Купувала костюми— залишилась дуже задоволена! Розмір підійшов ідеально, костюм сидить акуратно по фігурі, не широкий. Якість тканини приємна, пошиття гарне, виглядає стильно. Окремо хочу відзначити швидку доставку — все прийшло оперативно. Замовляю тут вже не вперше, і як завжди, якість і обслуговування на висоті! Гарних вам вражень і вдалих покупок!
Чудовий інтернет-магазин - Отзывы о @daria.tyretskaya инстаграм-магазин
Гарних вам вражень і вдалих покупок!
отзыв
Комментарии к отзыву