Ольга Отзыв написан 28 апреля, 2026 год8 просмотров
Доброго дня! Хочу подякувати за бомбезний костюм та швидке обслуговування та відправлення! Щиро кажучи, боялася, що спідниця сильно обтягне і буде надто довгою, але мені допомогли не помилитися з розміром. Костюм сів ідеально, струнить, витягує фігуру, колір такий шляхетний, дуже якісний трикотаж. А ще зраділа добрій знижці 50%. Мінусів не побачила. Дякую!
Дякую! Все чудово! - Отзывы о @daria.tyretskaya инстаграм-магазин
отзыв
Комментарии к отзыву