Доброго дня! Чудовий магазин! ☺️Якісний товар !💯Не перший раз замовляю продукцію! Продавець уважний , завжди на зв'язку.🤝 Допомагають підібрати розмір якщо є сумніви!.👌Якщо і є якісь затримки це не вина продавця.....не в простий час живемо. Дякую продавцю за якість продукції, зв'язок та підтримку!!!!🙌
Заказала платье,сомневалась очень с размером. Мне посоветовали безошибочно точный размер. Платье превзошло все ожидания, чудесная ткань, село безукоризненно. Благодарю за внимательное и ответственное отношение. Задержка с доставкой по обьективным причинам. Не зависит от магазина. Большое вам спасибо.
Замовляла в магазині вперше. Поки обрала товар, довго морочила голову менеджеру))) , бо обирала з розпродажу і товар швидко закінчувався. Але менеджер завжди увічливо і дуже швидко відповідала. Врешті обрала сукню, переживала за розмір, але сукня завдяки консультації сіла ідеально. Дуже швидка відправка , на наступний день зранку вже товар був у мене. Якщо товару не було в наявності, то... Читати відгук Замовляла в магазині вперше. Поки обрала товар, довго морочила голову менеджеру))) , бо обирала з розпродажу і товар швидко закінчувався. Але менеджер завжди увічливо і дуже швидко відповідала. Врешті обрала сукню, переживала за розмір, але сукня завдяки консультації сіла ідеально. Дуже швидка відправка , на наступний день зранку вже товар був у мене. Якщо товару не було в наявності, то можна забронювати і через декілька днів його теж надішлють. Одразу зробила повну оплату, хоча можна замовити товар і накладним із невеликою передплатою
Це шахраї, при наймні зі мною себе так ведуть . Беруть передоплату за товар , якого немає і замість обіцяних 14 днів відправки взагалі його не висилають. При проханні скасувати замовлення говоре, що його не можна скасувати . Ні товару, ні грошей. Доведеться в поліцію звертатись
Однозначно рекомендую! Дівчатка допомогли з розмірами, я замовляла 4 речі і всі підійшли. Якість товару - просто супер! Хороший магазин, приємні та привітні люди! Хай Вам щастить ❤️❤️❤️
Переваги:
Якість товару, консультація та обізнаність дівчат)
Купувала костюми— залишилась дуже задоволена! Розмір підійшов ідеально, костюм сидить акуратно по фігурі, не широкий. Якість тканини приємна, пошиття гарне, виглядає стильно. Окремо хочу відзначити швидку доставку — все прийшло оперативно. Замовляю тут вже не вперше, і як завжди, якість і обслуговування на висоті! Гарних вам вражень і вдалих покупок!
Доброго дня! Хочу подякувати за бомбезний костюм та швидке обслуговування та відправлення! Щиро кажучи, боялася, що спідниця сильно обтягне і буде надто довгою, але мені допомогли не помилитися з розміром. Костюм сів ідеально, струнить, витягує фігуру, колір такий шляхетний, дуже якісний трикотаж. А ще зраділа добрій знижці 50%. Мінусів не побачила. Дякую!
Доброго дня.Мені подобається купувати товари саме в @daria.tyretskaya, бо на відміну від інших інтернет-магазинів, цей дуже швидко відповідає, приємно консультує, я завжди залишаюся задоволена товаром.Рекомендує
Почну с того , що вагалась купляти цю сукню , бо в мене є така особливість , коли мені все колить і заважає ! Ця сукня найніжніше повітрячко , клітина сама ніжність ! Я в такому шоці перебуваю від щастя ! Воно вартує цих коштів , я б ще більше дала , тому що такої якості я просто... Читати відгук
Почну с того , що вагалась купляти цю сукню , бо в мене є така особливість , коли мені все колить і заважає ! Ця сукня найніжніше повітрячко , клітина сама ніжність ! Я в такому шоці перебуваю від щастя ! Воно вартує цих коштів , я б ще більше дала , тому що такої якості я просто давно не відчувала ! Дівчатка це скарб
Задоволена покупкою!!!розмір продавець підібрав,вони чудові,добре тягнуться,гарно сидять по фігурі!!!!! Замовляю не перший раз товар,швидко та приємно !!!!
Замовляла куртку. Товар відповідає заявленому в оголошенні фасону. Колір такий, як на фото в інстаграмі. Менеджер швидко вийшов на зв'язок та швидко відповідав на додаткові питання
Робила замовлення в інстаграм у магазині daria.tyretskaya , які гарні продавці, ввічливі, все швидко оформили та відправили. Костюми - замовила два,та куртка ,дуже гарної якості. Їду в іншу країну в чудовому настрою та гарному новому одягу. Дякую дівчатам що війшли у моє положення і все дуже швидко відправили. Рекомендую цей магазин. Чесно, якісно, швидко!!!
Замовляла платтячко в інтернет-магазині daria.tyretskaya — і залишилась дуже задоволена! 💓 Отримала посилку неймовірно швидко, за що окрема подяка. Якість тканини чудова, пошиття акуратне. Розмір підійшов ідеально — навіть на мій зріст 178 см довжина до коліна, а талія на своєму місці, що для мене дуже важливо. Колір виявився трішки темнішим, ніж на відео, але це зовсім не критично —... Читати відгук Замовляла платтячко в інтернет-магазині daria.tyretskaya — і залишилась дуже задоволена! 💓 Отримала посилку неймовірно швидко, за що окрема подяка. Якість тканини чудова, пошиття акуратне. Розмір підійшов ідеально — навіть на мій зріст 178 см довжина до коліна, а талія на своєму місці, що для мене дуже важливо. Колір виявився трішки темнішим, ніж на відео, але це зовсім не критично — виглядає все одно гарно. Плаття залишаю із задоволенням 😊 Дякую за якісний сервіс та приємні емоції від покупки! Гарного Вам дня! ❤️
Ну камон, 21 сторіччя, а кидали ще існують. Замовляєш річ, платиш 50 відсотків. Виявляється товару немає в наявності, треба чекати. Чекаєш місяць. Приходить хлам. Повернути не можна? Що??? Як не можна? Існує закони про права споживачів комусь невідомі, в них свій бізнес?! Вони не українці). Повернення немає, є обмін. Обираєш річ-її теж немає в наявності , ще чекаєш місяць. В... Читати відгук Ну камон, 21 сторіччя, а кидали ще існують. Замовляєш річ, платиш 50 відсотків. Виявляється товару немає в наявності, треба чекати. Чекаєш місяць. Приходить хлам. Повернути не можна? Що??? Як не можна? Існує закони про права споживачів комусь невідомі, в них свій бізнес?! Вони не українці). Повернення немає, є обмін. Обираєш річ-її теж немає в наявності , ще чекаєш місяць. В додаток до усього коли робишь замовлення тут ще тобі скриті розтрати -1 % комісії банку і упакування 40 грн. Карл, упакування 40 грн. Ви якісь ущербні?! А за очікування людей по місяцю, яку процентну ставку пені на вас накласти?! Відповідь- не прдабаєиьс не купуйте. 100 левел комунікації. Не раджу, шарашкіна контора з китайським хламом з Троєщинського ринку.
Переваги:
Не виявила
Недоліки:
Все. Від початку купівля до кінця. І самі речі-китайське гівно.
Доброго дня! Отримала сьогодні пуховик! Мені дуже сподобався, він просто супер!🩷 Шикарне натуральне хутро і чудова якість. Дівчата допомогли з вибором розміру і все добре підійшло. Трохи переживала за доставку у Німеччину, але все пройшло без проблем! Дякую 🩷 Обов'язково буду замовляти ще!
Чудова якість
Відмінна якість обслуговування!!!
Допомагають підібрати розмір якщо є сумніви!.👌Якщо і є якісь затримки це не вина продавця.....не в простий час живемо.
Дякую продавцю за якість продукції, зв'язок та підтримку!!!!🙌
Отличное качество обслуживания и внимательное отношение.
Рекомендую
Це повний жах
Найкраща покупка
Рекомендую
Дівчатка допомогли з розмірами, я замовляла 4 речі і всі підійшли.
Якість товару - просто супер!
Хороший магазин, приємні та привітні люди!
Хай Вам щастить ❤️❤️❤️
Чудовий інтернет-магазин
Гарних вам вражень і вдалих покупок!
Дякую! Все чудово!
Відгук про речі.
Прекрасний магазин
Чудовий костюм
Якість чудова, дякую!
Я задоволена
Весняна курточка
Сукня моєї мрії
Почну с того , що вагалась купляти цю сукню , бо в мене є така особливість , коли мені все колить і заважає ! Ця сукня найніжніше повітрячко , клітина сама ніжність ! Я в такому шоці перебуваю від щастя ! Воно вартує цих коштів , я б ще більше дала , тому що такої якості я просто... Читати відгук
Почну с того , що вагалась купляти цю сукню , бо в мене є така особливість , коли мені все колить і заважає ! Ця сукня найніжніше повітрячко , клітина сама ніжність ! Я в такому шоці перебуваю від щастя ! Воно вартує цих коштів , я б ще більше дала , тому що такої якості я просто давно не відчувала ! Дівчатка це скарб
Спортивний костюм
Очень крутое платье
Продавець своєї справи!!!!!
Замовляю не перший раз товар,швидко та приємно !!!!
dariatyretskaya
Дуже гарне обслуговування.
Магазин daria.tyretskaya
Кашемірове плаття
Отримала посилку неймовірно швидко, за що окрема подяка. Якість тканини чудова, пошиття акуратне. Розмір підійшов ідеально — навіть на мій зріст 178 см довжина до коліна, а талія на своєму місці, що для мене дуже важливо.
Колір виявився трішки темнішим, ніж на відео, але це зовсім не критично —... Читати відгук Замовляла платтячко в інтернет-магазині daria.tyretskaya — і залишилась дуже задоволена! 💓
Отримала посилку неймовірно швидко, за що окрема подяка. Якість тканини чудова, пошиття акуратне. Розмір підійшов ідеально — навіть на мій зріст 178 см довжина до коліна, а талія на своєму місці, що для мене дуже важливо.
Колір виявився трішки темнішим, ніж на відео, але це зовсім не критично — виглядає все одно гарно. Плаття залишаю із задоволенням 😊
Дякую за якісний сервіс та приємні емоції від покупки!
Гарного Вам дня! ❤️
Сукня шоколадного кольору
З нетерпінням чекаю весни щоб її одягати 🌷
Чудова якість обслуговування ?
Отримала замовлення, дуже сподобалась куртка, зручна, тепла))Дякую🤎
Горе магазин
Чудове обслуговування
Пуховик з натуральним хутром ?
Трохи переживала за доставку у Німеччину, але все пройшло без проблем!
Дякую 🩷
Обов'язково буду замовляти ще!
Дуже-дуже-дуже дякую!
Замовляла сукню, замовлення було відправлене в той же день. Все чудово