Такого перевізника, як SAVOBUS,я не зустрічала, їхала дочка на роботу з цим перевізником, домовитись, що ціна буде 200 євро, але після перетину кордону, здерли, в прямому значенні цього слова 220 євро, просто нагло,.а якщо б людина мала тільки 200 євро, тоді що? В автобусі 18 місць, ніякого комфорту, подорож як " оселедець в банці". Нерекомендую цього перевізника, а ще краще тікати від цих храмів...
Переваги:
Немає
Недоліки:
Гроші беруть майже в 2 сторони, а їдеш , як в тракторі
Жахливо, нагло... - Відгуки про SAV.O.BUS
відгук
Коментарі до відгуку