Вікторія Отзыв написан 8 мая, 2026 год11 просмотров
Однозначно рекомендую! Дівчатка допомогли з розмірами, я замовляла 4 речі і всі підійшли. Якість товару - просто супер! Хороший магазин, приємні та привітні люди! Хай Вам щастить ❤️❤️❤️
Достоинства:
Якість товару, консультація та обізнаність дівчат)
Рекомендую - Отзывы о @daria.tyretskaya инстаграм-магазин
Дівчатка допомогли з розмірами, я замовляла 4 речі і всі підійшли.
Якість товару - просто супер!
Хороший магазин, приємні та привітні люди!
Хай Вам щастить ❤️❤️❤️
отзыв
Комментарии к отзыву