Ольга: Доброго дня! Хочу подякувати за бомбезний костюм та швидке обслуговування та відправлення! Щиро кажучи, боялася, що спідниця сильно обтягне і буде надто довгою, але мені допомогли не помилитися з розміром. Костюм сів ідеально, струнить, витягує фігуру, колір такий шляхетний, дуже якісний трикотаж. А ще зраділа добрій знижці 50%. Мінусів не... 28.04.2026