Нещодавно придбав кілька речей в магазині SECTOR X і залишився задоволений якістю. Матеріали відчуваються міцними і приємними на дотик, шви добре оброблені. Ціни видалися адекватними за таку якість. Рекомендую для повсякденного носіння.
Замовила на сайті sectorx.com.ua дві принтовані футболки. Якість тканини хороша, все супер, принт також був норм. АЛЕ після першого прання - принт почав лущитись та стиратись Вирішила написати РЕАЛЬНИЙ відгук покупця. Авторизувалась - залишила відгук і вказала проблему. Коментар не опублікували. Написала менеджеру у тг (раніше там велась розмова) Скріни показую діалогу. Тобто вони свідомо не підтверджують реальний відгук і... Читати відгук Замовила на сайті sectorx.com.ua дві принтовані футболки. Якість тканини хороша, все супер, принт також був норм. АЛЕ після першого прання - принт почав лущитись та стиратись Вирішила написати РЕАЛЬНИЙ відгук покупця. Авторизувалась - залишила відгук і вказала проблему. Коментар не опублікували. Написала менеджеру у тг (раніше там велась розмова) Скріни показую діалогу. Тобто вони свідомо не підтверджують реальний відгук і замість того, щоб звʼязатись із покупцем чи банальне написати «нам шкода що так трапилось бла бла» вони звинуватять вас, що то ви не правильно прали, а не що реально десь провтик по якості принту😂😂 Якщо що вони прочитали і більше не відписують залишивши проблему відкриту… Комунікація топ! Тому подумайте двічі, перш ніж замовляти у них щось. Бо як виникне реальна проблема, то вони гарно вас будуть ігнорувати і завуальовано звинувачувати у проблемі 🤡🤡🤡
Якісний одяг від SECTOR X
Комунікація з клієнтами
Якість тканини хороша, все супер, принт також був норм.
АЛЕ після першого прання - принт почав лущитись та стиратись
Вирішила написати РЕАЛЬНИЙ відгук покупця. Авторизувалась - залишила відгук і вказала проблему.
Коментар не опублікували. Написала менеджеру у тг (раніше там велась розмова)
Скріни показую діалогу. Тобто вони свідомо не підтверджують реальний відгук і... Читати відгук Замовила на сайті sectorx.com.ua дві принтовані футболки.
Якість тканини хороша, все супер, принт також був норм.
АЛЕ після першого прання - принт почав лущитись та стиратись
Вирішила написати РЕАЛЬНИЙ відгук покупця. Авторизувалась - залишила відгук і вказала проблему.
Коментар не опублікували. Написала менеджеру у тг (раніше там велась розмова)
Скріни показую діалогу. Тобто вони свідомо не підтверджують реальний відгук і замість того, щоб звʼязатись із покупцем чи банальне написати «нам шкода що так трапилось бла бла» вони звинуватять вас, що то ви не правильно прали, а не що реально десь провтик по якості принту😂😂
Якщо що вони прочитали і більше не відписують залишивши проблему відкриту…
Комунікація топ!
Тому подумайте двічі, перш ніж замовляти у них щось. Бо як виникне реальна проблема, то вони гарно вас будуть ігнорувати і завуальовано звинувачувати у проблемі 🤡🤡🤡