Всем Максимально Рекомендую Данный Интернет Магазин. Товар только Оригинал, обслуживание на высшем уровне! Быстрая отправка!Полная консультация и профессиональный подход к Каждому Клиенту! Являюсь постоянным клиентом и Всем Доволен .
Замовила кросівки Adidas Spezial. Дуже довго їх шукала в Україні, бо замовляти закордоном + доставка виходила майже одне й те саме. Розмір знайшла тільки в UltraSport. Кроси оригінал, немає ніяких сумнівів. Не розумію, чому є деякі не задоволені клієнти. Якщо на бірці написано «зроблено в Китаї/В’єтнамі» - це не означає паль, починайте взагалі як і де можуть реєструвати своє виробництво... Читати відгук Замовила кросівки Adidas Spezial. Дуже довго їх шукала в Україні, бо замовляти закордоном + доставка виходила майже одне й те саме. Розмір знайшла тільки в UltraSport. Кроси оригінал, немає ніяких сумнівів. Не розумію, чому є деякі не задоволені клієнти. Якщо на бірці написано «зроблено в Китаї/В’єтнамі» - це не означає паль, починайте взагалі як і де можуть реєструвати своє виробництво компанії. Ви в курсі, що Apple виробляють теж в Китаї? Передплату ви сплачуєте за доставку туди і назад, у разі якщо відмовитесь на пошті або взагалі не прийдете(ніхто не хоче платити зі своєї кишені), але він вираховується при оплаті накладенним платежем. По сімейним/фінансовим обставинам майже в той же день довелось їх відправити назад, звісно оплата пошти за мій рахунок. Без проблем були готові прийняти повернення. Але потім змогла їх залишити 😅 Єдине що, замовила чоловічу модель і планувала носити без шкарпеток, але трохи великуваті. Але вдруге вже не буду відправляти 😂 Дякую за класні кросівки, чекаю на бежеві та червоні 😉
Относился скептично к данному магазину. Т.к. всегда покупаю только в официальном магазине. Сделал заказ на мяч - мне перезвонили сказали что уже нет в наличии. Заказал другой - проверяли пол дня наличие в итоге тоже нет. По итогу извинились множество раз и предложили данную модель за очень адекватные деньги. Мой ребенок рад1
Доброго вечора. Приносимо свої вибачення за відсутність товару. Дуже велика напруженість замовлень. Працюємо в порядку черги - хто перший замовив того і товар.
Замовляла спортивний костюм Adidas Condivo 22 Performance HD2306 на подарунок. Зі мною зв'язався оператор та все гарно роз'яснив, що костюми у них оригінал, за замовлення на суму більше 2500 грн доставка БЕЗКОШТОВНА та попросили завдатку 200 грн. Прийшовши на пошту для отримання замовлення я виявила наступне: тканина з якої пошито костюм повне ГІМНО, стрічки не рівні, нитки стирчать, манжети вилинявші,... Читати відгук Замовляла спортивний костюм Adidas Condivo 22 Performance HD2306 на подарунок. Зі мною зв'язався оператор та все гарно роз'яснив, що костюми у них оригінал, за замовлення на суму більше 2500 грн доставка БЕЗКОШТОВНА та попросили завдатку 200 грн. Прийшовши на пошту для отримання замовлення я виявила наступне: тканина з якої пошито костюм повне ГІМНО, стрічки не рівні, нитки стирчать, манжети вилинявші, на бірці виробник зазначено Китай... Та мені ще й виставили оплату за доставку в сумі 200 грн, це ще не враховуючи відсоток за пересил різниці коштів вартості костюма. Я відмовилась від товару на пошті... Мені одразу зателефонував оператор з цього сумнівного сайту, який не зміг мені пояснити де зареєстрований та де виготовляєтьлся бренд Adidas. Лише пояснив, що костюми такої якості шиються для країн СНД. (власники магазину Ультраспорт поясніть своїм працівникам, що на сьогоднішній день ми боримося щоб не бути країною СНД). Люди не ведіться на цей ЛОХОТРОН!!!
Доброго дня. 1. Коли роите замовлення на будь якому сайті, не просто тацяйте на "Купити" читайте умови доставки і оплати! 2. Вся продукція ОРИГІНАЛЬНА, ми працюємо з офіційним постачальником "ДП АДІДАС Україна" 3.Компанія Adidas зареєстровано в Німеччини - це не означає що всі товари виготовляються в Німеччини! Для цого є страни Азії (Китай,Тайвань, В'єтнам и т.д.)
Продавець хамить і відмовляється повертати аванс. Штани Джогери adidas essentials GK9259 в них на сайті з виду чорного кольору, а прийшли синього! Колір ніде не вказаний! Відмовляються повертати аванс рагулі! Винять мене що я замовив чорні штани а прийшли сині "В манітор дивитись треба, там темно сині." Це їхня відповідь в телеграмі
Понравились рибоки в магазине. Стоят 3400 по скидке. Дороговато, думаю посмотрю по артикулу на сайтах. И наткнулся на этот магазин, в итоге купил за 2300. Это просто супер.
Давно хотела купить новую форму для тренировок, но качественная одежда прилично стоит( но вдруг, случайно нашла сайт ultrasport и купила оригинальную футболку reebok за 200 грн 😱 Консультант быстро приняла заказ и в этот же день все отправила по предоплате! Теперь я ваш постоянный клиент! Рекомендую!
Магазин суперский. Цены вообще подарок, поэтому всем советую зайти и купить себе что нибудь. Даю 100% что после покупки вы останетесь довольны не только ценой но и самим товаром и акциями. Так что покупайте на здоровье и радуйтесь.
Перед весной решил обновить свои кроссовки. Так как не люблю столпотворений в трц и магазинах решил поискать интересующую модель в интернете. Ни разу не пожалел, что воспользовался услугами ultrasport. Ребята быстро приняли заказ, уточнили все нюансы и через 2 дня кроссовки были уже у меня на отделении. Рекомендую! https://ultrasport.in.ua/
Всем Максимально Рекомендую
Являюсь постоянным клиентом и Всем Доволен .
Завжди раді вас бачити в нашому інтернет-магазині )
Дуже задоволена магазином! Повернусь ще!
сумнівів. Не розумію, чому є деякі не задоволені клієнти. Якщо на бірці написано «зроблено в Китаї/В’єтнамі» - це не означає паль, починайте взагалі як і де можуть реєструвати своє виробництво... Читати відгук Замовила кросівки Adidas Spezial. Дуже довго їх шукала в Україні, бо замовляти закордоном + доставка виходила майже одне й те саме. Розмір знайшла тільки в UltraSport. Кроси оригінал, немає ніяких
сумнівів. Не розумію, чому є деякі не задоволені клієнти. Якщо на бірці написано «зроблено в Китаї/В’єтнамі» - це не означає паль, починайте взагалі як і де можуть реєструвати своє виробництво компанії. Ви в курсі, що Apple виробляють теж в Китаї?
Передплату ви сплачуєте за доставку туди і назад, у разі якщо відмовитесь на пошті або взагалі не прийдете(ніхто не хоче платити зі своєї кишені), але він вираховується при оплаті накладенним платежем.
По сімейним/фінансовим обставинам майже в той же день довелось їх відправити назад, звісно оплата пошти за мій рахунок. Без проблем були готові прийняти повернення. Але потім змогла їх залишити 😅
Єдине що, замовила чоловічу модель і планувала носити без шкарпеток, але трохи великуваті. Але вдруге вже не буду відправляти 😂
Дякую за класні кросівки, чекаю на бежеві та червоні 😉
Футбольний м'яч
Ми дуже раді що вам все сподобалось.
Завжи раді бачити в нашому інттернет-магазині
Мой ребёнок доволен и это главное
Сделал заказ на мяч - мне перезвонили сказали что уже нет в наличии.
Заказал другой - проверяли пол дня наличие в итоге тоже нет.
По итогу извинились множество раз и предложили данную модель за очень адекватные деньги.
Мой ребенок рад1
Приносимо свої вибачення за відсутність товару.
Дуже велика напруженість замовлень.
Працюємо в порядку черги - хто перший замовив того і товар.
Відвінно працюють
Отзыв 3 месяца клиент
Рекомендую
Лохотрон!!!
Прийшовши на пошту для отримання замовлення я виявила наступне: тканина з якої пошито костюм повне ГІМНО, стрічки не рівні, нитки стирчать, манжети вилинявші,... Читати відгук Замовляла спортивний костюм Adidas Condivo 22 Performance HD2306 на подарунок. Зі мною зв'язався оператор та все гарно роз'яснив, що костюми у них оригінал, за замовлення на суму більше 2500 грн доставка БЕЗКОШТОВНА та попросили завдатку 200 грн.
Прийшовши на пошту для отримання замовлення я виявила наступне: тканина з якої пошито костюм повне ГІМНО, стрічки не рівні, нитки стирчать, манжети вилинявші, на бірці виробник зазначено Китай... Та мені ще й виставили оплату за доставку в сумі 200 грн, це ще не враховуючи відсоток за пересил різниці коштів вартості костюма. Я відмовилась від товару на пошті...
Мені одразу зателефонував оператор з цього сумнівного сайту, який не зміг мені пояснити де зареєстрований та де виготовляєтьлся бренд Adidas. Лише пояснив, що костюми такої якості шиються для країн СНД. (власники магазину Ультраспорт поясніть своїм працівникам, що на сьогоднішній день ми боримося щоб не бути країною СНД).
Люди не ведіться на цей ЛОХОТРОН!!!
1. Коли роите замовлення на будь якому сайті, не просто тацяйте на "Купити" читайте умови доставки і оплати!
2. Вся продукція ОРИГІНАЛЬНА, ми працюємо з офіційним постачальником "ДП АДІДАС Україна"
3.Компанія Adidas зареєстровано в Німеччини - це не означає що всі товари виготовляються в Німеччини! Для цого є страни Азії (Китай,Тайвань, В'єтнам и т.д.)
Відмовлятються повертати аванс
Колір ніде не вказаний! Відмовляються повертати аванс рагулі! Винять мене що я замовив чорні штани а прийшли сині
"В манітор дивитись треба, там темно сині." Це їхня відповідь в телеграмі
Рад как слон
И наткнулся на этот магазин, в итоге купил за 2300. Это просто супер.
Оригинальная одежда по доступной цене
Консультант быстро приняла заказ и в этот же день все отправила по предоплате!
Теперь я ваш постоянный клиент! Рекомендую!
Спортивный магазин
Приобрел себе новые спортивные кроссовки