Перевізник не відповідає нормам!!! - Отзывы о Flixbus

Flixbus
Отзыв написан 17 февраля, 2025 год 9 просмотров
Не раджу нікому перевізника!!!!
В білеті не було вказано про пересадки,їх було 3 штуки!!!!
Мало того ,що пересадку зробили не попередили завчасно,то через це я не вчасно прибула в місце призначення!!!
Я мала бути у Відні 14.02 в 16:00,прибула в 18:16,а в мене був поїзд на 17:00,за який мені прийшлось повторно брати квитки!!!
Ми не стояли на кордоні,ми стоїмо по 1-1,5шт д просто на вокзалі!!
Це жах,на питання чому нас ніхто не попередив,водій нічого не може відповісти!
Та сама історія з поверненням в Україну,мали прибути 17.02 в 20:30 у Вінницю!
ми виїхали з Хмельницького в 20:10,а в мене поїзд на 21:00
Скажіть це нормально?
Де повага до клієнта?
За пересадку і затримання потрібно попереджувати ,а не ігнорити!!!
І я вказала білет без пересадок,то чому їх було 3????
НЕ РЕКОМЕНДУЮ ПЕРЕВІЗНИКА, Він ОБМАНЮЄ!!!!!!
З 5 зірок ставлю -0mad





Комментарии к отзыву

На данный момент, никто не прокомментировал отзыв автора


Flixbus
Все отзывы

2.0 5
1178 отзывов / 70333 просмотра
Пассажирские перевозки
Pavluks-Trans
Pavluks-Trans

Рейтинг: 2
1097 отзывов
SAV.O.BUS
SAV.O.BUS

Рейтинг: 2.7
394 отзыва
EuroTour - Национальный перевозчик
EuroTour - Национальный перевозчик

Рейтинг: 4.4
44 отзыва
Васильковтрансавто
Васильковтрансавто

Рейтинг: 1.7
173 отзыва
Перевозчик ФЛП Пеньора
Перевозчик ФЛП Пеньора

Рейтинг: 1.3
18 отзывов
Prosto bus plus
Prosto bus plus

Рейтинг: 3.7
295 отзывов
Compass Group
Compass Group

Рейтинг: 4.5
46 отзывов
Компания Euroclub
Компания Euroclub

Рейтинг: 3.3
655 отзывов
Автолюкс (AUTOLUX)
Автолюкс (AUTOLUX)

Рейтинг: 2
1630 отзывов