Запізнився на 3 години, це жах - Отзывы о Like Bus

Like Bus
Отзыв написан 1 час 4 мин назад
Їхали з сином зі Львова до Умані, автобус запізнився на 3 години. Звʼязались з оператором вона каже що трішки затримується а у підсумку ми чекали більше 3 годин так як прийшли на посадку за годину до часу виїзду. В автобусі не працював вайфай, водії не дуже привітні до деяких людей грубили, валізи потрібно ставити та забирати самому так як моя була під іншими то прийшлось доставати іншу а потім назад її поставити.
З плюсів сидіння широкі та зручні, їхали не супер швидко але швидко





Комментарии к отзыву

На данный момент, никто не прокомментировал отзыв автора


Like Bus
Все отзывы

1.4 5
1070 отзывов / 41493 просмотра
Поиск билетов на автобус
Tickets.ua
Tickets.ua

Рейтинг: 1.4
2133 отзыва
Busfor.ua
Busfor.ua

Рейтинг: 1.2
5783 отзыва
KoloBus / КолоБас
KoloBus / КолоБас

Рейтинг: 3.1
40 отзывов
bus.proizd.ua
bus.proizd.ua

Рейтинг: 3
1 отзыв
Компания "Західні Автолінії"
Компания "Західні Автолінії"

Рейтинг: 1
2 отзыва