Замовляла в магазині вперше. Поки обрала товар, довго морочила голову менеджеру))) , бо обирала з розпродажу і товар швидко закінчувався. Але менеджер завжди увічливо і дуже швидко відповідала. Врешті обрала сукню, переживала за розмір, але сукня завдяки консультації сіла ідеально. Дуже швидка відправка , на наступний день зранку вже товар був у мене. Якщо товару не було в наявності, то можна забронювати і через декілька днів його теж надішлють. Одразу зробила повну оплату, хоча можна замовити товар і накладним із невеликою передплатою
Рекомендую - Відгуки про @daria.tyretskaya інстаграм-магазин
відгук
Коментарі до відгуку