Запізнився на 3 години, це жах - Відгуки про Like Bus

Like Bus
Відгук додано 1 хв 42 сек тому
Їхали з сином зі Львова до Умані, автобус запізнився на 3 години. Звʼязались з оператором вона каже що трішки затримується а у підсумку ми чекали більше 3 годин так як прийшли на посадку за годину до часу виїзду. В автобусі не працював вайфай, водії не дуже привітні до деяких людей грубили, валізи потрібно ставити та забирати самому так як моя була під іншими то прийшлось доставати іншу а потім назад її поставити.
З плюсів сидіння широкі та зручні, їхали не супер швидко але швидко





Коментарі до відгуку

На даний момент, ніхто не прокоментував відгук автора


Like Bus
Всі відгуки

1.4 5
1070 відгуків / 41491 перегляд
Пошук квитків на автобус
Tickets.ua
Tickets.ua

Рейтинг: 1.4
2133 відгука
Busfor.ua
Busfor.ua

Рейтинг: 1.2
5783 відгука
KoloBus / КолоБас
KoloBus / КолоБас

Рейтинг: 3.1
40 відгуків
bus.proizd.ua
bus.proizd.ua

Рейтинг: 3
1 відгук
Компания "Західні Автолінії"
Компания "Західні Автолінії"

Рейтинг: 1
2 відгука