Галина: Замовляла в магазині вперше. Поки обрала товар, довго морочила голову менеджеру))) , бо обирала з розпродажу і товар швидко закінчувався. Але менеджер завжди увічливо і дуже швидко відповідала. Врешті обрала сукню, переживала за розмір, але сукня завдяки консультації сіла ідеально. Дуже швидка відправка , на наступний день зранку вже товар... 23.05.2026