Доброго дня мене звуть Ігор. Я з України, а саме з Києва. Поки в системі Модиво не буде застосована можливість примірки речей у місці їх отримання, говорити з позитивом про Модиво – зовсім не варто. Вважаю – це абсолютною не повагою до кожного Українця! Бо в таких діях Модіво бачу ставлення до нас українців, як до людей другого сорту. Що вони (Модиво) європейці – а Ви, якщо хочете наш товар – спочатку заплатіть, а потім ми подивимося?! Якщо Вам не підійде, ми вирішимо, як швидко повертати гроші. Я чую «суцільно» багато відгуків, що повернення коштів – все не так просто як обіцяють! Все дуже незрозуміло, дивно та нервозно! Дуже шкода, що Модіво нас так недооцінює! Адже у наших поштових операторів (Нова пошта, Міст та ін.) давно передбачені для нашого комфорту прекрасні примірювальні кабіни, в яких є і дзеркала, і вішалки, і сидіння. Підхід поваги та комфорту давно став звичайним для багатьох торгових майданчиків, аналогічних Модиво! Тільки Модиво виявляє гору неповаги до нас, дозволяючи при цьому ще проводити серед нас опитування, надсилаючи на пошту інтерактивні опитувальники на тему: «Як ми Вам?» Думаю, вони скоро дуже сильно пошкодують від того, як поводяться щодо нас. Але переконаний – буде пізно! А нам українським покупцям, яких просто «віджимають» незважаючи на те, що нам і так не просто цього воєнного часу, до всякого роду витівок «винахідливих» не звикати. Але як кажуть: "Кому війна, а кому мати рідна!" Ось і користуються нагодою «винахідливі та заповзятливі». Ну та гаразд! Думаю, правди у цьому знайти, а краще переходити на наше рідне, вітчизняне, тобто, - на українські великі майданчики (Answear, Intertop, Rozetka, Lamoda/Kasta). Вони мають склади всередині країни, тому там примірка в кабінках перед оплатою працює ідеально. І буде нам усім багато миру, добра, правди та щастя!
Дуже прикро! - Отзывы о Modivo.ua
Я з України, а саме з Києва.
Поки в системі Модиво не буде застосована можливість примірки речей у місці їх отримання, говорити з позитивом про Модиво – зовсім не варто. Вважаю – це абсолютною не повагою до кожного Українця! Бо в таких діях Модіво бачу ставлення до нас українців, як до людей другого сорту. Що вони (Модиво) європейці – а Ви, якщо хочете наш товар – спочатку заплатіть, а потім ми подивимося?! Якщо Вам не підійде, ми вирішимо, як швидко повертати гроші. Я чую «суцільно» багато відгуків, що повернення коштів – все не так просто як обіцяють! Все дуже незрозуміло, дивно та нервозно!
Дуже шкода, що Модіво нас так недооцінює! Адже у наших поштових операторів (Нова пошта, Міст та ін.) давно передбачені для нашого комфорту прекрасні примірювальні кабіни, в яких є і дзеркала, і вішалки, і сидіння. Підхід поваги та комфорту давно став звичайним для багатьох торгових майданчиків, аналогічних Модиво! Тільки Модиво виявляє гору неповаги до нас, дозволяючи при цьому ще проводити серед нас опитування, надсилаючи на пошту інтерактивні опитувальники на тему: «Як ми Вам?»
Думаю, вони скоро дуже сильно пошкодують від того, як поводяться щодо нас. Але переконаний – буде пізно!
А нам українським покупцям, яких просто «віджимають» незважаючи на те, що нам і так не просто цього воєнного часу, до всякого роду витівок «винахідливих» не звикати. Але як кажуть: "Кому війна, а кому мати рідна!" Ось і користуються нагодою «винахідливі та заповзятливі».
Ну та гаразд! Думаю, правди у цьому знайти, а краще переходити на наше рідне, вітчизняне, тобто, - на українські великі майданчики (Answear, Intertop, Rozetka, Lamoda/Kasta). Вони мають склади всередині країни, тому там примірка в кабінках перед оплатою працює ідеально. І буде нам усім багато миру, добра, правди та щастя!
отзыв
Комментарии к отзыву