Альона Отзыв написан 14 мая, 2026 год37 просмотров
Варус вам по ходу потрібно закривати магазини бо вже пробили саме дно!!! Зробила онлайн замовлення. За картоплю мені подзвонили сказали мілка тому я відмовилася від неї. Далі в замовленні є горошок. Дівчина каже ми не можемо його знайти. Як там 198 штук на залишку. Це ж не приправа і це маленька цукерка яку неможливо інколи знайти. Це 198 штук горошку в жестяній банці. Тепер мені йти до іншого магазину після роботи і купувати і тягти продукти для вечері із родиною. Дякую блін. Замовлення скасувала. Реально задовбали!!!
Добрий день, Альоно! Ми щиро перепрошуємо за цю ситуацію. Нам справді прикро, що ми підвели вас і зіпсували плани на вечір. Будь ласка, напишіть нам в чат https://t.me/varusua_bot номер вашого замовлення. Ми проведемо детальну перевірку та зробимо все, щоб виправити це враження.
Це жах. І так постійно - Отзывы о Varus market, Запорожье
отзыв
Комментарии к отзыву