Інтернет-магазин Dyvanika відгуки

Відгуки покупців
Інтернет-магазин Dyvanika
2.5 5
11 відгуків / 399 переглядів
Результати відгуків

Не дай бог

Гость Гость неділя, 21 червня
Частини від дивана в ніші не оказалось, вже тиждень з ними на звязку, реакції ноль, кожен день тільки одне чекайте паро днів і глухо. Не рекомендую ні вякому разі, бережіть свої нерви і гроші

досвід покупки меблів в інтернеті

Іван Васильович Іван Васильович п'ятниця, 19 червня
Придбав тут диван Бостон, спочатку сумнівався, бо не дуло досвіду покупки меблів в інтернеті. Як воно, з доставкою, з оплатою. Коли замовляв, то пояснили, що оплата вже після доставки та огляду. Доставку перенесли на пару днів, але для мене не критично. Стосовно дивану - сподобався, гарна тканина, сучасний дизайн, має 3 ніши щоб щось зберігати. Взагалі, задоволений.
Переваги:
  1. Ціна, доставка, фабрична якість
Недоліки:
  1. поки не знайшов, з часом покаже

Обновляю попередній відгук

Гость Гость 26 січня, 2026 год
Зі мною зв'язалися менеджери рекламаційного відділу і врегулювали всі питання по негативних моментах. Надіслади подарунок та подушки які не надали а також обіцяють відшкодування погано прорахованої різниці. З менеджерами проведуть бесіду.
Переваги:
  1. Дбають за репутацію та клієнтів
Недоліки:
  1. Що прийшлося так довго достукуватися

Чудові меблі але жахливий сервіс!

Назар Гузарський Назар Гузарський 26 січня, 2026 год
5 січня 2026 року замовив на сайті диван з матрацом - топером по акційній ціні комплекту. Того ж дня мені передзвонили і сказали що доставка за 7-14 днів. В результаті через 19 днів від замовлення мені телефонують і кажуть, що топера (який я оплатив ще 5 січня) в наявності немає і можуть замінити на інший з доплатою 400грн. Я обурений,... Читати відгук 5 січня 2026 року замовив на сайті диван з матрацом - топером по акційній ціні комплекту. Того ж дня мені передзвонили і сказали що доставка за 7-14 днів. В результаті через 19 днів від замовлення мені телефонують і кажуть, що топера (який я оплатив ще 5 січня) в наявності немає і можуть замінити на інший з доплатою 400грн. Я обурений, адже товар пісдя оплати має бронюватися але погоджуюсь, адже різниця не велика. 20 числа мені телефонують і повідомляють, що 22 січня о 19:00 нарешьі доставлять диван. Тільки от привезли його не о 19 а в 13. Добре що хоч дружина була вдома. Я замовив послугу заносу на 4 поверх, бо ліфта у нас немає і очікував як обіцяв менеджер що буде декілька людей. В результаті водій сам один, помогти нікому і він бідолаха тащив все сам. На рахунок дивана та матраца - вони чудові, якісні та зручні. Але прийшов момент оплати послуг і доплати за інший матрац. І тут знову сюрприз. 400 гривень додали не до акційної ціни яку я оплатив попередньо а до повної без знижки і вийшло що доплата вже не 400 а 780грн. Спір з водієм нічого звичайно не дав, бо як він сказав склад і менеджери не пересікаються і він просто передає суму вказану в накладній. Я його розумію, оплатив все як в накладній і написав менеджеру в телеграм з яким вів діалог. Менеджер побачив обурення в першому ж повідомленні, прочитав і проігнорував. Також раніше через заміну матрацу обіцяв дві декоративні подушки які не привезли. А за 2 дні як я знову написав мене заблокували. В вайбері інший менеджер теж вперто ігнорує, слухавку від мене не беруть. В результаті задоволений покупкою але дуже незадоволений сервісом. Відгук мій з сайту також гарно прибрали. Не купуйте в цьому магазині нічого, бо вас матимуть за гівно!!!
Переваги:
  1. Диван чудовий як і матрац. Водій просто титан, сам заніс диван на 4 поверх і був культурним в спілкуванні з дружиною.
Недоліки:
  1. Менеджери і загалом команда магазину жахливі. Терміни доставки і час невідповідні. Оплаченого товару не має на складі. Видаляють відгуки. Блокують в месенджерах.

Кровать фантазия люкс 160*200

Гость Гость 25 листопада, 2025 год
Кровать заказала 1.5 месяца назад. Точную дату доставки не озвучивают! Только кормят завтраками!!! Я уже 1000 раз пожалела что выбрала этот магазин и судя по отзывах это только начало!!!! Всё время говорят что мне перезвонят логисты, а в ответ тишина!!!

Доставка ночью!

Гость Гость 24 серпня, 2025 год
Заказали детскую кровать, должны были доставить в понедельник, по итогу 18:30 у воскресенье звонит водитель и говорит что приедет через 2 с половиной часа, через 3 часа перезванивает и говорит что будет через час! То есть 22:30 вы серьезно?
Переваги:
  1. Не знаю.
Недоліки:
  1. Доставка ночью.
  2. Трубку не берут.
  3. Заранее не предупреждают

Купила гарний диван на цьому сайті

Ладуся Ладуся 23 липня, 2025 год
Купила на цьому сайті диван за порадою подруги (вона вже кілька разів тута купляла). Диван вибрала досить дорогий 35 тис. Зробила передплату, потім мені чоловік скинув ці відгуки. Дуууже я понервувала поки його отримала після цих відгуків. Диван прийшов добротний, все як на фото та в описі. Тож дарма нервувала, вже ледь навіть з подругою не посварилась через її пораду))))))
Переваги:
  1. Якісний товар.
  2. Швидко привезли.
  3. Комфортне обслуговування.
Недоліки:
  1. Налякали відгуки, тому обирати вам.

Здивована попередніми відгуками

Марина Гибало Марина Гибало 3 червня, 2025 год
Купляла ліжко Лілія. Замовляла іншу тканину ніж є на сайті, воно вийшло трошки дорожче, але дуже гарно: в бузковому світлому кольорі Айс 42, дуже приємна щільна тканина оббивки.
Окремо до ліжка на цьому сайті заказала матрас Елісон, дуже зручно на ньому спати. Він двох сторонній, тому можна його мінятиі влітку і взимку.
Переваги:
  1. Гарна продукція.
  2. У мене було дуже приємне та професійне обслуговування менеджерами.
  3. Адекватні ціни.
  4. Великий вибір на сайті.
Недоліки:
  1. Мені теж доставили мій заказ вночі, я переглядала його з ліхтарем - не зручно. На питання чому так, мені відповіли, що через ТЦК, а більшість водіїв та грущчиків то є дійсно хлопці, вони перестраховуються і можуть збивати час доставки через це. хто зрозумів той зрозумів.
  2. Довелось довше чекать, бо ліжко в іншій ткані роблять на замовлення.

Не задоволена цим інтернет магазином.

Гость Гость 13 березня, 2025 год
Диван в заявлений термін не доставили Водій хам,говорив не цензурні слова.
Подушки мали бути з принтом,а доставили однотон.
На дзвінки та повідомлення відповідають через два-три дня.
Є незначні дефекти на дивані,типу затяжки.
Якість на свої гроші.
Не радила Б даний магазин.
Переваги:
  1. Диван компактний,такий як нам треба.
Недоліки:
  1. Обслуговування,доставка.
  2. Якість дивана перевіриться через рік приблизно.

Безвідповідальний сервіс та ігнорування клієнтів

Анастасія Анастасія 24 лютого, 2025 год
Замовила та оплатила комплект дитячих меблів, попередньо вказавши важливу дату доставки, оскільки це подарунок на день народження. Через день після оплати мені повідомили, що товару немає в наявності. Замість того щоб вирішити проблему, менеджер порадив самостійно звернутися до відділу логістики.
Далі - ще абсурдніше, у Viber, де вже велася переписка, менеджер почав запитувати номер замовлення, хоча сам мені писав. Повідомлення... Читати відгук
Замовила та оплатила комплект дитячих меблів, попередньо вказавши важливу дату доставки, оскільки це подарунок на день народження. Через день після оплати мені повідомили, що товару немає в наявності. Замість того щоб вирішити проблему, менеджер порадив самостійно звернутися до відділу логістики.

Далі - ще абсурдніше, у Viber, де вже велася переписка, менеджер почав запитувати номер замовлення, хоча сам мені писав. Повідомлення ігнорують, відділ логістики не дає конкретики. День народження вже завтра, а меблів немає, і ніхто не бере на себе відповідальність.

Сервіс жахливий: нечесно, неетично, безвідповідально. Не рекомендую!

Разочарована що так поступають

Альона Альона 23 січня, 2025 год
Видаляють вигуки із сайту. Замовила диван. Привезли через місяц. Добре що розрахунок на місці, без предоплати. Привезли вночі, хоча мали привезти наступного дня, але водію так було зручно... саме тому не мала змоги перевірити та продивитись. На ранок при розпакуванні виявили 2 браки дирку на тумбочці на тканині, та перекладина обтягнута бракованою надірваною тканиною, чекали на водія майже місяц... Читати відгук Видаляють вигуки із сайту. Замовила диван. Привезли через місяц. Добре що розрахунок на місці, без предоплати. Привезли вночі, хоча мали привезти наступного дня, але водію так було зручно... саме тому не мала змоги перевірити та продивитись. На ранок при розпакуванні виявили 2 браки дирку на тумбочці на тканині, та перекладина обтягнута бракованою надірваною тканиною, чекали на водія майже місяц щоб забрав) а потім повернув нове, бо вони на обмін не парцюють а ремонтують, і вуаля повернули перекладину на 2 см більшу від чого диван повело. Зараз ні як не заберуть бо я хочу нову перекладину в обмін на цю. І все це із 03.10.2024 року. Пропонують знайти майстра щоб він мені відремонтував їх косяк. Пишу лише для того щоб знали що не можна приймати в сліпу
Інтернет-магазин Dyvanika
Інтернет-магазин Dyvanika
Рейтинг 2.5 з 5 на підставі 11 відгуків
dyvanika.com.ua
Перейти на сайт

Меблі
ТРЦ Ривьера Шоппинг Сити
ТРЦ Ривьера Шоппинг Сити

Рейтинг: 3
22 відгука
Dark Wood мебель
Dark Wood мебель

Рейтинг: 1
3 відгука
divan.com.ua
divan.com.ua

Рейтинг: 4.3
286 відгуків
ABER
ABER

Рейтинг: 4
116 відгуків
Cтудия мебели Ямбо, Одесса
Cтудия мебели Ямбо, Одесса

Рейтинг: 4.9
61 відгук
Мебельная мастерская WOODsystems
Мебельная мастерская WOODsystems

Рейтинг: 3.8
86 відгуків
Компания "BIRKA"
Компания "BIRKA"

Рейтинг: 4.9
284 відгука
Магазин мебели "Стол и стул"
Магазин мебели "Стол и стул"

Рейтинг: 2.6
213 відгуків
Магазин Konstanta (Константа)
Магазин Konstanta (Константа)

Рейтинг: 3.2
103 відгука
Гипермаркет мебели MARGO
Гипермаркет мебели MARGO

Рейтинг: 3.9
245 відгуків