Заказала кроссовки New Balance 26.04,01.05 они уже пришли.Пришли в оригинальной коробке и сами кроссовки оригинал хорошего качества без изъянов.Про все действия информировали по почте и так же был бланк о возврате в случае ,если товар не подошел.Причем доставка была бесплатной.Так же размерная сетка соответствует.
Достоинства:
Быстро.Качественная обувь.Возможность связаться с представителями
Купила в интернет магазине кроссовки Asics. Размер выбирала по таблице размеров. Посылка пришла в Rozetka на 4 день через Meest. Качество кроссовок отличное, цвет кроссовок такой же как на сайте, коробка из крафтового картона (это говорит о многом), размер подобрала точно. Сервис мне понравился. Я могу рекомендовать интернет магазин Eobuv. Главное правильно подбирать размер.
Кур'єр доставляє товар за вказаною Вами адресою, при кур'єрі Ви можете відкрити коробку перевірити наявність замовленого Вами товару, також оцінити по якості. За правилами нашого магазину примірка після оплати. Якщо товар не підійде по розміру, у Вас є 100 днів для того, щоб повернути його нам поштою. Документ повернення та адреса, за якою можете відправити товар буде знаходитися всередині посилки. Умови повернення на сайті https://eobuv.com.ua/b/povernennja-i-obmin
Замовила кросівки REEBOK, так як потрібно було зручне взуття,бо дуже болять ноги...Взула другий раз,попала під дощ,взуття просто почало розклеюватись. Це просто стид, обманювати людей в якіх у країні іде війна ,в мене немає слів😰😰😰 Етикетка просто приклеєна ,а зроблено ніби пришита😔 ... Читать отзыв Замовила кросівки REEBOK, так як потрібно було зручне взуття,бо дуже болять ноги...Взула другий раз,попала під дощ,взуття просто почало розклеюватись. Це просто стид, обманювати людей в якіх у країні іде війна ,в мене немає слів😰😰😰 Етикетка просто приклеєна ,а зроблено ніби пришита😔 Будьте обережні ,НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЦЕЙ МАГАЗИН!!!
кожен товар, придбаний в нашому магазині, має гарантію 2 роки. Цим принципом підпорядковується весь асортимент магазину, а також товари, куплені під час акції. Для здійснення рекламації потрібно відправити товар разом з заповненим бланком рекламації (бланк можна скачати на сайті https://www.eobuv.com.ua/garantija)
Цей магазин і Modivo, один і той же магазин. Не повертають кошти після повернення товару. Мені повернули на 26-й день замість 3200 лише 2700, повернення було з їх вини, вказують не достовірну інформацію на сайті.
Просто поясніть, чому не має доставки НовоюПоштою? Кур’єри навмисно не хочуть робити доставку за адресою і залишають посилку у найближчому відділені куди тобі елементарно не зручно їхати і в воєнний час ти просто фізично не встигнеш, особливо коли посилка йшла до 10 днів. Чому не має можливості приміряти на пошті ?
Зробили замовлення зуття 36 розміру, мінімальний, який був у сітці на сайті. Прийшли 34.5. тоб то за помилку кампанії я має платити розмитнення. тобто за мій кошт розмитнили товар, який меня не підійде і тепер зможуть його продати вже в Україні.
Достоинства:
час доставки відповідає
Недостатки:
відмовляються повернути кошти, які я заплатив за їх помилки
приносимо вибачення за доставлені незручності, при кур'єрі можна відкрити посилку і перевірити який розмір у посилці. Якщо не відповідає, можна відмовитися. Посилка повертається назад до Польщі, немає магазинів на території України.
Я вже раніше писала, що все чудово. Я повернула ботинки. Пройшов тиждень перевірки, прийшла смс що повернення прийнято і передано документи для повернення коштів. Зазвичай повернення проходить від 7 до 14 днів. Кошти прийшли через два дні без проблем. Не вірьте, що кошти не повертають. І на зв'язок вийти з представниками без проблем. Уже прийшли і нові ботинки... Читать отзыв Я вже раніше писала, що все чудово. Я повернула ботинки. Пройшов тиждень перевірки, прийшла смс що повернення прийнято і передано документи для повернення коштів. Зазвичай повернення проходить від 7 до 14 днів. Кошти прийшли через два дні без проблем. Не вірьте, що кошти не повертають. І на зв'язок вийти з представниками без проблем. Уже прийшли і нові ботинки на розмір більші. Дякую за все. Буду і надалі замовляти
про упущенные выгоды стоит ли вообще писать, если еобувь продержала 10 дней (с 25 фев по 6 марта) заказ и лишь сегодня уведомила об аннулирование заказа .
ну чё сказать, 2 месяца назад заказал зачётные тапочки Dc shoes court graffic, с доставкой проблем не было. Вот только сама обувь не порадовала, спустя 2 месяца нормальной носки появились дыры на пятке, трещины и скрипы внутри подошвы, сегодня заметил маленькие дырки на стыке подошвы и самого кроссовка, при этом я даже не катаю в них
інформуємо, на кожен товар, придбаний у нашому інтернет-магазині, поширюється гарантія 2 роки. Як скористатися гарантією можна ознайомитись за посиланням 👉 https://modivo.ua/b/reklamatsiyi
Замовила жіночі ботильйони 18.02.23. Отримала кур'єром 25.02.23. Розрахувалася при доставці та огляду. Ботинки гарної якості, супер але вузькі. То я замовила на розмір більші. Чекатиму. Тепер збираюся зробити повернення ботинок, що не підійшли. Начитавшись відгуків, що кошти не повертають начебто і страшно але повірю. Обов"язково напишу відгук повернули кошти чи ні?
только после того как подпишешься на новости придет письмо где мелким серым шрифтом відноситься до продуктів без знижок і не відноситься до продуктів брендів, на які не розповсюджується акція, зазначених на сайті а так конечно ВИСИТ БАННЕР СВЕРХУ без звездочек и сносок подпишись на новости и 250 грн скидка , ага
Сделал заказ 210000095562 кроссовки 44 размер.Покупались на подарок!Ориентировался по таблице размеров представленных на сайте, где указано-(Для цього товару наші спеціалісти здійснили індивідуальні заміри)!В таблице сказано,что длина стопы 28.4 см,а длина стельки 28.8см.На деле длина стельки 28.3см и они оказались маловаты!Написал два раза письма с просьбой обменять товар на размер больше т. к.информация в таблице размерной сетки не корректно указана сайтом,... Читать отзыв Сделал заказ 210000095562 кроссовки 44 размер.Покупались на подарок!Ориентировался по таблице размеров представленных на сайте, где указано-(Для цього товару наші спеціалісти здійснили індивідуальні заміри)!В таблице сказано,что длина стопы 28.4 см,а длина стельки 28.8см.На деле длина стельки 28.3см и они оказались маловаты!Написал два раза письма с просьбой обменять товар на размер больше т. к.информация в таблице размерной сетки не корректно указана сайтом, ответа от сайта нет!Телефон горячей линии с трудом нашел в нете,но он оказался по за зоною...Обратной связи нет!!!
Достоинства:
Товар оригинал.
Недостатки:
Нет обратной связи с клиентом!Из этого вывод,что клиентом не дорожат!
нам дуже шкода що розмір не підійшов, ми завжди відповідаємо на листи електронної пошти, прохання написати лист на наш мейл і менеджер надасть Вам відповідь.
Придбав трекінгові черевики JACK WOLFSKIN,розчарований покупкою,колір мав бути темно-коричневий,прийшов світло-коричневий,після використання декілька днів звернув увагу,що сильно потіють ноги в них,таке враження,що це дешевий китай.Упаковка дешева,як на базарі,одним словом,не раджу.
Купил полуботинки Columbia WOODBURN II. Цена была несколько ниже, чем в Спортмастере. По факту получил подделку из кожзама, которая в скором времени просто потрескалась. По неопытности не смог сразу определить, что не кожа. На вид очень похожи на оригинал. Больше у них ничего не куплю...
Купуючи у нас, Ви можете бути впевнені, що отримаєте 100% оригінальний товар, який має всі товарні знаки.
Кожен товар, придбаний в нашому магазині, має гарантію 2 роки. Цим принципом підпорядковується весь асортимент магазину, а також товари, куплені під час акції.
Для здійснення рекламації потрібно відправити товар разом з заповненим бланком рекламації (бланк можна скачати на сайті https://eobuv.com.ua/b/garantija )
Добрый день, с этим сайтом много лет, проблем никогда не было! В этот раз огорчение, заказа туфли, дорогие, указали не верно см стельки, соответственно малы! Сделала возврат, но пока не получила денег обратно, волнуюсь, поскольку обувь дорогая, не хотелось бы терять приличную сумму денег! Разочарована тем, что это впервые так не внимательно делают описание обуви!
Дякуємо Вам за відгук! Для з'ясування інформації з питання повернення просимо Вас передзвонити за контактним номером +380947100025 і 380947111125. Менеджер перевірить інформацію по статусу повернення.
Порадувала якість товарів та ціна, доставка досить довга, але в даний час це не можна вважати як мінус, задоволенний на даний момент сервісом даного сайту.
Достоинства:
Ціни та якість товарів, браки не попадались, в інших магазинах часті браки на скидках.
Ділюся досвідом замовлення на сайті eobuv. com. Вибрала я собі сумку і замовила, хочу уточнити, що оплати при отриманні тут не пропонують. Відповідно заплатила, і ось перший дзвіночок - грошей зняло на 300 грн. більше ніж в рахунку ....подвійна конвертація виявляється тут є! Це вже пізніше я зрозуміла коли побачила що магазин має польську реєстрацію. Тепер про термін. Замовлення... Читать отзыв Ділюся досвідом замовлення на сайті eobuv. com. Вибрала я собі сумку і замовила, хочу уточнити, що оплати при отриманні тут не пропонують. Відповідно заплатила, і ось перший дзвіночок - грошей зняло на 300 грн. більше ніж в рахунку ....подвійна конвертація виявляється тут є! Це вже пізніше я зрозуміла коли побачила що магазин має польську реєстрацію. Тепер про термін. Замовлення було зроблено 5 липня, отримала я його 18 липня - це дуже довго! Для порівняння з Америки я робила замовлення і воно прийшло за тиждень!!! Тепер про сумку. Я замовляла її в світло коричневому кольорі, а прийшла біла! Такого кольору я навіть не бачила на сайті.. фото додаю.
Нам надзвичайно шкода що виникла така ситуація, до оплати наші клієнти можуть візуально оглянути замовлений товар. На сайті вже доступна оплата при отриманні. Приносимо вибачення за доставлені незручності.
Нам прикро, що виникла така ситуація. Ми прийняли міри, щоб уникнути подібних ситуацій та здійснювати якіснішу перевірку товару перед відправкою до клієнта. В той же час інформуємо, що моменту прийому посилки клієнт може здійснити візуальний огляд товару та при доставці прийняти остаточне рішення.
чому не дає обрати спосіб доставки на сайті??? виникає питання чи потребуєте ви клієнтів, так як щоб оформити замовлення треба витратити купу часу ..... прикро, що такі перешкоди....
Мой первый заказ на Еобувь я сделал в январе 2020, заказал кроссовки Asics на весну/осень, кросовки понравились, но к сожалению на тот момент на сайте не было фильтра полнота обуви и как по мне они на узкую ногу, немного натирал левый кроссовок. Заказывал у них сандалии на лето и ботинки на зиму. Впечатления от сервиса положительные. Сейчас в связи с... Читать отзыв Мой первый заказ на Еобувь я сделал в январе 2020, заказал кроссовки Asics на весну/осень, кросовки понравились, но к сожалению на тот момент на сайте не было фильтра полнота обуви и как по мне они на узкую ногу, немного натирал левый кроссовок. Заказывал у них сандалии на лето и ботинки на зиму. Впечатления от сервиса положительные. Сейчас в связи с войной к сожалению нет доставки по Украине, еобувь пожалуйста возвращайтесь на Украинский рынок, заказываю 2 года у вас и все нравится.
Достоинства:
Понравилось что есть оплата при поучении без всяких комиссий, как если делать заказ с доставкой новой почтой, приходиться платить за пересылку денег, здесь оплата доставки на дом и расчет при получении.
Очень много классных фильтров на сайте, и удобное описание, нравится что есть в описании толщина подошвы, я много хожу и для комфорта беру минимум 3см чтобы не чувствовать каждый камешек и неровность.
Очень нравится сервис, гарантия 2 года, у меня порвались ботинки и я их вернул, деньги в полной стоимости перечислили на карту привата.
Недостатки:
Послыка идет в среднем 7-10 дней, возможно для кого то это долго, для меня не проблема.
Раньше для подтверждения заказа звонили и можно было задать вопросы о обуви потом перестали, минус для меня что для связи один номер с кодом 094 и у меня на него платные звонки, с лайфа только бесплатно.
Щиро дякуємо Вам за такий теплий відгук! Будемо безмежно раді бачити Вас серед наших постійних клієнтів :) Ми працюємо, але є деякі зміни пов'язані із ситуацією в Україні. Просимо звернутися в офіс обслуговування клієнта для надання Вам детальної інформації або ознайомиться з інформацією на сайті: Способи оплати та доставки.
Не возвращают деньги. Возвратила обувь 19 февраля и до сих пор не возвращают деньги. Звонила им, пишу постоянно. Но результата нет. Просто отношение ужасное к клиентам. А на сайте указано, что возвращают деньги в течение 7- ми дней. Обман!
Приносимо вибачення за ситуацію, що склалася, у нашого пратнера, який перевіряє повернення і знаходиться на території України дійсно затримки у перевірці повернень. Просимо уточнити Ваш номер замовлення, ми перевіримо статус повернення і вирішим питання якнайшвидше.
Возврат был сделан за две недели до войны по причине несоответствия размерной сетке (ботинки очень велики оказались, при получении померить почему-то нельзя). Отправила новой почтой, посредник зарбал посылку только через три дня после того как она приехала на склад, и примерно через неделю началась война. Теперь в почту постоянные отписки, на фб они надев белое пальто вещают о том,... Читать отзыв Возврат был сделан за две недели до войны по причине несоответствия размерной сетке (ботинки очень велики оказались, при получении померить почему-то нельзя). Отправила новой почтой, посредник зарбал посылку только через три дня после того как она приехала на склад, и примерно через неделю началась война. Теперь в почту постоянные отписки, на фб они надев белое пальто вещают о том, какие они благотворители, но я не понимаю почему это происходит в том числе и за мой счёт. Очень нужны деньги сейчас, я хочу сама ими распорядиться как посчитаю нужным. Это не очень маленькая сумма, я не могу просто так это простить. Верните деньги. Такое чувство, что они ждут не дождутся что некому будет возвращать долги, война все спишет. Отвратительно.
Добрий день. Нам дуже шкода, але в зв'язку з великою кількістю посилок, наші партнери які здійснюють перевірку повернень мають запізнення. Гроші будуть повернуті 100% без жодних "але". Просимо написати номер замовлення, ми перевіримо інформацію якому етапі ваше повернення.
19 февраля произвела возврат босоножек( не подошёл размер, а примерка при получении запрещена). Больше месяца после получения посылки сотрудники магазина никак не могли проверить полученную обувь. После проверки все пошло ещё хуже. Из магазина написали мне, что реквизиты банка указаны не верно. Я не единожды им звонила и пишу регулярно. Реквизиты проверены банком, отправила им справку банковскую. На мою карту... Читать отзыв 19 февраля произвела возврат босоножек( не подошёл размер, а примерка при получении запрещена). Больше месяца после получения посылки сотрудники магазина никак не могли проверить полученную обувь. После проверки все пошло ещё хуже. Из магазина написали мне, что реквизиты банка указаны не верно. Я не единожды им звонила и пишу регулярно. Реквизиты проверены банком, отправила им справку банковскую. На мою карту приходят мне переводы. Но из этого магазина одни отписки, что не могут перевести средства. Просто не хотят возвращать деньги. Это так они относятся к своим клиентам. Хотя у них на сайте указано, что возврат средств осуществляется в течение 7 дней. Просто нет слов от возмущения. Я им неоднократно подтверждала номер заказа, номер отправленной посылки, банковские реквизиты. Но это. видимо, только для того, чтобы тянуть время и не делать возврат средств. Совести у них нет! 1938 грн не хотят возвращать.
Недостатки:
Наплевательское отношение к клиентам. Не предусмотрена примерка обуви.
Не единожды заказывала в этом магазине обувь. Но никогда не думала, что при возврате могут возникнуть такие проблемы. Обувь отправила за свой счет( не подошёл размер, а примерять при получении не разрешают) . Отправила 19 февраля. Полтора месяца никак не могли проверить полученную посылку. Звонила им не единожды. Теперь возникает проблема, т.к. у них не получается отправить деньги. Пишут что... Читать отзыв Не единожды заказывала в этом магазине обувь. Но никогда не думала, что при возврате могут возникнуть такие проблемы. Обувь отправила за свой счет( не подошёл размер, а примерять при получении не разрешают) . Отправила 19 февраля. Полтора месяца никак не могли проверить полученную посылку. Звонила им не единожды. Теперь возникает проблема, т.к. у них не получается отправить деньги. Пишут что неверные реквизиты банка. Хотя я им несколько раз отправляла справку из банка с проверенными реквизитами. На мою карту приходят переводы, только от Е- обувь невозможно получить назад свои деньги. Это какое- то кидалово клиентов. По другому не назовёшь! Возмущению нет предела!!! Добиваюсь возвращения почти 2000 грн. Не собираюсь их никому дарить. Не думала, что так могут поступать со своими клиентами!
18-го февраля этого года вернула товар (не подошел размер). Сегодня уже 24-е марта...Деньги не вернули. Ответ интернет-магазина - возврат получили, но проверяют. Что вы проверяете? У нас в Украине почти месяц идет война. У нас каждая копейка на счету. Что же вы за нелюди такие, что наживаетесь на нашей беде??? Ни стыда ни совести у вас. Думаете вам впрок пойдут... Читать отзыв 18-го февраля этого года вернула товар (не подошел размер). Сегодня уже 24-е марта...Деньги не вернули. Ответ интернет-магазина - возврат получили, но проверяют. Что вы проверяете? У нас в Украине почти месяц идет война. У нас каждая копейка на счету. Что же вы за нелюди такие, что наживаетесь на нашей беде??? Ни стыда ни совести у вас. Думаете вам впрок пойдут средства, которые вы оставите себе таким способом? Ужасный магазин. Не покупайте у них больше ничего, если вы хоть чуть-чуть сочувствуете украинцам. Не приносите прибыль людям, которые присваивают деньги, которые могли бы пригодиться нашим детям, старикам и нашей армии.
Заказ 200000008651. Отправила на возврат 22.02.22. Посылка получена 24.02.22. 02.03.22 я обратилась в компанию за разъяснениями, когда будет произведён возврат средств. Менеджер уточнила номер накладной НП и дату отправки возврата, сказала, что посылка все ещё на этапе проверки, как только посылку проверят, данные передадут в бухгалтерию. Прошло 20 дней с момента этого письма - НИЧЕГО. При том, что компания обещает... Читать отзыв Заказ 200000008651. Отправила на возврат 22.02.22. Посылка получена 24.02.22. 02.03.22 я обратилась в компанию за разъяснениями, когда будет произведён возврат средств. Менеджер уточнила номер накладной НП и дату отправки возврата, сказала, что посылка все ещё на этапе проверки, как только посылку проверят, данные передадут в бухгалтерию. Прошло 20 дней с момента этого письма - НИЧЕГО. При том, что компания обещает возврат средств в течение 3-5 дней, в особых случаях до 14. В то время как украинцы лишились работы, жилья, выживают на пособия и пожертвования, европейская компания Eobuv (Modivo S.A.) наживается на украинских людях, нарушая закон, не возвращая их же деньги.
Посилки, які Ви повернули в лютому і березні (Новою поштою або Укрпоштою) знаходяться на території України та перевіряються компанією Міст Експрес. Компанія Міст інформує, що посилки перевіряються дуже повільно і прискорити цей процес поки що неможливо оскільки відсутній повний склад співробітників: багато хто виїхав з країни, чоловіки задіяні в ЗСУ та тероборонах .Гарантуємо, усі кошти за повернені посилки будуть повернуті, але повертаємо гроші по перевіреним поверненням, які зафіксовані в реєстрах. Приносимо вибачення за незручності та будемо вдячні за розуміння. Ми щиро віримо, що ситуація налагодиться.
заказали ботинки 19 февраля, получили с бракованной подошвой, которая уже отклеивалась. 22/02 были отправлены обратно Заказ 700564729 До сих пор не вернули деньги, каждый раз новые версии от представителя на email, на телефонный вызов не отвечают, прошел практически месяц - денег нет. мошенники!
У відділі прийому повернень знаходиться велика кількість посилок з різних інтернет-магазинів. В зв'язку з цим ускладнена перевірка повернень. Кожного дня ми отримуємо інформацію про перевірку повернень та повертаємо людям кошти. Як тільки нас проінформують, що Ваше повернення перевірено, кошти ми Вам 100% повернемо. В зв'язку з актуальною ситуацією, ми, на жаль не можемо називати точних термінів. Ми намагаємось зі свого боку вплинути на ситуацію, але в тих умовах, які склалися це досить важко.
заказал кроссовки "за дорого".пришли через три недели,вместо 5-7 рабочих дней.в каталоге было указано что на широкую ногу,оказалось наоборот.отправил назад 18,02 за свой счет,приехали во Львов 22,02.сегодня 14,03 ,а деньги так не кто и не вернул,звонил три раза .ответ один-мы слишком заняты и еще не проверили на целостность товар.За 20дней не смогли открыть коробку.И еще,просишь ,говоришь,что мы на акупированной территории и... Читать отзыв заказал кроссовки "за дорого".пришли через три недели,вместо 5-7 рабочих дней.в каталоге было указано что на широкую ногу,оказалось наоборот.отправил назад 18,02 за свой счет,приехали во Львов 22,02.сегодня 14,03 ,а деньги так не кто и не вернул,звонил три раза .ответ один-мы слишком заняты и еще не проверили на целостность товар.За 20дней не смогли открыть коробку.И еще,просишь ,говоришь,что мы на акупированной территории и очень нужны деньги,новидно во Львове ситуация "хуже"
Eobuv.com - интернет-магазин брендовой обуви созданный в Польше. Мы являемся самым большим магазином обуви и аксессуаров в Польше. Работаем более 20 лет на рынке Европейского Союза и предлагаем нашим клиентам тщательно отобранную обувь мировых брендов. Нам доверяют покупатели 9 стран Европейского сообщества, о чем подтверждают полученные награды Gazela Biznesu, e-Diament... подробнее
Кроссовки New Balance GC5740RU
дякуємо за здійснення покупок в нашому магазині і бажаємо гарного дня.
З повагою,
команда eobuv.com.ua
Покупка кроссовок на eobuv
Я могу рекомендовать интернет магазин Eobuv. Главное правильно подбирать размер.
дякуємо за позитивний відгук.
З повагою,
команда eobuv.com.ua
Оплата при отриманні
Кур'єр доставляє товар за вказаною Вами адресою, при кур'єрі Ви можете відкрити коробку перевірити наявність замовленого Вами товару, також оцінити по якості. За правилами нашого магазину примірка після оплати. Якщо товар не підійде по розміру, у Вас є 100 днів для того, щоб повернути його нам поштою. Документ повернення та адреса, за якою можете відправити товар буде знаходитися всередині посилки. Умови повернення на сайті https://eobuv.com.ua/b/povernennja-i-obmin
З повагою,
команда eobuv.com.ua
Підробка взуття reebok!!!!
Замовила кросівки REEBOK, так як потрібно було зручне взуття,бо дуже болять ноги...Взула другий раз,попала під дощ,взуття просто почало розклеюватись.
Це просто стид, обманювати людей в якіх у країні іде війна ,в мене немає слів😰😰😰
Етикетка просто приклеєна ,а зроблено ніби пришита😔 ... Читать отзыв
Замовила кросівки REEBOK, так як потрібно було зручне взуття,бо дуже болять ноги...Взула другий раз,попала під дощ,взуття просто почало розклеюватись.
Це просто стид, обманювати людей в якіх у країні іде війна ,в мене немає слів😰😰😰
Етикетка просто приклеєна ,а зроблено ніби пришита😔
Будьте обережні ,НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЦЕЙ МАГАЗИН!!!
кожен товар, придбаний в нашому магазині, має гарантію 2 роки.
Цим принципом підпорядковується весь асортимент магазину, а також товари, куплені під час акції. Для здійснення рекламації потрібно відправити товар разом з заповненим бланком рекламації (бланк можна скачати на сайті https://www.eobuv.com.ua/garantija)
З повагою,
команда eobuv.com.ua
Обережно шахраї!!!
інформуємо, ми завжди повертаємо гроші, просимо зв'язатися із центром обслуговування для уточнення інофрмації.
З повагою,
команда eobuv.com.ua
Доставка! Невже так важко підтягнути доставку Новою Поштою
Кур’єри навмисно не хочуть робити доставку за адресою і залишають посилку у найближчому відділені куди тобі елементарно не зручно їхати і в воєнний час ти просто фізично не встигнеш, особливо коли посилка йшла до 10 днів. Чому не має можливості приміряти на пошті ?
дякуємо за звернення, якщо ця ситуація повториться просимо зв'язатися з нами.
З повагою,
команда eobuv.com.ua
присилать не те і відмовляються компенсувати вітрати за свої ж помилки
приносимо вибачення за доставлені незручності, при кур'єрі можна відкрити посилку і перевірити який розмір у посилці. Якщо не відповідає, можна відмовитися. Посилка повертається назад до Польщі, немає магазинів на території України.
З повагою,
команда eobuv.com.ua Показать 2 ответа
Було все чудово і далі все теж чудово
Уже прийшли і нові ботинки... Читать отзыв Я вже раніше писала, що все чудово. Я повернула ботинки. Пройшов тиждень перевірки, прийшла смс що повернення прийнято і передано документи для повернення коштів. Зазвичай повернення проходить від 7 до 14 днів. Кошти прийшли через два дні без проблем. Не вірьте, що кошти не повертають. І на зв'язок вийти з представниками без проблем.
Уже прийшли і нові ботинки на розмір більші. Дякую за все. Буду і надалі замовляти
дякуємо за здійснення покупок в нашому магазині і позитивний відгук. Сподіваємося на подальшу співпрацю і бажаємо гарного дня.
З повагою,
команда eobuv.com.ua
прождал 10 дней и заказ автоматически аннулировался ?!?!
нам дуже шкода, що протягом 5 робочих днів ми не поінформували Вас про це. Приносимо вибачення за незручності.
З повагою,
команда eobuv.com.ua
такие себе кросы, сделаны не очень
інформуємо, на кожен товар, придбаний у нашому інтернет-магазині, поширюється гарантія 2 роки. Як скористатися гарантією можна ознайомитись за посиланням 👉 https://modivo.ua/b/reklamatsiyi
З повагою,
команда eobuv.com.ua
Пока все чудово
Ботинки гарної якості, супер але вузькі. То я замовила на розмір більші. Чекатиму.
Тепер збираюся зробити повернення ботинок, що не підійшли. Начитавшись відгуків, що кошти не повертають начебто і страшно але повірю.
Обов"язково напишу відгук повернули кошти чи ні?
інформуємо, ми завжди повертаємо гроші за повернення :) Дуже шкода, що виявилися вузькими. Очікуємо на повернення товару.
З повагою,
команда eobuv.com.ua
как всегда везде обман
відноситься до продуктів без знижок і не відноситься до продуктів брендів, на які не розповсюджується акція, зазначених на сайті
а так конечно ВИСИТ БАННЕР СВЕРХУ без звездочек и сносок подпишись на новости и 250 грн скидка , ага
прохання видалити цей відгук, тому що клієнт вказує недостовірну інформацію. Інформація, на які товари діє знижка, прописано.
З повагою,
команда eobuv.com.ua
Продолжение...
Будьте внимательны!
нам дуже шкода що розмір не підійшов, ми завжди відповідаємо на листи електронної пошти, прохання написати лист на наш мейл і менеджер надасть Вам відповідь.
З повагою,
команда eobuv.com.ua
Не раджу купувати
Інформуємо товар, має гарантію 2 роки.
Якщо щось відбувається з моделлю, Ви можете скористатися гарантією.
Інформація на сайті https://eobuv.com.ua/b/garantija
З повагою,
команда eobuv.com.ua
Подделка из кожзама
Купуючи у нас, Ви можете бути впевнені,
що отримаєте 100% оригінальний товар,
який має всі товарні знаки.
Кожен товар, придбаний в нашому магазині, має гарантію 2 роки.
Цим принципом підпорядковується весь асортимент магазину, а також товари, куплені під час акції.
Для здійснення рекламації потрібно відправити товар разом з заповненим бланком рекламації (бланк можна скачати на сайті https://eobuv.com.ua/b/garantija )
З повагою,
команда eobuv.com.ua Показать 1 ответ
Долго делают возврат!
Дякуємо Вам за відгук! Для з'ясування інформації з питання повернення просимо Вас передзвонити за контактним номером +380947100025 і 380947111125. Менеджер перевірить інформацію по статусу повернення.
З повагою,
команда eobuv.com.ua
зробив 2 зомовлення
Щиро дякуємо Вам за відгук!
З повагою,
команда eobuv.com.ua
Не раджу - погане обслуговування
Вибрала я собі сумку і замовила, хочу уточнити, що оплати при отриманні тут не пропонують. Відповідно заплатила, і ось перший дзвіночок - грошей зняло на 300 грн. більше ніж в рахунку ....подвійна конвертація виявляється тут є! Це вже пізніше я зрозуміла коли побачила що магазин має польську реєстрацію.
Тепер про термін.
Замовлення... Читать отзыв Ділюся досвідом замовлення на сайті eobuv. com.
Вибрала я собі сумку і замовила, хочу уточнити, що оплати при отриманні тут не пропонують. Відповідно заплатила, і ось перший дзвіночок - грошей зняло на 300 грн. більше ніж в рахунку ....подвійна конвертація виявляється тут є! Це вже пізніше я зрозуміла коли побачила що магазин має польську реєстрацію.
Тепер про термін.
Замовлення було зроблено 5 липня, отримала я його 18 липня - це дуже довго! Для порівняння з Америки я робила замовлення і воно прийшло за тиждень!!!
Тепер про сумку.
Я замовляла її в світло коричневому кольорі, а прийшла біла! Такого кольору я навіть не бачила на сайті.. фото додаю.
Замовляти більше не буду і не раджу
Нам надзвичайно шкода що виникла така ситуація, до оплати наші клієнти можуть візуально оглянути замовлений товар. На сайті вже доступна оплата при отриманні. Приносимо вибачення за доставлені незручності.
З повагою,
команда eobuv.com.ua
Товар пошкоджений та меншого розміру
Ще і вартість за повернення товару на покупці. Не рекомендую цю компанію. Одне розчарування.
Нам прикро, що виникла така ситуація. Ми прийняли міри, щоб уникнути подібних ситуацій та здійснювати якіснішу перевірку товару перед відправкою до клієнта. В той же час інформуємо, що моменту прийому посилки клієнт може здійснити візуальний огляд товару та при доставці прийняти остаточне рішення.
З повагою,
команда eobuv.com.ua
неможливо оформити замовлення
виникає питання чи потребуєте ви клієнтів, так як щоб оформити замовлення треба витратити купу часу .....
прикро, що такі перешкоди....
Щиро дякуємо Вам відгук!
Ми працюємо, але оформити замовлення необхідно на сайті https://eobuv.com.ua/.
З повагою,
команда eobuv.com.ua Показать 1 ответ
Удобный интернет магазин
Заказывал у них сандалии на лето и ботинки на зиму.
Впечатления от сервиса положительные.
Сейчас в связи с... Читать отзыв Мой первый заказ на Еобувь я сделал в январе 2020, заказал кроссовки Asics на весну/осень, кросовки понравились, но к сожалению на тот момент на сайте не было фильтра полнота обуви и как по мне они на узкую ногу, немного натирал левый кроссовок.
Заказывал у них сандалии на лето и ботинки на зиму.
Впечатления от сервиса положительные.
Сейчас в связи с войной к сожалению нет доставки по Украине, еобувь пожалуйста возвращайтесь на Украинский рынок, заказываю 2 года у вас и все нравится.
Щиро дякуємо Вам за такий теплий відгук! Будемо безмежно раді бачити Вас серед наших постійних клієнтів :)
Ми працюємо, але є деякі зміни пов'язані із ситуацією в Україні.
Просимо звернутися в офіс обслуговування клієнта для надання Вам детальної інформації або ознайомиться з інформацією на сайті: Способи оплати та доставки.
З повагою,
команда eobuv.com
Обман клиентов
Приносимо вибачення за ситуацію, що склалася, у нашого пратнера, який перевіряє повернення і знаходиться на території України дійсно затримки у перевірці повернень.
Просимо уточнити Ваш номер замовлення, ми перевіримо статус повернення і вирішим питання якнайшвидше.
Не возвращают деньги
Еобувь просто не хотят возвращать деньги
Не возвращают деньги
Очередная грустная история про деньги.
Просимо уточнити Ваш номер замовлення.
З повагою,
команда eobuv.com
Мошенники. Не возвращают деньги
Отправила на возврат 22.02.22.
Посылка получена 24.02.22.
02.03.22 я обратилась в компанию за разъяснениями, когда будет произведён возврат средств.
Менеджер уточнила номер накладной НП и дату отправки возврата, сказала, что посылка все ещё на этапе проверки, как только посылку проверят, данные передадут в бухгалтерию.
Прошло 20 дней с момента этого письма - НИЧЕГО.
При том, что компания обещает... Читать отзыв Заказ 200000008651.
Отправила на возврат 22.02.22.
Посылка получена 24.02.22.
02.03.22 я обратилась в компанию за разъяснениями, когда будет произведён возврат средств.
Менеджер уточнила номер накладной НП и дату отправки возврата, сказала, что посылка все ещё на этапе проверки, как только посылку проверят, данные передадут в бухгалтерию.
Прошло 20 дней с момента этого письма - НИЧЕГО.
При том, что компания обещает возврат средств в течение 3-5 дней, в особых случаях до 14.
В то время как украинцы лишились работы, жилья, выживают на пособия и пожертвования, европейская компания Eobuv (Modivo S.A.) наживается на украинских людях, нарушая закон, не возвращая их же деньги.
Посилки, які Ви повернули в лютому і березні (Новою поштою або Укрпоштою) знаходяться на території України та перевіряються компанією Міст Експрес. Компанія Міст інформує, що посилки перевіряються дуже повільно і прискорити цей процес поки що неможливо оскільки відсутній повний склад співробітників: багато хто виїхав з країни, чоловіки задіяні в ЗСУ та тероборонах .Гарантуємо, усі кошти за повернені посилки будуть повернуті, але повертаємо гроші по перевіреним поверненням, які зафіксовані в реєстрах.
Приносимо вибачення за незручності та будемо вдячні за розуміння. Ми щиро віримо, що ситуація налагодиться.
З повагою,
команда eobuv.com
мошенники, ужасное качество, не возвращают деньги
Заказ 700564729
До сих пор не вернули деньги, каждый раз новые версии от представителя на email, на телефонный вызов не отвечают, прошел практически месяц - денег нет.
мошенники!
У відділі прийому повернень знаходиться велика кількість посилок з різних інтернет-магазинів.
В зв'язку з цим ускладнена перевірка повернень.
Кожного дня ми отримуємо інформацію про перевірку повернень та повертаємо людям кошти.
Як тільки нас проінформують, що Ваше повернення перевірено, кошти ми Вам 100% повернемо.
В зв'язку з актуальною ситуацією, ми, на жаль не можемо називати точних термінів.
Ми намагаємось зі свого боку вплинути на ситуацію, але в тих умовах, які склалися це досить важко.
З повагою,
команда eobuv.com
как сайт еобувь кидает клиентов
Нам щиро шкода, що відбулася така тривала затримка. Просимо написати нам на пошту номер Вашого замовлення і ми постараємося залагодити цю ситуацію.
З повагою,
команда eobuv.com