Ксенія Отзыв написан 2 марта, 2026 год6 просмотров
Великий вибір прикрас, стильні дизайни та приємні ціни. Окремо хочу відзначити ввічливий і професійний персонал в ТЦ Панорама, у Одесі, допомогли з вибором та відповіли на всі запитання. Покупкою дуже задоволена, обов’язково повернуся ще!
Дякую за приємні враження - Отзывы об Ювелирный магазин "Срібна Країна"
отзыв
Комментарии к отзыву