Злодї водії - Отзывы о Flixbus

Flixbus
Отзыв написан 22 сентября, 2025 год 60 просмотров
Я вже свою валізу другий рік чекаю яку вкрали водї Флікс басу і не повертають.Їхала автобусом Київ -Мюнхен так .Не валізи ,не телефона .Вийшла з автобуса .Водії не чекали поїхали без мене .Вертати речі не збираються




Комментарии к отзыву

Юлія 28 октября, 2025 год
Пані Ольга, згадайте будь ласка: хто був вашими водіями. Це важливо. В мене також вкрали валізу і я підозрюю саме водіів. Рейс 3206, виізд був 26.10.2025. Чому такі підозри: спочатку водій намагався струсити по 10 євро з пасажира за валізи, бігаючи з незрозумілим кантером, який казна як вимірює. Я відмовилась виконувати незаконні вимоги та сплатила офіційно на сайті додатковий багаж 110 гривень, показавши квитанцію. Тим самим перешкодивши витрушувати по 10 євро з бідних бабусь і так постраждалих від війни. Після чого по прибуттю було виявлено крадіжку саме моєі валізи. Я викликала поліцію та подала офіційно заяву. Це крадіжка в умовах війни, з невідворотністю покарання до 8 років. І цю справу маю намір довести до кінця. То ж прошу звʼязатись зі мною тих, в кого так само вкрали валізу і є підозра на водіів. Щоб ідентифікувати таких водіів.Ми Люди. А так з людьми не можна вчиняти.
Юлія 28 октября, 2025 год
Пані Ольга, згадайте будь ласка: хто був вашими водіями. Це важливо. В мене також вкрали валізу і я підозрюю саме водіів. Рейс 3206, виізд був 26.10.2025ч Чому такі підозри: спочатку водій намагався струсити по 10 євро з пасажира за валізи, бігаючи з незрозумілим кантером, який казна як вимірює. Я відмовилась виконувати незаконні вимоги та сплатила офіційно на сайті додатковий багаж 110 євро, показавши квитанцію. Тим самим перешкодивши витрушувати по 10 євро з бідних бабусь і так постраждалих від війни. Після чого по прибуттю було виявлено крадіжку саме моєі валізи. Я викликала поліцію та подала офіційно заяву. Це крадіжка в умовах війни, з невідворотністю покарання до 8 років. І цю справу маю намір довести до кінця. То ж прошу звʼязатись зі мною тих, в кого так само вкрали валізу і є підозра на водіів. Щоб ідентифікувати таких водіів.Ми Люди. А так з людьми не можна вчиняти.
Ольга 29 октября, 2025 год
Юлія вони поїхали з моєю валізою не чекавши мене спеціально .Подивились на мене таким оцінюючим поглядом перед тим як я вийшла до туалету . Їм треба було на когомусь нагрітись .Рейс 32 09 - Київ -Мюнхен .Не рекомендую. В валізі були пігменти для перманентного макіяжу вартістю 15 тисяч ,дитячі речі нові вартістю 200 євро ,старий сенсорний телефон самсунг ,новий фен ,дві банки великих кави ,мої нові речі ,штани ,плаття .В валізі було приблизно на 30 тисяч .Вкрали і потім почали морозитись .
Ольга 29 октября, 2025 год
Водії свої імена не називали чи номера телефону не давали .Це спеціально так .Два було водія .Десь по 40 років їм .
Юлія 28 октября, 2025 год
Примітка 110 гривень. Не євро.


Flixbus
Все отзывы

2.0 5
1178 отзывов / 70319 просмотров
Пассажирские перевозки
​General Bus
​General Bus

Рейтинг: 4.9
125 отзывов
Pavluks-Trans
Pavluks-Trans

Рейтинг: 2
1094 отзыва
Перевозчик Energy Trans
Перевозчик Energy Trans

Рейтинг: 4.1
64 отзыва
ПопутчиКом
ПопутчиКом

Рейтинг: 4.8
183 отзыва
E-Line Tour (перевозчик в Болгарию)
E-Line Tour (перевозчик в Болгарию)

Рейтинг: 4.5
584 отзыва
Туроператор Tour-Group
Туроператор Tour-Group

Рейтинг: 3.6
161 отзыв
Автолюкс (AUTOLUX)
Автолюкс (AUTOLUX)

Рейтинг: 2
1628 отзывов
Lex club перевозчик
Lex club перевозчик

Рейтинг: 2.9
37 отзывов