Сергій Відгук додано 10 червня, 2022 год12 переглядів
Не рекомендую мати справи з данним магазином, обіцяли зробити повернення замовлення, зробив відправку за свій рахунок, замовлення відправили мені назад, переплатив за всі додаткові доставки, витратив 200гривень, тепер просто морозяться, кажуть, що нічого не обіцяли
шарашкіна контора - Відгуки про Книжковий магазин Bookovka
відгук
Коментарі до відгуку