Дякую мужикам - Відгуки про Компанія W8 shipping

Компанія W8 shipping
Відгук додано 26 червня, 2024 год 8 переглядів
Можу сказати тільки дякую мужикам. Вперше купував авто зі США, було страшно, багато чого чув але хлопці мене заспокоїли, я повірив і рішився. Підбір машини зайняв трохи більше часу, ніж я думав, було багато торгів, але вдалося знайти гарний варіант, за адекватні гроші. Машина була після ДТП, але пошкодження були невеликі, праве крило пом'ято та трохи передок. Машину чекав 2,5 місяці, ремонт зайняв ще 3 тижні, через черги, що на СТО зараз. Тепер їжджу на своєму новому БМВ та повністю задоволений машиною.Рекоменду.




Коментарі до відгуку

Відповідь представника Компания W8 shipping 27 червня, 2024 год
Вітаємо!

Раді, що від роботи з нами Ви отримали гарні емоції та свою мрію з США.

З повагою, команда W8 Shipping.


Компанія W8 shipping
Всі відгуки

4.6 5
478 відгуків / 34399 переглядів
Компанія W8 shipping
Компанія W8 shipping

Вантажоперевезення
Грузоперевозки Винго
Грузоперевозки Винго

Рейтинг: 4.3
149 відгуків
НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)
НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

Рейтинг: 1.4
24385 відгуків
OnlyCars
OnlyCars

Рейтинг: 5
23 відгука
Укрзализныця (Укрзалізниця)
Укрзализныця (Укрзалізниця)

Рейтинг: 2.4
2826 відгуків
Meest China
Meest China

Рейтинг: 3.8
3801 відгук
Meest ПОЧТА
Meest ПОЧТА

Рейтинг: 1.2
27479 відгуків
Fastway быстрая доставка из Китая
Fastway быстрая доставка из Китая

Рейтинг: 4.5
118 відгуків
НОЧНОЙ ЭКСПРЕСС
НОЧНОЙ ЭКСПРЕСС

Рейтинг: 3.4
219 відгуків
Turboavia
Turboavia

Рейтинг: 4.9
367 відгуків
TCG-Logistics
TCG-Logistics

Рейтинг: 3.2
11 відгуків