Александра Отзыв написан 10 февраля, 2026 год8 просмотров
Ну камон, 21 сторіччя, а кидали ще існують. Замовляєш річ, платиш 50 відсотків. Виявляється товару немає в наявності, треба чекати. Чекаєш місяць. Приходить хлам. Повернути не можна? Що??? Як не можна? Існує закони про права споживачів комусь невідомі, в них свій бізнес?! Вони не українці). Повернення немає, є обмін. Обираєш річ-її теж немає в наявності , ще чекаєш місяць. В додаток до усього коли робишь замовлення тут ще тобі скриті розтрати -1 % комісії банку і упакування 40 грн. Карл, упакування 40 грн. Ви якісь ущербні?! А за очікування людей по місяцю, яку процентну ставку пені на вас накласти?! Відповідь- не прдабаєиьс не купуйте. 100 левел комунікації. Не раджу, шарашкіна контора з китайським хламом з Троєщинського ринку.
Достоинства:
Не виявила
Недостатки:
Все. Від початку купівля до кінця. І самі речі-китайське гівно.
Горе магазин - Отзывы о @daria.tyretskaya инстаграм-магазин
отзыв
Комментарии к отзыву