Купувала в квітні вервочку,не пройшло і місяця,як все зламалось.На моє зверненнядо магазину сказали ,що це я якосьне правильноносила прикрасу
Думала рознесу там все,але ,дякую дівчині директору магазина,виявилось в них є якась додаткова штука,обмін місяць при виявленні "виробничих погрішностей". Замінили товар на те,що я хотіла з наявного,без проблем за 5 хвилин. Обрала підвіску з сапфіром і ланцюжок без жодних доплат.Дякую за швидку реакцію але будьте більш уважні до постачальників товару!!!
Дякуємо за Ваш відгук 🌸 Шкодуємо, що виникла така ситуація з прикрасою, та раді, що питання вдалося швидко вирішити й підібрати для Вас вдалу заміну 💎 Ваше зауваження щодо якості товару обов’язково візьмемо до уваги. Дякуємо за зворотний зв’язок 💛
Обмін товару з дефектами - Відгуки про Ювелірний магазин "Срібна Країна"
Думала рознесу там все,але ,дякую дівчині директору магазина,виявилось в них є якась додаткова штука,обмін місяць при виявленні "виробничих погрішностей".
Замінили товар на те,що я хотіла з наявного,без проблем за 5 хвилин. Обрала підвіску з сапфіром і ланцюжок без жодних доплат.Дякую за швидку реакцію але будьте більш уважні до постачальників товару!!!
відгук
Коментарі до відгуку