3...2...1 до видалення Срібної країни мого відгуку, але я розголосу надам. Замовила перстень в інтернет-магазині Срібна Країна — і ця історія перетворилася на справжній квест. Після отримання виявила, що на внутрішній стороні персня, прямо під камінчиком, є іржа. Побачити це можна лише при хорошому освітленні, тому на пошті одразу цього не помітила. Для нової срібної прикраси це виглядає просто абсурдно. На сріблі іржа. Коли звернулася щодо обміну, почався "пінг-понг": інтернет-магазин відправляє в фізичний магазин, магазин — назад у кол-центр. Усі визнають, що дефект є, але відповідальність ніхто брати не хоче. Далі ще цікавіше. За обмін запропонували доплатити на карту фізичної особи, бо покупка була через інтернет-магазин. Це виглядає дуже дивно для ювелірної мережі. Я відмовилась платили КОМУСЬ на карту, хоча і не розуміла чому маю доплачувати. Пішла в магазин, як і з початку відправляли. У самому магазині консультанти врешті допомогли оформити обмін, але на цьому історія не закінчилась. Спочатку нове замовлення взагалі відправили в інше місто — в Одесу, хоча я знаходжуся в Київ. Потім, коли помилку виявили, його просто забули перевідправити. Замість нормального вирішення питання з бракованим товаром довелося буквально "вибивати" обмін, який так і не відбувся. Ні перстня, ні грошей, ні настрою. Дуже розчарована. Це мій перший і останній досвід співпраці з вашим магазином. Але просто хочу, щоб інші клієнти бачили це дно всередині компанії також.
Ірина, дякуємо за Ваш відгук. Нам щиро прикро, що у Вас склалося таке враження від замовлення та отриманого виробу. Усі прикраси перед відправленням проходять перевірку, однак нам шкода, що у Вашому випадку виникла подібна ситуація. Перепрошуємо за завдані незручності.
Дякуємо за зворотний зв’язок — Ваш відгук зафіксовано.
Шахраї. Відправляють брак, обмін не здійснюють - Відгуки про Ювелірний магазин "Срібна Країна"
Замовила перстень в інтернет-магазині Срібна Країна — і ця історія перетворилася на справжній квест.
Після отримання виявила, що на внутрішній стороні персня, прямо під камінчиком, є іржа. Побачити це можна лише при хорошому освітленні, тому на пошті одразу цього не помітила. Для нової срібної прикраси це виглядає просто абсурдно. На сріблі іржа.
Коли звернулася щодо обміну, почався "пінг-понг": інтернет-магазин відправляє в фізичний магазин, магазин — назад у кол-центр. Усі визнають, що дефект є, але відповідальність ніхто брати не хоче.
Далі ще цікавіше. За обмін запропонували доплатити на карту фізичної особи, бо покупка була через інтернет-магазин. Це виглядає дуже дивно для ювелірної мережі. Я відмовилась платили КОМУСЬ на карту, хоча і не розуміла чому маю доплачувати. Пішла в магазин, як і з початку відправляли.
У самому магазині консультанти врешті допомогли оформити обмін, але на цьому історія не закінчилась.
Спочатку нове замовлення взагалі відправили в інше місто — в Одесу, хоча я знаходжуся в Київ. Потім, коли помилку виявили, його просто забули перевідправити.
Замість нормального вирішення питання з бракованим товаром довелося буквально "вибивати" обмін, який так і не відбувся. Ні перстня, ні грошей, ні настрою. Дуже розчарована. Це мій перший і останній досвід співпраці з вашим магазином. Але просто хочу, щоб інші клієнти бачили це дно всередині компанії також.
відгук
Коментарі до відгуку
Дякуємо за зворотний зв’язок — Ваш відгук зафіксовано.