Компанія перевізник, якою користуюсь вже більше трьох років. Мій досвід з ними завжди був позитивним! По-перше, я ніколи не стикалась з жодними проблемами під час поїздок. Автобуси завжди в хорошому стані, а розклад — чіткий. Це дуже важливо, особливо для тих, хто має щільний графік. Обслуговування на високому рівні: водії завжди ввічливі... Мені також подобається, що компанія регулярно оновлює свій... Читати відгук Компанія перевізник, якою користуюсь вже більше трьох років. Мій досвід з ними завжди був позитивним!
По-перше, я ніколи не стикалась з жодними проблемами під час поїздок. Автобуси завжди в хорошому стані, а розклад — чіткий. Це дуже важливо, особливо для тих, хто має щільний графік.
Обслуговування на високому рівні: водії завжди ввічливі... Мені також подобається, що компанія регулярно оновлює свій автопарк, тому відчувається новизна і комфорт.
Рекомендую усім, хто шукає надійного партнера для подорожей. Я особисто завжди залишаюсь задоволена їхнім сервісом і планую користуватися їхніми послугами й надалі!
Не можу не поділитися враженнями від поїздки з East West Eurolines. Це був дійсно приємний досвід, який перевершив всі мої очікування! Комфорт у салоні на високому рівні: зручні крісла, достатньо місця для ніг та чистота. Мені сподобалося, що під час поїздки була можливість підключити зарядні пристрої для телефонів, що дуже зручно. Обслуговування на борту також вражає – водій був ввічливим... Читати відгук Не можу не поділитися враженнями від поїздки з East West Eurolines. Це був дійсно приємний досвід, який перевершив всі мої очікування!
Комфорт у салоні на високому рівні: зручні крісла, достатньо місця для ніг та чистота. Мені сподобалося, що під час поїздки була можливість підключити зарядні пристрої для телефонів, що дуже зручно.
Обслуговування на борту також вражає – водій був ввічливим і професійним, що додало впевненості під час подорожі.
Я вже маю з чим порівняти, і можу з упевненістю рекомендувати цього перевізника всім! Якщо шукаєте комфортну та надійну поїздку, не сумнівайтеся, обирайте East West Eurolines!
Хочу поділитися враженнями від поїздки з компанією-перевізником на маршруті Львів-Кельн. Автобуси надзвичайно комфортні, оснащені кондиціонером і розетками, що дуже важливо під час тривалої подорожі. Водії були ввічливими та професійними, завжди готові допомогти та відповісти на будь-які запитання. Подорож пройшла легко і приємно, тому рекомендую цю компанію всім, хто цінує комфорт і якість обслуговування.
в перше їхали цією компанією і во стане 🤦🏻♀️ при купівлі квитка кажуть прямий рейс Київ Франкфурт потім сюрприз і вас в львові пересаджують в інший автобус… пишишь менеджеру а він рве волося на собі доказуючи що попереджали про пересадку виставляючи тебе дурнем🤦🏻♀️ затримали на кордоні 8 годин розумію що в графік не вписуємося але водії хамло!!! на питання... Читати відгук в перше їхали цією компанією і во стане 🤦🏻♀️ при купівлі квитка кажуть прямий рейс Київ Франкфурт потім сюрприз і вас в львові пересаджують в інший автобус… пишишь менеджеру а він рве волося на собі доказуючи що попереджали про пересадку виставляючи тебе дурнем🤦🏻♀️ затримали на кордоні 8 годин розумію що в графік не вписуємося але водії хамло!!! на питання коли ми приблизно прибудемо в свої міста відповідали грубо в мікрофон не повідомляли про ближні міста ми їхали безкінечно…. бо вони кружляли по містам кругами!!! я 3 роки їзджю автобусами були важкі поїздки але саме ця поїздка була сама найгірша в моєму житті
Немає культурних слів, щоб описати цю компанію. Все почалось доволі не погано, допоки автобус Познань-Київ не прибув до Львова, де сталася «зупинка» в три години! Через бажання компанії нажитися, вони стикають безліч автобусів саме у Львові, де відбуваються пересадка пасажирів по напрямкам. Люди, які їдуть з Польщі, мусять чекати людей, які їдуть з Німеччини. Через цю затримку я спізнилась на... Читати відгук Немає культурних слів, щоб описати цю компанію. Все почалось доволі не погано, допоки автобус Познань-Київ не прибув до Львова, де сталася «зупинка» в три години! Через бажання компанії нажитися, вони стикають безліч автобусів саме у Львові, де відбуваються пересадка пасажирів по напрямкам. Люди, які їдуть з Польщі, мусять чекати людей, які їдуть з Німеччини.
Через цю затримку я спізнилась на потяг і ночувала на вокзалі. Купа нервів і сліз, але представникам компанії абсолютно байдуже!
Сподіваюсь, що ви побачили цей відгук до того як обрали цього перевізника
Порівнюючи цього перевізника, наприклад, з KLR, пепевага на боці East West Euroline, незважаючи на наявні недоліки. Автобуси справді комботні, широкі сидіння, відстань між якими достатньо велика, їхати реально зручно. Їхали зі Львова до Мюнхена 6.08.2024. Водії більш меньш адекватні, на питання відповідали, надавали всю необхідну інформацію. Найбільша проблема - це запізнення на 3,5 години, хоча на кордоні затримки не було.... Читати відгук Порівнюючи цього перевізника, наприклад, з KLR, пепевага на боці East West Euroline, незважаючи на наявні недоліки. Автобуси справді комботні, широкі сидіння, відстань між якими достатньо велика, їхати реально зручно. Їхали зі Львова до Мюнхена 6.08.2024. Водії більш меньш адекватні, на питання відповідали, надавали всю необхідну інформацію. Найбільша проблема - це запізнення на 3,5 години, хоча на кордоні затримки не було. З якої причини вони так повільно рухалися і так запізнилися, невідомо(( Також на 2му поверсі не було розеток біля сидінь, тільки переноска, хоча на сайті інша інформація( Але комфортабельність автобусу все ж перемагає)
Перед тим, як їхати телефонувала, щоб дізнатись який автобус буде, але інформація була надана безпосередньо за декілька годин до виїзду. Раніше оператори сказали, що не мають такої інформації. Коли дізналася, що нормальні автобуси їздять лише 2 рази на тиждень, то була в шоці. Кошти за квиток звісно ніхто не збирався повертати, тому довелось їхати. Так от, АВТОБУС ЖАХЛИВИЙ. Вночі... Читати відгук Перед тим, як їхати телефонувала, щоб дізнатись який автобус буде, але інформація була надана безпосередньо за декілька годин до виїзду. Раніше оператори сказали, що не мають такої інформації. Коли дізналася, що нормальні автобуси їздять лише 2 рази на тиждень, то була в шоці. Кошти за квиток звісно ніхто не збирався повертати, тому довелось їхати. Так от, АВТОБУС ЖАХЛИВИЙ. Вночі температура була 12 градусів!! Кондиціонери не працюють. Вони просто поломані!!додам фото, як люди намагались закрити їх, щоб не дуло!! В автобусі немає місця! Сидіння не зручні! Коли запитали, чи є вода, бо минулого разу вода була, та люди могли пити, то сказали, що вода у вас в сумці, якщо ви її купили. НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЦЬОГО ПЕРЕВІЗНИКА.
Їхала два тиждні назад рейсом Львів-Гданськ, не встигли ми виїхати зі львову, як ми встали на хвилин 15, один із пасажирів з'ясував, що ми чекаєм на якусь жіночку, ми від'їхали трішки і знову встали, з'ясувалось ця жіночка подзвонила до водія і сказала щоб ми її чекали, і якби ніхто не вийшов ми б її чекали, через це ми... Читати відгук Їхала два тиждні назад рейсом Львів-Гданськ, не встигли ми виїхати зі львову, як ми встали на хвилин 15, один із пасажирів з'ясував, що ми чекаєм на якусь жіночку, ми від'їхали трішки і знову встали, з'ясувалось ця жіночка подзвонила до водія і сказала щоб ми її чекали, і якби ніхто не вийшов ми б її чекали, через це ми були аж 18 в черзі, водії при цій всій ситуації хамили, казали до чоловіка, що з цим розбирався, що покажуть його паспорт жінці яку ми не почекали. ЩО ДО САМИХ АВТОБУСІВ: місця категорично мало, навіть коли вийшли люди і було вільно 2 сидіння, не можливо було прилягти,розетки працюють де не де, блочок треба підпирати ногою далі, коли по словам водія ми зупинялись на 10хв, ми стояли по пів години навіть якщо всі вже були на своїх місцях, і замість того шоб приїхати в обіцяних 2-3 години дня, ми до своєї зупинки, прибули в 11 вечора
Придбали квиток Львів - Гданськ на 22.07.24, за місяць до відправлення та в день відправлення звʼязувались з деспетчерами щоб зробили помітку про пасажирів що потрібні місця в першій половині автобуса так як одного з пасажирів (дитина) захитує (укачує) в дорозі. Деспетчери запевнили що помітку в списках для водіїв зробили і все буде в порядку. При посадці пасажирів посадили на передостанній... Читати відгук Придбали квиток Львів - Гданськ на 22.07.24, за місяць до відправлення та в день відправлення звʼязувались з деспетчерами щоб зробили помітку про пасажирів що потрібні місця в першій половині автобуса так як одного з пасажирів (дитина) захитує (укачує) в дорозі. Деспетчери запевнили що помітку в списках для водіїв зробили і все буде в порядку. При посадці пасажирів посадили на передостанній ряд і водій повністю ігнорував будь які звернення! Жахливий сервіс і некомпетентні співробітники! Якщо ви не можете гарантувати те що обіцяєте то для чого запевняти що все буде в порядку.
Їхала рейсом Глівіце-Львів. Автобус запізнився майже на годину, за цей час у мене розрядилася вся техніка. Окрім того, автобус прийшов не на ту платформу, що зазначена у квитку, в той час коли я відлучилася зарядити телефон, щоб зателефонувати перевізнику ( це зайняло менше 10 хвилин ), автобус приїхав і одразу ж поїхав. На прохання до оператора зателефонувати водієві і попросити... Читати відгук Їхала рейсом Глівіце-Львів. Автобус запізнився майже на годину, за цей час у мене розрядилася вся техніка. Окрім того, автобус прийшов не на ту платформу, що зазначена у квитку, в той час коли я відлучилася зарядити телефон, щоб зателефонувати перевізнику ( це зайняло менше 10 хвилин ), автобус приїхав і одразу ж поїхав. На прохання до оператора зателефонувати водієві і попросити зачекати у найближчому місці, щоб наздогнати автобус на автомобілі отримали відповідь: «Я не можу до них додзвонитися». Як це оператор не може зв’язатися з кожним з двох водіїв? Водії хамовиті, розетки відсутні, крісла не відкидаються, кондиціонер дує на повну навіть у ночі так, що всі сиділи в кофтах.
Їхала з цим перевізником 12.07.24 з Києва до Вроцлава. У Львові неочікувано було зроблено пересадку, про що не повідомлялося в білеті. Тривала вона 1.5 години, оскільки була дуже низька організація цього процесу. Лише на доїзд іншого автобуса для підсадки людей чекали близько 40-50 хвилин! Вже у Львові смерділо з туалету. На прохання щось з цим зробити, щоби полегшити ситуацію, водій... Читати відгук Їхала з цим перевізником 12.07.24 з Києва до Вроцлава. У Львові неочікувано було зроблено пересадку, про що не повідомлялося в білеті. Тривала вона 1.5 години, оскільки була дуже низька організація цього процесу. Лише на доїзд іншого автобуса для підсадки людей чекали близько 40-50 хвилин! Вже у Львові смерділо з туалету. На прохання щось з цим зробити, щоби полегшити ситуацію, водій порадив поменше ним користуватися. А їхало дуже багато дітей! До Вроцлава ми задихалися від їдкого запаху, котрий в самому туалетні був такий, що треба було затамовувати подих і заплющувати очі. Це був жах!
Переваги:
Кондиціонери працювали
Наявний вайфай
На кожний два сидіння один вхід для підзарядки гаджитів
Недоліки:
Відсутність інформації про пересадку
Недостатня організація пересадки
Неочищені туалети та їдкий запах з них майже від початку поїздки
Киев-Мюнхен 2.06.24 1.страшная духота, водитель чтобы сэкономить 10 грн на топливе, отключает кондиционер, т.е.люди едут в запаеной железной бочке в течение 8 часов в парной бане, могут быть инфаркты и инсульты. 2.водитель торчал 2.5 часа за 0.5 км от польской границы, видимо , вез контрабанду и дожидался прикормленной смены таможни, всего опоздание 7часов, в Мюнхене пришлось брать такси ночью. 3.... Читати відгук Киев-Мюнхен 2.06.24 1.страшная духота, водитель чтобы сэкономить 10 грн на топливе, отключает кондиционер, т.е.люди едут в запаеной железной бочке в течение 8 часов в парной бане, могут быть инфаркты и инсульты. 2.водитель торчал 2.5 часа за 0.5 км от польской границы, видимо , вез контрабанду и дожидался прикормленной смены таможни, всего опоздание 7часов, в Мюнхене пришлось брать такси ночью. 3. водитель говорит всем "пани и пане", но отношение как к ХОЛОПАМ. 4, уже мелочи засран туалет, нет воды, нет вай-фай.
Це жах. Водії хами, автобус старий, автобус спізнився на 3 години. Привезли в місто в комендантську годину. Водії по дорозі виходили на обгін на сплошній, не виконували правила пдд, зкинули з дороги зустрічну машину і поїхали далі, під кінець чудової подорожі один водій був пʼяний інший їхав посеред дороги, мало не перевернув автобус, чи був він тверезий велике питання.
Якщо потрібно до Німеччини, то користуюся цим перевізником. Комфорт у їхніх нових автобусах майже як в літаку. Є все потрібне - туалет, інтернет і зручні сидіння. Ціни прийнятні
Рейс з Рівного до Ульма. Ввічливі водії та вчасне відправлення з автостанції гарантовано. Рекомендую! Хочу відзначити приємний бонус у вигляді подушки під голову, яку всім пасажирам роздавали у Львові з нагоди 8 березня.
Нікому не раджу користуватись перевезеннями фірми East West Euroline. 1.водії хамлять,туалети в автобусі не працюють,і при цьому не хочуть чекати людей на зупинках. 2.при покупці білета ніде не вказано про пересадку.на запитання:"чому не вказано про пересадку"?,водій відповів з насмішкою:"бо тоді ніхто б не їхав,так всі пишуть..." 3.Попри дані незручності-не забувають кричати про доплату за 2 сумку!,хоча автобус напівпустий,і місця валом. Читати відгук Нікому не раджу користуватись перевезеннями фірми East West Euroline. 1.водії хамлять,туалети в автобусі не працюють,і при цьому не хочуть чекати людей на зупинках. 2.при покупці білета ніде не вказано про пересадку.на запитання:"чому не вказано про пересадку"?,водій відповів з насмішкою:"бо тоді ніхто б не їхав,так всі пишуть..." 3.Попри дані незручності-не забувають кричати про доплату за 2 сумку!,хоча автобус напівпустий,і місця валом. То ж враження від подорожі-найгірше,нікому не раджу даного перевізника
Переваги:
Плюсів--немає
Недоліки:
Мінуси:Пересадка,непрацює туалет,хамство водіїв,доплата за вантаж
Ми з сестрою їдемо цим автобусом до Гамбурга. Окремо хочу зазначити, що водії дуже професійні і ввічливі. Ще сподобалося, що дуже комфортна температура в автобусі і працює туалет.
Вчора виїхала новим автобусом цієї фірми зі Львова до Гамбурга і була здивована наскільки він комфортний всередині. Шикарні шкіряні сидіння, достатньо просторий туалет, як для автобуса, клімат-контроль працює дуже правильно - температура була комфортною. Відгук цей пишу прямо з автобуса, бо ще в дорозі і ви не повірите - але підключена я до старлінку, який знаходиться в автобусі. Дуже подобається... Читати відгук Вчора виїхала новим автобусом цієї фірми зі Львова до Гамбурга і була здивована наскільки він комфортний всередині. Шикарні шкіряні сидіння, достатньо просторий туалет, як для автобуса, клімат-контроль працює дуже правильно - температура була комфортною. Відгук цей пишу прямо з автобуса, бо ще в дорозі і ви не повірите - але підключена я до старлінку, який знаходиться в автобусі. Дуже подобається так їздити
Обслуживание, компетентность, временные рамки отсутствуют напрочь! Просто ужасный перевозчик, с которым можно два часа ждать в холодном автобусе, пока он не соберется. Неадекватные
Пишу цей відгук з автобуса, як вдячність водію автобуса Херсон-Оснабрюк, пану Ігорю. Мені дуже допомогли, коли при посадці у мене розсипалася валіза, бо поламався замок, Ігор не лише зремонтував мою валізу, а й заспокоїв мене і пригостив кавою. Автобуси, між іншим, найкомфортніші зі всіх, які я коли-небудь бачила.
Последняя поездка по этой компании была на прошлой неделе, 27 февраля. Вообще, я довольно часто езжу по маршруту Одесса – Гданьск, но раньше автобусы были просто нормальные. На этот раз нас везли на новеньком автобусе марки Сетра, которая была очень удобной. Сидение можно было разлагать во все сотороны, комфортный климат в автобусе, потому что регулируется не только температура, но и... Читати відгук Последняя поездка по этой компании была на прошлой неделе, 27 февраля. Вообще, я довольно часто езжу по маршруту Одесса – Гданьск, но раньше автобусы были просто нормальные. На этот раз нас везли на новеньком автобусе марки Сетра, которая была очень удобной. Сидение можно было разлагать во все сотороны, комфортный климат в автобусе, потому что регулируется не только температура, но и влажность. Я очень поражена этим
Їхала з Берліна до Львова і мене везли в новому червоному автобусі, який ну просто не міг не справити вау-ефекту. Дуже швидко пройшли кордон, а водії то взагалі окрема тема - дуже дружні і привітні. Дай Боже здоровʼя водіям і всій компанії!
Забронювала квиток Львів-Варшава перевізник Євролайн. На укр митниці автобус не пропускали з вини водіїв, оскільки вони завчасно не зареєструвались у Дії. Змушена шукати іншого перевізника і робити пересадку! В результаті запізнилась на літак.. Категорично не раджу цього перевізника!! Крім того водії просять перевезти їх горілку! Немає не wi-fi ні напруги для зарядки пристроїв.
Читала багато відгуків про різних перевізників. Вирішила купити квитки на Іст Вест, хоча не всі відгуки хороші про них, але реальні фотографії їхніх автобусів і акційна ціна мене переконали. Не пошкодувала - суперові автобуси - комфортні, новенькі сидіння. Працював інтернет і туалет. До водіїв не мала жодних претензій
Недавно я совершила замечательную поездку с East West Eurolines из Одессы в Гданьск. Хочу поделиться своими впечатлениями от этой поездки, ведь она была действительно приятной и комфортной. 1. Автобус: Я путешествовала на современном и комфортном автобусе марки Setra. Сиденья были просторными и удобными, с возможностью регулирования наклона спинки. В автобусе был кондиционер, Wi-Fi, а также розетки для зарядки гаджетов. 2.... Читати відгук Недавно я совершила замечательную поездку с East West Eurolines из Одессы в Гданьск. Хочу поделиться своими впечатлениями от этой поездки, ведь она была действительно приятной и комфортной.
1. Автобус:
Я путешествовала на современном и комфортном автобусе марки Setra. Сиденья были просторными и удобными, с возможностью регулирования наклона спинки. В автобусе был кондиционер, Wi-Fi, а также розетки для зарядки гаджетов.
2. Сервис:
Персонал East West Eurolines был очень приветливым и внимательным. Водители ехали аккуратно и безопасно, делая короткие остановки в пути. Водитель помогал пассажирам с багажом и отвечал на все вопросы.
3. Пунктуальность:
Автобус отправился из Одессы четко по расписанию и прибыл в Гданьск без задержек.
4. Цена:
Стоимость билета на автобус East West Eurolines я считаю вполне доступной,
5. Общие впечатления:
Я осталась очень довольна поездкой с East West Eurolines. Это действительно удобный и доступный способ путешествовать на большие расстояния. Рекомендую эту компанию всем, кто ищет комфортные и безопасные автобусные перевозки.
Преимущества:
Современный и комфортабельный автобус Приветливый и внимательный персонал Пунктуальность Доступная цена Недостатки:
Їхала Житомир-Вроцлав,спочатку чекали у Львові пасажирів з іншого зламаного рейсу 3,5 години,потім від їхали на 20 км і зломався вже наш,4години чекали на інший автобус -як результат я з дитиною запізнилась на дві години на рейс в Ліссабон. Не розумію позитивні відгуки,начеб то інша компанія відвозила їх людей.Автобуси синього кольору,всі старі,грязні,не працюють розетки,постійно відходило живлення,туалет також не працював,водії постійно брехали-ще... Читати відгук Їхала Житомир-Вроцлав,спочатку чекали у Львові пасажирів з іншого зламаного рейсу 3,5 години,потім від їхали на 20 км і зломався вже наш,4години чекали на інший автобус -як результат я з дитиною запізнилась на дві години на рейс в Ліссабон. Не розумію позитивні відгуки,начеб то інша компанія відвозила їх людей.Автобуси синього кольору,всі старі,грязні,не працюють розетки,постійно відходило живлення,туалет також не працював,водії постійно брехали-ще 20 хвилин,ще 15 хвилин.Якби зразу повідомили,то в мене був би шанс пересісти на інший автобус,а так прийшлось самостійно їхати в іншій бік Польші ,в інший аеропорт з найближчим вилітом через добу.Додаткові витрати майже 500 наро,з дитиною на руках .Я написала їм на гарячу лінію-і жодної відповіді.Ніякоі відповідальності
Жах,холод,зламки,а не автобуси Небезпечно для життя Не відповідають своїм графікам,час вказують от балди Не працюють розетки Водії курять,а пасажири цім дихають Туалет не працює Вай файл не працює Запізнюються через поломки на 3-10 годин
Дуже вдячна працівникам сервісу та водіям. Я купувала для свого батька квитки з Одеси до Берліну і у зворотньому напрямку, обрала цю компанію, тому що пересадка у Львові, а не в Польщі, це було важливо тому що батько ніколи не подорожував закордон і не знає іноземної мови. Коли читала відгуки дуже нервувала бо багато негативу, але ми маємо приємно... Читати відгук Дуже вдячна працівникам сервісу та водіям. Я купувала для свого батька квитки з Одеси до Берліну і у зворотньому напрямку, обрала цю компанію, тому що пересадка у Львові, а не в Польщі, це було важливо тому що батько ніколи не подорожував закордон і не знає іноземної мови. Коли читала відгуки дуже нервувала бо багато негативу, але ми маємо приємно враження . По перше, до Берліну тата виїзжав 22 грудня, і у зв'язку зі святами, на кордоні був затор, вночі я не змогла додзвонитися батькові, і хвилювалась чи все добре, тому звернулась до сервісу, мені весь час відповідали на всі питання, навіть коли я писала о 4й ранку . 9 січня тато повертався з Берліну, приїхали за півгодини до комендантську години, він був дуже втомлений і забув свою сумку у автобусі, в сумці були важливі документи , банківських картки та гаманець з грошима, він звернув увагу що немає сумки десь через півгодини, о 12 й ночі я зателефонувала до сервісу, мені одразу відповіли, зв'язалися з водієм, і наступного дня батько забрав свою сумку. Хочу подякувати за терпіння, ввічливість, людяність, чесність працівникам сервісу і водіям. Коли батько приїхав за сумкою, водії навіть за подяку нічого не хотіли брати. Якби усі люди так друг до друга ставилися, це було би чудово.
Хочу висловити подяку водіям. Їхала з Києва до аеропорта Модлін (Варшава) з 7 на 8 листопада. Незважаючи на те, що довелося простояти на кордоні майже 8 годин, внаслідок чого автобус вибився з графіка, водіям вдалося доставити мене до аеропорту вчасно, я встигла на свій рейс. Без зайвих зупинок та з нормальною швидкістю, с повагою до пасажирів. Дякую!
С большим удовольствием хочу рассказать о замечательной поездке из Умани в Кельн. Водители – Николай и Василий помогли мне с чемоданами, были очень вежливыми и угостили меня кофе, когда мы стояли на границе
Закородон тільки з ними!
По-перше, я ніколи не стикалась з жодними проблемами під час поїздок. Автобуси завжди в хорошому стані, а розклад — чіткий. Це дуже важливо, особливо для тих, хто має щільний графік.
Обслуговування на високому рівні: водії завжди ввічливі... Мені також подобається, що компанія регулярно оновлює свій... Читати відгук Компанія перевізник, якою користуюсь вже більше трьох років. Мій досвід з ними завжди був позитивним!
По-перше, я ніколи не стикалась з жодними проблемами під час поїздок. Автобуси завжди в хорошому стані, а розклад — чіткий. Це дуже важливо, особливо для тих, хто має щільний графік.
Обслуговування на високому рівні: водії завжди ввічливі... Мені також подобається, що компанія регулярно оновлює свій автопарк, тому відчувається новизна і комфорт.
Рекомендую усім, хто шукає надійного партнера для подорожей. Я особисто завжди залишаюсь задоволена їхнім сервісом і планую користуватися їхніми послугами й надалі!
Один з найкращих перевізників
Комфорт у салоні на високому рівні: зручні крісла, достатньо місця для ніг та чистота. Мені сподобалося, що під час поїздки була можливість підключити зарядні пристрої для телефонів, що дуже зручно.
Обслуговування на борту також вражає – водій був ввічливим... Читати відгук Не можу не поділитися враженнями від поїздки з East West Eurolines. Це був дійсно приємний досвід, який перевершив всі мої очікування!
Комфорт у салоні на високому рівні: зручні крісла, достатньо місця для ніг та чистота. Мені сподобалося, що під час поїздки була можливість підключити зарядні пристрої для телефонів, що дуже зручно.
Обслуговування на борту також вражає – водій був ввічливим і професійним, що додало впевненості під час подорожі.
Я вже маю з чим порівняти, і можу з упевненістю рекомендувати цього перевізника всім! Якщо шукаєте комфортну та надійну поїздку, не сумнівайтеся, обирайте East West Eurolines!
Чудовий перевізник
це жах! якщо хочете спокійно доїхати без нервів то не їдьте цією компанією
Жах і тільки
Все почалось доволі не погано, допоки автобус Познань-Київ не прибув до Львова, де сталася «зупинка» в три години!
Через бажання компанії нажитися, вони стикають безліч автобусів саме у Львові, де відбуваються пересадка пасажирів по напрямкам.
Люди, які їдуть з Польщі, мусять чекати людей, які їдуть з Німеччини.
Через цю затримку я спізнилась на... Читати відгук Немає культурних слів, щоб описати цю компанію.
Все почалось доволі не погано, допоки автобус Познань-Київ не прибув до Львова, де сталася «зупинка» в три години!
Через бажання компанії нажитися, вони стикають безліч автобусів саме у Львові, де відбуваються пересадка пасажирів по напрямкам.
Люди, які їдуть з Польщі, мусять чекати людей, які їдуть з Німеччини.
Через цю затримку я спізнилась на потяг і ночувала на вокзалі.
Купа нервів і сліз, але представникам компанії абсолютно байдуже!
Сподіваюсь, що ви побачили цей відгук до того як обрали цього перевізника
Плюси та мінуси перевізника
Автобуси не для поїздок
Так от, АВТОБУС ЖАХЛИВИЙ. Вночі... Читати відгук Перед тим, як їхати телефонувала, щоб дізнатись який автобус буде, але інформація була надана безпосередньо за декілька годин до виїзду. Раніше оператори сказали, що не мають такої інформації. Коли дізналася, що нормальні автобуси їздять лише 2 рази на тиждень, то була в шоці. Кошти за квиток звісно ніхто не збирався повертати, тому довелось їхати.
Так от, АВТОБУС ЖАХЛИВИЙ. Вночі температура була 12 градусів!! Кондиціонери не працюють. Вони просто поломані!!додам фото, як люди намагались закрити їх, щоб не дуло!! В автобусі немає місця! Сидіння не зручні!
Коли запитали, чи є вода, бо минулого разу вода була, та люди могли пити, то сказали, що вода у вас в сумці, якщо ви її купили.
НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЦЬОГО ПЕРЕВІЗНИКА.
13.06. ЛЬВІВ-ГДАНСЬК
Халатність і безвідповідальність
Найгірша поїздка в моєму житті
Водії хамовиті, розетки відсутні, крісла не відкидаються, кондиціонер дує на повну навіть у ночі так, що всі сиділи в кофтах.
Не рекомендую
Вже у Львові смерділо з туалету. На прохання щось з цим зробити, щоби полегшити ситуацію, водій... Читати відгук Їхала з цим перевізником 12.07.24 з Києва до Вроцлава. У Львові неочікувано було зроблено пересадку, про що не повідомлялося в білеті. Тривала вона 1.5 години, оскільки була дуже низька організація цього процесу. Лише на доїзд іншого автобуса для підсадки людей чекали близько 40-50 хвилин!
Вже у Львові смерділо з туалету. На прохання щось з цим зробити, щоби полегшити ситуацію, водій порадив поменше ним користуватися. А їхало дуже багато дітей!
До Вроцлава ми задихалися від їдкого запаху, котрий в самому туалетні був такий, що треба було затамовувати подих і заплющувати очі. Це був жах!
Отвратительный перевозчик
1.страшная духота, водитель чтобы сэкономить 10 грн на топливе, отключает кондиционер, т.е.люди едут в запаеной железной бочке в течение 8 часов в парной бане, могут быть инфаркты и инсульты.
2.водитель торчал 2.5 часа за 0.5 км от польской границы, видимо , вез контрабанду и дожидался прикормленной смены таможни, всего опоздание 7часов, в Мюнхене пришлось брать такси ночью.
3.... Читати відгук Киев-Мюнхен 2.06.24
1.страшная духота, водитель чтобы сэкономить 10 грн на топливе, отключает кондиционер, т.е.люди едут в запаеной железной бочке в течение 8 часов в парной бане, могут быть инфаркты и инсульты.
2.водитель торчал 2.5 часа за 0.5 км от польской границы, видимо , вез контрабанду и дожидался прикормленной смены таможни, всего опоздание 7часов, в Мюнхене пришлось брать такси ночью.
3. водитель говорит всем "пани и пане", но отношение как к ХОЛОПАМ.
4, уже мелочи засран туалет, нет воды, нет вай-фай.
Жах жах жах
Допоки з України не літають літаки – тільки East West Eurolines.
з Рівного до Ульма
Хочу відзначити приємний бонус у вигляді подушки під голову, яку всім пасажирам роздавали у Львові з нагоди 8 березня.
Перевізник
1.водії хамлять,туалети в автобусі не працюють,і при цьому не хочуть чекати людей на зупинках.
2.при покупці білета ніде не вказано про пересадку.на запитання:"чому не вказано про пересадку"?,водій відповів з насмішкою:"бо тоді ніхто б не їхав,так всі пишуть..."
3.Попри дані незручності-не забувають кричати про доплату за 2 сумку!,хоча автобус напівпустий,і місця валом.
Читати відгук Нікому не раджу користуватись перевезеннями фірми East West Euroline.
1.водії хамлять,туалети в автобусі не працюють,і при цьому не хочуть чекати людей на зупинках.
2.при покупці білета ніде не вказано про пересадку.на запитання:"чому не вказано про пересадку"?,водій відповів з насмішкою:"бо тоді ніхто б не їхав,так всі пишуть..."
3.Попри дані незручності-не забувають кричати про доплату за 2 сумку!,хоча автобус напівпустий,і місця валом.
То ж враження від подорожі-найгірше,нікому не раджу даного перевізника
Дуже сподобалися нові автобуси
Нові червоні автобуси цієї фірми дуже комфортні
Отврат, не рекомендую !!!
Рекомендую
Обновили автобусы, что очень хорошо
Повертатися до України такими автобусами одне задоволення
Дай Боже здоровʼя водіям і всій компанії!
Категорично не раджу
На укр митниці автобус не пропускали з вини водіїв, оскільки вони завчасно не зареєструвались у Дії.
Змушена шукати іншого перевізника і робити пересадку!
В результаті запізнилась на літак..
Категорично не раджу цього перевізника!!
Крім того водії просять перевезти їх горілку!
Немає не wi-fi ні напруги для зарядки пристроїв.
За ці гроші супер сервіс
Путешествие с East West Eurolines: Одесса - Гданьск, 15.02.2024
1. Автобус:
Я путешествовала на современном и комфортном автобусе марки Setra. Сиденья были просторными и удобными, с возможностью регулирования наклона спинки. В автобусе был кондиционер, Wi-Fi, а также розетки для зарядки гаджетов.
2.... Читати відгук Недавно я совершила замечательную поездку с East West Eurolines из Одессы в Гданьск. Хочу поделиться своими впечатлениями от этой поездки, ведь она была действительно приятной и комфортной.
1. Автобус:
Я путешествовала на современном и комфортном автобусе марки Setra. Сиденья были просторными и удобными, с возможностью регулирования наклона спинки. В автобусе был кондиционер, Wi-Fi, а также розетки для зарядки гаджетов.
2. Сервис:
Персонал East West Eurolines был очень приветливым и внимательным. Водители ехали аккуратно и безопасно, делая короткие остановки в пути. Водитель помогал пассажирам с багажом и отвечал на все вопросы.
3. Пунктуальность:
Автобус отправился из Одессы четко по расписанию и прибыл в Гданьск без задержек.
4. Цена:
Стоимость билета на автобус East West Eurolines я считаю вполне доступной,
5. Общие впечатления:
Я осталась очень довольна поездкой с East West Eurolines. Это действительно удобный и доступный способ путешествовать на большие расстояния. Рекомендую эту компанию всем, кто ищет комфортные и безопасные автобусные перевозки.
Преимущества:
Современный и комфортабельный автобус
Приветливый и внимательный персонал
Пунктуальность
Доступная цена
Недостатки:
Не обнаружено
Оценка: 5/5
Рекомендую: Да
Найгірші з перевозчиків,проблеми вирішують за рахунок пасажирів
Не розумію позитивні відгуки,начеб то інша компанія відвозила їх людей.Автобуси синього кольору,всі старі,грязні,не працюють розетки,постійно відходило живлення,туалет також не працював,водії постійно брехали-ще... Читати відгук Їхала Житомир-Вроцлав,спочатку чекали у Львові пасажирів з іншого зламаного рейсу 3,5 години,потім від їхали на 20 км і зломався вже наш,4години чекали на інший автобус -як результат я з дитиною запізнилась на дві години на рейс в Ліссабон.
Не розумію позитивні відгуки,начеб то інша компанія відвозила їх людей.Автобуси синього кольору,всі старі,грязні,не працюють розетки,постійно відходило живлення,туалет також не працював,водії постійно брехали-ще 20 хвилин,ще 15 хвилин.Якби зразу повідомили,то в мене був би шанс пересісти на інший автобус,а так прийшлось самостійно їхати в іншій бік Польші ,в інший аеропорт з найближчим вилітом через добу.Додаткові витрати майже 500 наро,з дитиною на руках .Я написала їм на гарячу лінію-і жодної відповіді.Ніякоі відповідальності
Найгірші із перевозчиків ,жахлива подорож
Небезпечно для життя
Не відповідають своїм графікам,час вказують от балди
Не працюють розетки
Водії курять,а пасажири цім дихають
Туалет не працює
Вай файл не працює
Запізнюються через поломки на 3-10 годин
Неперевершено
Подяка водіям
Водители с которыми приятно ехать