Жахливо, нагло... - Відгуки про SAV.O.BUS

SAV.O.BUS
Відгук додано 4 хв 37 сек тому
Такого перевізника, як SAVOBUS,я не зустрічала, їхала дочка на роботу з цим перевізником, домовитись, що ціна буде 200 євро, але після перетину кордону, здерли, в прямому значенні цього слова 220 євро, просто нагло,.а якщо б людина мала тільки 200 євро, тоді що? В автобусі 18 місць, ніякого комфорту, подорож як " оселедець в банці". Нерекомендую цього перевізника, а ще краще тікати від цих храмів...
Переваги:
  1. Немає
Недоліки:
  1. Гроші беруть майже в 2 сторони, а їдеш , як в тракторі




Коментарі до відгуку

На даний момент, ніхто не прокоментував відгук автора


SAV.O.BUS
Всі відгуки

2.7 5
394 відгука / 5666 переглядів
Пасажирські перевезення
EuroTour - Национальный перевозчик
EuroTour - Национальный перевозчик

Рейтинг: 4.4
44 відгука
Pavluks-Trans
Pavluks-Trans

Рейтинг: 2
1096 відгуків
Васильковтрансавто
Васильковтрансавто

Рейтинг: 1.7
173 відгука
Перевозчик ФЛП Пеньора
Перевозчик ФЛП Пеньора

Рейтинг: 1.3
18 відгуків
Prosto bus plus
Prosto bus plus

Рейтинг: 3.7
295 відгуків
Compass Group
Compass Group

Рейтинг: 4.5
46 відгуків
Компания Euroclub
Компания Euroclub

Рейтинг: 3.3
655 відгуків
Автолюкс (AUTOLUX)
Автолюкс (AUTOLUX)

Рейтинг: 2
1630 відгуків
Перевозчик LuxBus
Перевозчик LuxBus

Рейтинг: 3
372 відгука