Замовив сину футбольні бутси на подарунок на їхньому сайті. Шукали їх у себе весь наступний день. Але не критично, в мене ще був час. Перед відправкою запросили 100% передоплату. ОК, заплатив. Відправили, але отримав кросівки для дорослої людини . Дитина засмучена в сльозах. 1 не согласен
Розуміємо, що питання вже вирішене в особистих повідомленнях, але рахуємо правильним продублювати деталі ще й сюди.
Нам дуже прикро, що під час відправки замовлень, випадково було спутано два маркування Нової пошти (через ідентичність останніх цифр у створених накладних) і через це дві посилки, хоч і вчасно, але попрямували до інших отримувачів.
Щойно ми отримали від Вас повідомлення - зафіксували звернення, зв'язались з іншим отримувачем і вже чекаємо на повернення обох замовлень, щоб надіслати їх вже за новими вірними ТТН.
Так як, помилка була допущена саме нашими працівниками, всі логістичні послуги також будуть оплачені за наш рахунок.
Це шарашкіна контора! - Отзывы о Магазин Ultrasport.in.ua
1 не согласен
отзыв
Комментарии к отзыву
Розуміємо, що питання вже вирішене в особистих повідомленнях, але рахуємо правильним продублювати деталі ще й сюди.
Нам дуже прикро, що під час відправки замовлень, випадково було спутано два маркування Нової пошти (через ідентичність останніх цифр у створених накладних) і через це дві посилки, хоч і вчасно, але попрямували до інших отримувачів.
Щойно ми отримали від Вас повідомлення - зафіксували звернення, зв'язались з іншим отримувачем і вже чекаємо на повернення обох замовлень, щоб надіслати їх вже за новими вірними ТТН.
Так як, помилка була допущена саме нашими працівниками, всі логістичні послуги також будуть оплачені за наш рахунок.
Дякуємо на розуміння і вибачте за незручності.