Юля: Почну с того , що вагалась купляти цю сукню , бо в мене є така особливість , коли мені все колить і заважає ! Ця сукня найніжніше повітрячко , клітина сама ніжність ! Я в такому шоці перебуваю від щастя ! Воно вартує цих коштів , я б... 24.03.2026