Не рекомендую замовляти через інтернет-магазин colin’s.ua . Зробив замовлення на двоє пар джинсів по акційній ціні, перетелефонували для уточнення даних. Далі чекаю на свою покупку , проходить 6 днів , отримую відповідь про скасування та повернення замовлення, тоді сам маю шукати номер гарячої лінії, уточняти що із замовлення , чому повернення , бо ніхто навіть не думає телефонувати... Читати відгук Не рекомендую замовляти через інтернет-магазин colin’s.ua . Зробив замовлення на двоє пар джинсів по акційній ціні, перетелефонували для уточнення даних. Далі чекаю на свою покупку , проходить 6 днів , отримую відповідь про скасування та повернення замовлення, тоді сам маю шукати номер гарячої лінії, уточняти що із замовлення , чому повернення , бо ніхто навіть не думає телефонувати від продавця . Потім як вони повідомили , виявилось що при відправленні був виявлений брак, однак ніхто навіть не подумав запропонувати інший товар по тій ціні, в тому сегменті. НЕ РЕКОМЕНДУЮ.
С подругой были приятно удивлены продавцом, в тцк суворовского района, мальчик общался вежливо и приятно подобрал все как нужно и джинсы превосходно сели
На чёрную пятницу на сайте снимают деньги, а заказ не появляется в личном кабинете. На горячей линии ответили, что произошла ошибка и деньги внрнутся в течении 10-ти дней. Говорят, попробуйте, типа, сделать перезаказ, заранее зная, что деньги спишут, а толку не будет. Сделал. Ситуация повторилась - ни денег, ни заказа. Звоню опять на горячую линию, а там.... музыка,... Читати відгук На чёрную пятницу на сайте снимают деньги, а заказ не появляется в личном кабинете. На горячей линии ответили, что произошла ошибка и деньги внрнутся в течении 10-ти дней. Говорят, попробуйте, типа, сделать перезаказ, заранее зная, что деньги спишут, а толку не будет. Сделал. Ситуация повторилась - ни денег, ни заказа. Звоню опять на горячую линию, а там.... музыка, а потом обещеют перезвонить и кладут трубку. Видимо, в чёрный список внесли. Так и не перезвонили. Полное днище. Типа скидки, типа надарили баллов - а воспользоваться нельзя. Трэш.
Оформила замовлення на сайті, через 4 дні було сформовано ттн начебто відправленого замовлення, в додатку пошти з'явилось відправлення, а потім через декілька днів було видалено. Мені ніхто не сповістив що замовлення скасовано, я сама зайшла на сайт пошти і побачила видалене замовлення. Зателефонувала на гарячу лінію де мені сказали що створили мій запит і менеджер зі мною зв'яжеться на протязі... Читати відгук Оформила замовлення на сайті, через 4 дні було сформовано ттн начебто відправленого замовлення, в додатку пошти з'явилось відправлення, а потім через декілька днів було видалено. Мені ніхто не сповістив що замовлення скасовано, я сама зайшла на сайт пошти і побачила видалене замовлення. Зателефонувала на гарячу лінію де мені сказали що створили мій запит і менеджер зі мною зв'яжеться на протязі двох днів, ввечері другого дня я зателефонувала на гарячу лінію і мені сказали що запит вже подано і треба ще день почекати,бо перший день не рахується. Через 3 дні я зателефонувала і мені почали розповідати що треба новий запит зробити і зі мною звяжуться на протязі двох днів. Я такого ганебного відношення до клієнтів ще не бачила, наче не серйозна компанія, а безвідповідальна отупіла бабка на базарі. Замовлення я робила в останній день чорної п'ятниці зі знижкою і тому мабуть таке відношення, щоб не оформлювати зі знижкою. Не раджу зв'язуватися з цими шахраями. О, до речі- після того як мій номер телефону до них попав, то тепер до мене телефонують з рекламами кредитів і стаціонарні київські номери які мовчать в трубку. А значить вони зливають своїх клієнтів
Зробив замовлення на сайті зі знижками 57% + 15% на Хеллоуїн, на почту прийшло підтвердження, через кілька днів прийшло повідомлення що замовлення зібране та готове до відправлення. А ще через кілька днів приходить повідомлення що я повернув товар і його прийнято на склад. Звернувся до підтримки на сайті, там вибачилися та запропонували скидку 10% замість 57% + 15% що були... Читати відгук Зробив замовлення на сайті зі знижками 57% + 15% на Хеллоуїн, на почту прийшло підтвердження, через кілька днів прийшло повідомлення що замовлення зібране та готове до відправлення. А ще через кілька днів приходить повідомлення що я повернув товар і його прийнято на склад. Звернувся до підтримки на сайті, там вибачилися та запропонували скидку 10% замість 57% + 15% що були у мого замовлення. Проблему не вирішили. В результаті 5 днів марного очікування та зіпсовані нерви. Нікому НЕ РЕКОМЕНДУЮ щось купувати у Colin's.
З кінця минулого року в різних магазинах було куплено: штук 8 футболок та 3 сорочки. Після першого прання всі сорочки та 3 футболки сіли, а в тих, що не сіли, після кількох тижнів носки, розтягнулися коміри. Мабуть найгірша якість, що є зараз на ринку, хоча ціна не найнижча. Не рекомендую!
Відгук про Colin's за адресою Київ, Гната Юры, 20 Хотела приобрести товар через интернет магазин Но оказывается через мобильный сайт работает не корректно И таким образам компания дезинформирует покупателей И я считаю что доставка чересчур высока
Переваги:
Компания даже не старается быть лояльной для своего покупателя
Интернет магазин работает не корректно
В магазинах продавцы спят и не знают товара
Недоліки:
Компания даже не старается быть лояльной для своего покупателя
Компания должна продумать не только о заработке и личной выгоде но ещё и о клиенте!Если не будет заинтересованность в клиенте вам не для кого будет держать магазины!!Купила товар 4 единицы для мужа но одни штаны не подошли 790 грн.Хотела вернуть в 11.30 у них нет налички !?Для меня это не понятно в кассе должна быть минимум 1000грн розмена.Мурыжить... Читати відгук Компания должна продумать не только о заработке и личной выгоде но ещё и о клиенте!Если не будет заинтересованность в клиенте вам не для кого будет держать магазины!!Купила товар 4 единицы для мужа но одни штаны не подошли 790 грн.Хотела вернуть в 11.30 у них нет налички !?Для меня это не понятно в кассе должна быть минимум 1000грн розмена.Мурыжить клиента это пи...ец извиняюсь на сегодняшний и завтрашний день!!Вопросы все нужно решать сегодня и сейчас!Хотела бы я посмотреть на лица руководителей когда их бы также мурыжили !!
Хочу выразить благодарность консультанту Леониду, мы остались очень довольны обслуживанием и покупками, он мастерски подобрал образы моему мужу и сыну,( а его нужно было собрать в школу). Леонид предлагал альтернативные варианты джинс, рубашек и штанов. Интересовался все ли по размеру и комфортно, огромное спасибо ему и магазину лавина молл. Всё супер.
Сьогодні став свідоком, як адміністратор кричала на своїх працівників у нашій присутності. Вживала нецензурну лайку в сторону продавців, тим самим розлякала покупців
Відгук про Colin's за адресою Київ, ул. Вербицкого, 1 У вас багато хороших речей і ми з чоловіком з задоволенням придбали б щось, але у вас дуже нав'язливі консультанти! Ок, раз підійшов, дав свої поради. Якщо у відповідь чуєте "дякую, ми походимо подивимось" будь ласка, не треба переслідувати клієнтів по всьому залу зі своїми порадами і питаннями! Ви ж тупо не даєте нічого нормально вибрати і прицінитися. При виході... Читати відгук У вас багато хороших речей і ми з чоловіком з задоволенням придбали б щось, але у вас дуже нав'язливі консультанти! Ок, раз підійшов, дав свої поради. Якщо у відповідь чуєте "дякую, ми походимо подивимось" будь ласка, не треба переслідувати клієнтів по всьому залу зі своїми порадами і питаннями! Ви ж тупо не даєте нічого нормально вибрати і прицінитися. При виході з перевдягальні знову питання і поради. Я здогадуюсь, що консультанти це роблять бо їх так зобов'язують, а не через їх бажання. Тому це клич скоріше до власників - не заважайте клієнту обирати!!!
Коли я зіштовхнулась с ситуацією , яку легко можна вирішити зі співробітником компанії, інакше втратити кошти, виявилось що співробітник контакт-центру окрім стандартних завчених фраз нічого не може сказати, з нестандартними ситуаціями він не в змозі розібратися, в вирішенні питання зовсім не зацікавлений, йому особисто байдуже що ви будете змушені звернутись до поліції ( і якої точно є більш важливі... Читати відгук Коли я зіштовхнулась с ситуацією , яку легко можна вирішити зі співробітником компанії, інакше втратити кошти, виявилось що співробітник контакт-центру окрім стандартних завчених фраз нічого не може сказати, з нестандартними ситуаціями він не в змозі розібратися, в вирішенні питання зовсім не зацікавлений, йому особисто байдуже що ви будете змушені звернутись до поліції ( і якої точно є більш важливі справи), тому що він розуміє, що репутація магазину його особисто не стосується. Сьогодні в цьому переконалась спілкуючись з оператором. Ось такий от сервіс.
Имейте ввиду, возврата по сути у нет. Вы если заказали денег вам никто не вернет, они вам расскажут про мелкий шрифт, который где-то у них там записан, поэтому вы его пропустили. Часто делала возвраты в Польшу , никогда никаких проблем. Впервые столкнулась с возвратом по Украине, и попала на мошенников. С виду вроде все хорошо, возврат 14 дней, на... Читати відгук Имейте ввиду, возврата по сути у нет. Вы если заказали денег вам никто не вернет, они вам расскажут про мелкий шрифт, который где-то у них там записан, поэтому вы его пропустили. Часто делала возвраты в Польшу , никогда никаких проблем. Впервые столкнулась с возвратом по Украине, и попала на мошенников. С виду вроде все хорошо, возврат 14 дней, на деле обман людей. Это был магазин колинс . Вернула товар по инструкции из заявления на возврат , оператор на почте переписал адрес , дословно с заявления, посылка пришла , забирать отказываются. Аргументируют тем что доставка только курьерская при возврате ( почему покупатели должны курьера новой почты не самого дешевого оплачивать) .В заявлении на возврат об этом не указали , посылка вернется и пройдут 14 дней на возврат . Помочь с этим отказались , зафиксировать что посылка отправлена раньше , просто вышла ошибка ( по их вине , отправлялась посылка по заявлению на возврат) отказываются. Забрать ее у себя на отделении отказываются , хотя она пришла, оплачена, только курьера требуют, курьерского отделения укр почты у них нет, поэтому требуют новую почту( еще раз в заявлении на возврат об этом не слова) . Дурят людей , жалко что в нашей стране вот так работают известные компании. В Европе так быть не должно, что мошенники обманывают людей так изощренно и при этом остаются известными брендами.
Я был во многих магазинах колинс, но такого отношения к посетителям не встречал , продавец Анастасия с ФБ хамила открыто и не дала выбрать вещи , спасибо что хоть на 3 буквы не послала , спасибо за то что другие продавцы хоть по вежливее
Відгук про Colin's за адресою Одеса, ул. Небесной Сотни, 2 Все сподобалось ‘АЛЕ‘ Керівництво магазину зверніть УВАГУ на консультанта яка скользить по залу,ледь з ніг не збила!!
Переваги:
Сподобався ассортимент чоловічих футболок
Приємне обслуговування,консультант дуже якісно виконувала свою роботу.
Недоліки:
Керівництво магазину зверніть УВАГУ на консультанта яка скользить по залу,ледь з ніг не збила!!
Був не приємно здивований, коли на касі відмовили у знижці для військово службовця, тим паче учасника бойових дій((( розміри джинсів на якихось худеньких і коротеньких хлопчиків(( не рекомендую більше цю єврейську мережу магазинів. Війна розтавляє всіх на свої місця((
Відгук про Colin's за адресою Київ, ул. Крещатик, 13 Скажіть мені, що це за правило: взяти у клієнта річ, яку він вибрав, і віднести її в примірочну поки клієнт далі ходить вибирає??? Ми простояли в черзі хвилин 10, при чому одна з кабінок була вільна (нікого не було) але якісь речі уже висіли і чекали поки людина туди зайде. Я б уже 10 разів приміряла плаття з яким стояла... Читати відгук Скажіть мені, що це за правило: взяти у клієнта річ, яку він вибрав, і віднести її в примірочну поки клієнт далі ходить вибирає??? Ми простояли в черзі хвилин 10, при чому одна з кабінок була вільна (нікого не було) але якісь речі уже висіли і чекали поки людина туди зайде. Я б уже 10 разів приміряла плаття з яким стояла у черзі. Так я те плаття і повісила назад...а могла б і купити...Задумайтесь. Київ, Лаврухіна 4, ТРЦ "Район"
Приветствую! Я хотела бы поделиться своим опытом использования джинсов от Colin's. К сожалению, мой опыт был не самым приятным. В начале я была очень рада своей покупке - джинсы выглядели красиво и сидели хорошо. Однако, через всего несколько недель использования, я заметила, что материал начал выглядеть поистертому. И уже через месяц протертые участки стали становиться заметными. Я понимаю, что носить... Читати відгук Приветствую! Я хотела бы поделиться своим опытом использования джинсов от Colin's. К сожалению, мой опыт был не самым приятным.
В начале я была очень рада своей покупке - джинсы выглядели красиво и сидели хорошо. Однако, через всего несколько недель использования, я заметила, что материал начал выглядеть поистертому. И уже через месяц протертые участки стали становиться заметными.
Я понимаю, что носить джинсы каждый день - это нагрузка на материал. Но я никогда раньше не сталкивалась с тем, что джинсы так быстро протираются. Это очень разочаровывающе, учитывая, что я потратила немало денег на эти джинсы.
Я рекомендую тщательно обдумывать свой выбор перед тем, как приобрести джинсы Colin's. Хотелось бы, чтобы качество продукции было на должном уровне, но в моем случае оно оставило желать лучшего.
Відгук про Colin's за адресою Київ, ул. Крещатик, 13 Сплатила повну ціну товарів, замовила доставку на НП, але за технічних проблем(не було повідомлення про прибуття), товари не отримала, їх відправили назад.Просила повернути посилку, але мені відмовили. Тож ніколи не хочу мати справу з бізнесом який за вже сплачені товари повертає гроші впродовж 14 днів, а не посилку, що поки не розформована, і клієнт може сплатити знову доставку. Одним словом... Читати відгук Сплатила повну ціну товарів, замовила доставку на НП, але за технічних проблем(не було повідомлення про прибуття), товари не отримала, їх відправили назад.Просила повернути посилку, але мені відмовили. Тож ніколи не хочу мати справу з бізнесом який за вже сплачені товари повертає гроші впродовж 14 днів, а не посилку, що поки не розформована, і клієнт може сплатити знову доставку. Одним словом ідіоти.
Відгук про Colin's за адресою Київ, ул.Большая Окружная, 4 Хочу подякувати консультанту Даші з магазину Colin's. Дуже гарне обслуговування, позитивна, ненав'язлива і мегаусміхнена. Підібрала для чоловіка все, що було потрібно. Дякую за допомогу))))
Сегодня зашла в магазин Colin’s и была неприятно удивлена, в зале находилось 3 сотрудника магазина, у меня в руках были конфеты Холс я взяла одну конфету, а упаковку в которой оставались еще штуки 3 я держала в руках, на меня напали сразу 2 сотрудника, что бы я покинула магазин это конечно никак не характеризует сам магазин, но персонал можно и... Читати відгук Сегодня зашла в магазин Colin’s и была неприятно удивлена, в зале находилось 3 сотрудника магазина, у меня в руках были конфеты Холс я взяла одну конфету, а упаковку в которой оставались еще штуки 3 я держала в руках, на меня напали сразу 2 сотрудника, что бы я покинула магазин это конечно никак не характеризует сам магазин, но персонал можно и по воспитаннее найти
Відгук про Colin's за адресою Київ, ул. В.Гетьмана, д. 6, литера «Б» Раньше любила очень магазин Колинс, но после вчерашнего визита отношение поменялось Три раза сказала девочкам что меня не интересует акция.. Все равно начали настаивать и водить по магазину и уговаривать на доп покупку, не смотря на то что я с грудничком который, мягко говоря, без настроения ходить по магазинам. Напарить не вышло но и осадочек от этой наглости остался
[img]63ac3e1973f23_thumb.jpg В магазині відмовили повертати чи обміняти куртку,навіть на ремонт курточки не згідні Я проносила куртку 16 днів , після чого побачила як розійшовся шов повністю ,порватий карман по шву Є ж гарантія на куртку 30 днів а взагалі сезон Продавці доказують що це моя вина ,що я впала десь чи мене пхнули А з іншої сторони... Читати відгук [img]63ac3e1973f23_thumb.jpg В магазині відмовили повертати чи обміняти куртку,навіть на ремонт курточки не згідні Я проносила куртку 16 днів , після чого побачила як розійшовся шов повністю ,порватий карман по шву Є ж гарантія на куртку 30 днів а взагалі сезон Продавці доказують що це моя вина ,що я впала десь чи мене пхнули А з іншої сторони теж відходить нитка
Навіть і на одну зірку не заслуговують. Почав користуватись брендом з 2019 року. На початку вироби тм Colin’s приємно дивували, однак з часом продукція вищезгаданого бренду просто почала паплюжитись. Зокрема куплю джинси, місяць два і протерті і так з кожною моделлю, хоча правила прання і зберігання не порушував. Товар повне гівно. Colin’s ви краще закрийтесь а не таким бомжатським одягом... Читати відгук Навіть і на одну зірку не заслуговують. Почав користуватись брендом з 2019 року. На початку вироби тм Colin’s приємно дивували, однак з часом продукція вищезгаданого бренду просто почала паплюжитись. Зокрема куплю джинси, місяць два і протерті і так з кожною моделлю, хоча правила прання і зберігання не порушував. Товар повне гівно. Colin’s ви краще закрийтесь а не таким бомжатським одягом торгуйте за великі гроші. Ваш товар цих грошей не коштує!!!
С самого начала своей международной экспансии Colin's Jeans сделали необычный для турецких производителей ход — не стали выпускать подделки под GUESS или Levi's, и не стали притворяться «известным французско-итальянским брендом», как BGN или Enrico Marinelli. Вместо этого компания честно производила добротную недорогую джинсовую одежду, и вкладывала деньги в рекламу именно... детальніше
Працюють із неповагою до покупців
Спасибо продавцу
Джинсы Colin's
Клоуны в 2023
Жахлива компанія
Відмінили замовлення зі скидкою.
Якість товару
Обманывают покупателей
Но оказывается через мобильный сайт работает не корректно
И таким образам компания дезинформирует покупателей
И я считаю что доставка чересчур высока
Зливають номери
Кириловская 160а Киев
Отличное обслуживание
Жахливі відносини працівників
Яке кодове слово сказати консультанту щоб він припинив ходити за мною?
Співробітникам байдуже на репутацію компанії
Как неприятно что в такие тяжелые времена находятся хитрые компании которые дурят людей
Жахлива якість та ставлення до людей!
Відношення працівників зверхнє, спілкуються російською мовою
Ужасный сотрудник
Якісне обслуговування.
Керівництво магазину зверніть УВАГУ на консультанта яка скользить по залу,ледь з ніг не збила!!
Обслуговування на низькому рівні
що за правило?
Київ, Лаврухіна 4, ТРЦ "Район"
Поблагодарить
Качество испортилось
В начале я была очень рада своей покупке - джинсы выглядели красиво и сидели хорошо. Однако, через всего несколько недель использования, я заметила, что материал начал выглядеть поистертому. И уже через месяц протертые участки стали становиться заметными.
Я понимаю, что носить... Читати відгук Приветствую! Я хотела бы поделиться своим опытом использования джинсов от Colin's. К сожалению, мой опыт был не самым приятным.
В начале я была очень рада своей покупке - джинсы выглядели красиво и сидели хорошо. Однако, через всего несколько недель использования, я заметила, что материал начал выглядеть поистертому. И уже через месяц протертые участки стали становиться заметными.
Я понимаю, что носить джинсы каждый день - это нагрузка на материал. Но я никогда раньше не сталкивалась с тем, что джинсы так быстро протираются. Это очень разочаровывающе, учитывая, что я потратила немало денег на эти джинсы.
Я рекомендую тщательно обдумывать свой выбор перед тем, как приобрести джинсы Colin's. Хотелось бы, чтобы качество продукции было на должном уровне, но в моем случае оно оставило желать лучшего.
Без объяснимы очереди
Клієнти не потрібні
Чудове обслуговування
Дафи Днепр
Состав не соответствует бирке
Странное обслуживание и лишь бы напарить
Три раза сказала девочкам что меня не интересует акция..
Все равно начали настаивать и водить по магазину и уговаривать на доп покупку, не смотря на то что я с грудничком который, мягко говоря, без настроения ходить по магазинам.
Напарить не вышло но и осадочек от этой наглости остался
Відмовили повертати чи обміняти
В магазині відмовили повертати чи обміняти куртку,навіть на ремонт курточки не згідні
Я проносила куртку 16 днів , після чого побачила як розійшовся шов повністю ,порватий карман по шву
Є ж гарантія на куртку 30 днів а взагалі сезон
Продавці доказують що це моя вина ,що я впала десь чи мене пхнули
А з іншої сторони... Читати відгук [img]63ac3e1973f23_thumb.jpg
В магазині відмовили повертати чи обміняти куртку,навіть на ремонт курточки не згідні
Я проносила куртку 16 днів , після чого побачила як розійшовся шов повністю ,порватий карман по шву
Є ж гарантія на куртку 30 днів а взагалі сезон
Продавці доказують що це моя вина ,що я впала десь чи мене пхнули
А з іншої сторони теж відходить нитка
Товар повне г***о