Людмила Отзыв написан 19 января, 2026 год20 просмотров
Хочу залишити відгук про подорож маршрутом Чернігів-Гамбург(37 годин)з Flix. Проблеми почалися одразу, автобус з парку запізнився на півтори години. Далі дуже вузьки сидіння та дуже малі відстані між сидіннями(відстані на стороні де туалет не розраховані на зріст дорослого чоловіка). Малі аж настільки, що ноги не влізають. На прохання змінити місце, пересісти – не поміщаєтесь, то платіть за два місця, будете сидіти в півоберту. При цьому вільні місця були, були місця без сусіда і для своїх, бо водіїв чомусь було чотири і всім потрібно їхати з комфортом. На перших сидіннях опалення так пече, що підошва плавиться(терпіти не можна і дихати теж нічим), а кінець автобусу мерзне. Зупинки максимум по 5 хвилин. Вибачте, але по своїм справам не встигаєш, бо черга. Водії хамовиті, на будь-яке прохання відповідь - не встигнете, будете бігти за автобусом, не подобається, можете поїхати в багажному відсіку. І все це російською!!!І все це за наші ж кошти...І не найдешевше… Не рекомендую даного перевізника.
Не рекомендую даного перевізника - Отзывы о Flixbus
отзыв
Комментарии к отзыву