Александра: Ну камон, 21 сторіччя, а кидали ще існують. Замовляєш річ, платиш 50 відсотків. Виявляється товару немає в наявності, треба чекати. Чекаєш місяць. Приходить хлам. Повернути не можна? Що??? Як не можна? Існує закони про права споживачів комусь невідомі, в них свій бізнес?! Вони не українці). Повернення немає, є обмін. Обираєш... 10.02.2026