Доброго дня хочу написати на рахунок якості пошиття джинсів колінс , а якщо бути точнішим то лінії пошиття йдуть криві, шановні за таку сумму в 2к треба шити якісніше !!!!(і це вже не вперший раз і продавці кажуть що люди часто приходять міняють !!!!!
Офіційний сайт - ШАХРАЇ!!!!!! Не замовляйте нічого онлайн! Не отримаєте ні товар, ні кошти, і комунікації немає! Сама стала жертвою цих аферистів. Почитайте спочатку відгуки за них!
Оформила замовлення в цьому шахрайському інтернет -магазині. Замовлення скасував магазин через річ з браком, яку вони ж виставили на продаж. Гроші не повернули! Категорично не рекомендую купувати в цьому інтернет-магазині! Шахраї!!!
Купувала в інтернет-магазині, частину замовлення повернула (розмір не підійшов), тиждень вони приймали повернення (з 29.08 по 05.09), затребували ще чек з онлайн оплати! надіслала на імейл, гроші досі не повернули, дозвонитись нереально. Вже жовтень почався, 30 діб - то брехня, взагалі сумніви, що мені повернуть оплату. Ніколи і нічого не купуйте на сайті!
Купувала джинсову спідницю. На одному з карманів відсутні заклепки. На жаль я помітила вже після 2 тижневого строку. Там навіть дірок немає. Просто брак :(
Купили чоловіку джинси, якість жахлива. Через три дні після того, як почав носити, біля задніх кишень з"явилися дірки. Раніше купували і були задоволені якістю, але зараз я в шоці
Просто жах. Працюють 1 годину на день. Гаряча лінія просто 3,14здець. То не відповідає, то дає недостовірну інформацію, то вп'єть не відповідає. У Костянтинівці на ринку сервіс в рази вищій!
Відгук про Colin's за адресою Дніпро, ул. Глинки, 2 Зробила повернення покупки з сайту, умови що ви їм маєте курʼєром (!) відправити, звісно за свій кошт, потім вони тиждень будуть приймати собі на склад, потім ще 30 днів вертати кошти, бо вони собі такі правила придумали і вертіли закон України. Кошти ще не повернені. Коли виникла накладка з заявою на повернення, на зустріч не пішли, змусили нову заяву знову... Читати відгук Зробила повернення покупки з сайту, умови що ви їм маєте курʼєром (!) відправити, звісно за свій кошт, потім вони тиждень будуть приймати собі на склад, потім ще 30 днів вертати кошти, бо вони собі такі правила придумали і вертіли закон України. Кошти ще не повернені. Коли виникла накладка з заявою на повернення, на зустріч не пішли, змусили нову заяву знову курʼєром відправляти. Ніколи нічого більше не куплю звісно. З британського онлайн магазину одягу приїжджає за 7 днів і повернення робиться ще за 10 і без всяких заяв. Самі в себе купуйте.
Зробила замовлення в інтернет магазині. Прийшли повідомлення на e-mail, що замовлення, прийняте, згодом -що відправлене, хоча в додатку нової пошти ттн не було. А за кілька днів знову повідомлення: ваше повернення прийняте. Почала розбиратися, як це я могла щось повернути, якщо нічого не отримувала. На гарячій лінії мені повідомили, що виявили брак, тому самі відмінили замовлення. Кошти обіцяли повернути спочатку... Читати відгук Зробила замовлення в інтернет магазині. Прийшли повідомлення на e-mail, що замовлення, прийняте, згодом -що відправлене, хоча в додатку нової пошти ттн не було. А за кілька днів знову повідомлення: ваше повернення прийняте. Почала розбиратися, як це я могла щось повернути, якщо нічого не отримувала. На гарячій лінії мені повідомили, що виявили брак, тому самі відмінили замовлення. Кошти обіцяли повернути спочатку за 2 тижні, потім за 3. На даний момент минуло вже 25 днів - коштів немає.
Сьогодні повертала товар з браком, дівчина яка приймала зробила зауваження чому з товару знята етикетка??😄😄😄 Хоча і етикетка, і чек були у мене на руках,я відповіла, що зняла етикетку так,як річ не збиралася повертати, а планувала носити довго та щасливо. Моя відповідь їй не сподобалася вона почала піднімати тон та вигадувати не існуючи закони України. Прошу керівництво краще вибирати персонал.... Читати відгук Сьогодні повертала товар з браком, дівчина яка приймала зробила зауваження чому з товару знята етикетка??😄😄😄 Хоча і етикетка, і чек були у мене на руках,я відповіла, що зняла етикетку так,як річ не збиралася повертати, а планувала носити довго та щасливо. Моя відповідь їй не сподобалася вона почала піднімати тон та вигадувати не існуючи закони України. Прошу керівництво краще вибирати персонал. Магазин Хрещатик 17
Купила спідницю, відразу розійшовся замок. Чек, на жаль, не зберегла. Намагалася вирішити цю проблему в магазині, щоб зробили дублікат чеку. Просто по людськи, потрібно розуміти та підтримувати один одного. Особливо в цей складний час. Але ні робітники магазину ні керівництво на контакт не йшли. Спідниця не з дешевих. 1300 грн. Тому, не рекомендую!
Здійснила покупку в магазині і переплутали розмір. Хотіла обміняти але не вийло , тому що були зірвані етікетки.Фірма ні яких варіантов для рішення цього питання не здійснила.Тому не рекомендую звертатися в колінс.
Замовили товар. Сплатили гроші в інтернет магазині colins. Створили трековий номер але не відправляють товар. Коли відправлять не говорять. Що робити, щоб отримати товар або повернення грошей? Вбачаю шахрайські дії з їх боку і порушення моїх прав як споживача, то планую писати заяву в прокуратуру. Дайте пораду хто був в такій ситуації. Дякую
Сплатила товар у їх інтернет-магазині. Сказали 3-5 дні виконання заказу, вишлють новою поштою. За 8 днів немає ні товару ні грошей. Горяча лінія нічого не знає. Кажуть що так заказ є, гроші у них, а чому не відправлений, то вони не знають. Як повернути гроші і куди можна на них написати заяву, в прокуратуру за шахрайство чи в... Читати відгук Сплатила товар у їх інтернет-магазині. Сказали 3-5 дні виконання заказу, вишлють новою поштою. За 8 днів немає ні товару ні грошей. Горяча лінія нічого не знає. Кажуть що так заказ є, гроші у них, а чому не відправлений, то вони не знають. Як повернути гроші і куди можна на них написати заяву, в прокуратуру за шахрайство чи в держспоживслужбу? Порадьте мені, що роботи? Як їх наказати і забрати свої гроші?
Підтримую відгуки багатьох, що ставлять на сайті акційні товари , людина тратить свій час на покупку , оплачує. А потім не отримує замовлення по різним причинам, має розбиратись із продавцем що в чому , а продавцеві всерівно . Розводняк. Ще не бачив такої кількості проданого товару і не реалізованого та поверненого (згідно відгуків) .Тотальна неповага до покупця . Взагалі не... Читати відгук Підтримую відгуки багатьох, що ставлять на сайті акційні товари , людина тратить свій час на покупку , оплачує. А потім не отримує замовлення по різним причинам, має розбиратись із продавцем що в чому , а продавцеві всерівно . Розводняк. Ще не бачив такої кількості проданого товару і не реалізованого та поверненого (згідно відгуків) .Тотальна неповага до покупця . Взагалі не рекомендую купувати через інтернет магазин в цього продавця .
С самого начала своей международной экспансии Colin's Jeans сделали необычный для турецких производителей ход — не стали выпускать подделки под GUESS или Levi's, и не стали притворяться «известным французско-итальянским брендом», как BGN или Enrico Marinelli. Вместо этого компания честно производила добротную недорогую джинсовую одежду, и вкладывала деньги в рекламу именно... детальніше
Рекомендую магазин
Якість пошиття - Жахливо !
Дуже гарна якість
все сподобалось
Супер качество
Джинси якісні
Онлайн сайт Colin’s - шахраї!!!
Інтернет-магазин Colin's - шахраї!
Категорично не рекомендую купувати в цьому інтернет-магазині! Шахраї!!!
Чекаю гроші за повернення з серпня
Спідниця з браком
Хороша якість
якість товару
Не обмінюють товар
Жах. Просто Стівен Кінг.
Добра якість
Хорошее качество
Онлайн магазин має жахливий сервіс
Дуже гарна якість
Не повертають кошти
Не виховані продавчині!!
Були проблеми з поверненням товару
Гарний магазин одежі
Не компетентна работа фахівців.
Ужасная компания
Погана якість
Отличное место
Не відправляють товар
Шахраї! Інтернет магазин не повертає гроші і товар не відсилає...
Качество хорошее
Розводняк , продаж не існуючого товару