Це шахраї, при наймні зі мною себе так ведуть . Беруть передоплату за товар , якого немає і замість обіцяних 14 днів відправки взагалі його не висилають. При проханні скасувати замовлення говоре, що його не можна скасувати . Ні товару, ні грошей. Доведеться в поліцію звертатись
Це повний жах - Отзывы о @daria.tyretskaya инстаграм-магазин
отзыв
Комментарии к отзыву