Їхали з сином зі Львова до Умані, автобус запізнився на 3 години. Звʼязались з оператором вона каже що трішки затримується а у підсумку ми чекали більше 3 годин так як прийшли на посадку за годину до часу виїзду. В автобусі не працював вайфай, водії не дуже привітні до деяких людей грубили, валізи потрібно ставити та забирати самому так як моя була під іншими то прийшлось доставати іншу а потім назад її поставити. З плюсів сидіння широкі та зручні, їхали не супер швидко але швидко
Запізнився на 3 години, це жах - Отзывы о Like Bus
З плюсів сидіння широкі та зручні, їхали не супер швидко але швидко
отзыв
Комментарии к отзыву