Іван Васильович Відгук додано п'ятниця, 19 червня6 переглядів
Придбав тут диван Бостон, спочатку сумнівався, бо не дуло досвіду покупки меблів в інтернеті. Як воно, з доставкою, з оплатою. Коли замовляв, то пояснили, що оплата вже після доставки та огляду. Доставку перенесли на пару днів, але для мене не критично. Стосовно дивану - сподобався, гарна тканина, сучасний дизайн, має 3 ніши щоб щось зберігати. Взагалі, задоволений.
досвід покупки меблів в інтернеті - Відгуки про Інтернет-магазин Dyvanika
відгук
Коментарі до відгуку