Гость Отзыв написан 15 апреля, 2024 год2 просмотра
Жахливий інтернет магазин, замовила кофтину, проплатила 50%...не підійшла кофтина...попросила повернути кошти...в них немає обміну, навіть є закон споживача, а їм байдуже, вони так заробляють кошти. Хочеш не хочеш, а ти мусиш в них купити.
Жахливе ставлення до покупців - Отзывы о @daria.tyretskaya инстаграм-магазин
отзыв
Комментарии к отзыву