб сходити в туалет або викинути мусор! Коли і так по півгодини стоїмо на зупинках! Що це взагалі за рівень!
Туалети не працюють і підбираємо додатково людей за гроші! Ну звісно який графік! Найгірший перевізник!
1 согласен

Все супер – автобусы, водители и цены на билеты.

Vika Dihtareeva Vika Dihtareeva 19 июля, 2023 год
Мне очень понравилось ехать во Вроцлав по этой компании. А вот с разными ФОПами больше никогда в жизни не поеду и никому не порекомендую. В East West Eurolines все супер – автобусы, водители и цены на билеты.

East West Eurolone - не користуйтеся послугами цієї компанії!

Наталія Наталія 7 июля, 2023 год
У жодному разі не користуйтеся послугами перевізника East West Euroline !
Ми їхали з Жешува до Івано-Франківська 07.07.2023. автобус ВС 55-71. Ціна на білет була найбільшою у порівнянні з іншими перевізниками. Сподівалися на найкращий сервіс
В результаті, отримали :
1) Автобус запізнився на автостанцію Жешува майже на годину. Ніхто не попередив про затримку.
2) ВИШЕНЬКА на тортику - у... Читать отзыв
У жодному разі не користуйтеся послугами перевізника East West Euroline !
Ми їхали з Жешува до Івано-Франківська 07.07.2023. автобус ВС 55-71. Ціна на білет була найбільшою у порівнянні з іншими перевізниками. Сподівалися на найкращий сервіс
В результаті, отримали :
1) Автобус запізнився на автостанцію Жешува майже на годину. Ніхто не попередив про затримку.
2) ВИШЕНЬКА на тортику - у Львові посеред ночі нас висадили з валізами та сказали чекати інший автобус цього перевізника. Сказали, що інший автобус буде через 1,5-2 години.
Про цей факт ніхто не попереджав.
А водій сказав, що не забрв'язаний нічого подібного робити.
East West Euroline
East West Euroline
Рейтинг 3.7 из 5 на основании 87 отзывов
ewe.ua
Перейти на сайт

Пассажирские перевозки
SAV.O.BUS
SAV.O.BUS

Рейтинг: 2.7
395 отзывов
Compass Group
Compass Group

Рейтинг: 4.5
47 отзывов
Pavluks-Trans
Pavluks-Trans

Рейтинг: 2
1097 отзывов
EuroTour - Национальный перевозчик
EuroTour - Национальный перевозчик

Рейтинг: 4.4
44 отзыва
Васильковтрансавто
Васильковтрансавто

Рейтинг: 1.7
173 отзыва
Перевозчик ФЛП Пеньора
Перевозчик ФЛП Пеньора

Рейтинг: 1.3
18 отзывов
Prosto bus plus
Prosto bus plus

Рейтинг: 3.7
295 отзывов
Компания Euroclub
Компания Euroclub

Рейтинг: 3.3
655 отзывов