Покупала польские шлепанцы Ласоки. Полностью кожа, цена без скидки была немаленькой, отзыв хороший. Думала, удачный вариант....в плане удобства действительно были неплохие...уже в первый месяц протерлась кожаная стелька, дальше просела до "квадратиков", чего я уже давно не встречала в современной обуви. Думала, поменяю стельку и буду дальше носить. Но оказалось, что по подошве уже пошли трещины....жесть, я такого не помню в... Читати відгук Покупала польские шлепанцы Ласоки. Полностью кожа, цена без скидки была немаленькой, отзыв хороший. Думала, удачный вариант....в плане удобства действительно были неплохие...уже в первый месяц протерлась кожаная стелька, дальше просела до "квадратиков", чего я уже давно не встречала в современной обуви. Думала, поменяю стельку и буду дальше носить. Но оказалось, что по подошве уже пошли трещины....жесть, я такого не помню в своем опыте ношения обуви! И это все за одно лето!!! Наш украинский производитель и тот лучше этого польского го*на! И отзывы плохие не публикуют! Обидно!
Переваги:
Скидки, доставка
Недоліки:
Некачественные бренды обуви по ценам нормальной обуви
кожен товар, придбаний в нашому магазині, має гарантію 2 роки. Просимо відправити товар по рекламаціі, інформація на сайті: https://evzuttya.com.ua/b/garantija
Не вперше замовляла взуття на сайті EOBUV, але останнім часом їхня робота викликала серйозне невдоволення. Отримала кросівки Skechers, які виявилися не новими, а ношеними та потертостими. Проблема в тому, що при отриманні посилки кур’єром МістПошта неможливо перевірити товар і здійснити примірку, оскільки оплата має бути зроблена до розпакування. Це означає, що спочатку потрібно заплатити, а вже потім можна перевірити і... Читати відгук Не вперше замовляла взуття на сайті EOBUV, але останнім часом їхня робота викликала серйозне невдоволення. Отримала кросівки Skechers, які виявилися не новими, а ношеними та потертостими. Проблема в тому, що при отриманні посилки кур’єром МістПошта неможливо перевірити товар і здійснити примірку, оскільки оплата має бути зроблена до розпакування. Це означає, що спочатку потрібно заплатити, а вже потім можна перевірити і виявити брак. Все має бути навпаки: спочатку примірка, потім оплата. Тепер я змушена витрачати свій час на повернення товару за свій рахунок і добиватися повернення грошей. Я чекала своє замовлення 3 тижні, а тепер ще довше буду чекати повернення грошей. Це справжній кошмар! Нікому не рекомендую цей сайт – взуття надходить у непристойному стані в пожмаканих коробках. Жахливо!
Як можна звязатися з адміністраторами eobov, адже контактів на сайті не має, а через зворотню форму переписки не відповідають. Було здійснено повернення товару за вказаною адресою укрпошти, а ніхто не забирає посилку з пошти
Купили очки на сайте, на витрине очки и чехол, по факту пришли только очки с тряпочкой. Если у вас в комплекте тряпочка, так и нарисуйте на витрине тряпочку, а не нормальный чехол, который Вы не предоставляете. ,
Приносимо вибачення за незручності, які виникли. На цьому сайті ми не маємо можливості це перевірити. Просимо зв'язатися з центром обслуговування https://evzuttya.com.ua/kontakt
У меня такое впечатление что еВзуття пытается продать свой товар бестолковым и безразличным к себе клиентам. Как можно покупать обувь не померив? Это же не трусы и носки которых не видно, и можно купить не померить. Одним словом не магазин а ширпотреб. Если бы знал,что нельзя мерить, то с этими уё.ками- еВзутя и не связывался. Лучше купить в нормальном магазине... Читати відгук У меня такое впечатление что еВзуття пытается продать свой товар бестолковым и безразличным к себе клиентам. Как можно покупать обувь не померив? Это же не трусы и носки которых не видно, и можно купить не померить. Одним словом не магазин а ширпотреб. Если бы знал,что нельзя мерить, то с этими уё.ками- еВзутя и не связывался. Лучше купить в нормальном магазине где можно примерить,пусть даже и на 1 000 грн дороже. Не еВзуття,а еВзъебуття ,а шарашкина контора.
Замовлення замовляла накладним платежем, щоб хоч подивитись на взуття , але магазин вирішив відправити мені кота в мішку на якого я не можу навіть подивитись, бо маю оплатити спочатку . Сервіс на 0. Бо спілкуватись маєш в чаті з ботом . Схоже не зацікавлені в задоволенні клієнтів та продажі товарів
Замовлення 210000435154. Навіть не знаю, навіщо зав'язалася з цим магазином. Довелося повернути частину заказу через розмір, який не підійшов. Повернення отримав магазин 10 червня. Довго мені розказували, що повернення у них 5 робочих днів. А вже тиждень ніяких повідомлень. Скільки товар буде валятися перед тим, як його приймуть на склад?! И взагалі чи приймуть та коли. Магазин свої кошти... Читати відгук Замовлення 210000435154. Навіть не знаю, навіщо зав'язалася з цим магазином. Довелося повернути частину заказу через розмір, який не підійшов. Повернення отримав магазин 10 червня. Довго мені розказували, що повернення у них 5 робочих днів. А вже тиждень ніяких повідомлень. Скільки товар буде валятися перед тим, як його приймуть на склад?! И взагалі чи приймуть та коли. Магазин свої кошти від мене отримав одразу. Чого я повинна місяці чекати свої кошти?! Якось це м'яко кажучи не дуже...Скільки заказів було в інших магазинах, таким ніхто не займається. Цей магазин просто використовує чужі кошти.
Замовляла дитині босоніжки. Термін доставки відповідав термінам, вказаним на сайті. Саме взуття без зауважень. АЛЕ на пошті одразу повідомили, що магазин забороняє примірку. Серйозно?! Вперше зустрічаю таке, нобхідно вказувати таку інформацію на сайті!
Переваги:
Привабливі ціни, все гарно упаковано, терміни доставки відповідають заявленим.
Недоліки:
Заборонена примірка взуття, через це вдруге навряд чи замовила б.
При заказе на сайте нигде не указывают, что нельзя мерять обувь! Даже при оформлении заказа ни слова об этом! Только на почте узнаете, что по взгляду на глаз должны определить подходит ли вам обувь. Бред полный. Не заказывайте здесь. Первый раз сталкиваюсь с таким отношением. Сайт в Украине, значит нефиг рассказывать что товар типа из Европы едет, поэтому мерять нельзя.... Читати відгук При заказе на сайте нигде не указывают, что нельзя мерять обувь! Даже при оформлении заказа ни слова об этом! Только на почте узнаете, что по взгляду на глаз должны определить подходит ли вам обувь. Бред полный. Не заказывайте здесь. Первый раз сталкиваюсь с таким отношением. Сайт в Украине, значит нефиг рассказывать что товар типа из Европы едет, поэтому мерять нельзя. Я делаю заказ в Украине, а не из Европы. Бред бредом. Эти магазы еобувь, модиво и т. д. возомнили из себя хз что, а к клиенту относяться неуважительно.
11.04.24 зробила замовлення, взуття було за привабливою акційною ціною. 20.04.24 прийшло повідомлення, що посилка вже у відділенні Нової пошти. При отриманні посилки мені відмовили у примірці, тому я тільки впевнилась, що прийшло саме те взуття і потрібного розміру ( хоча мене вже з самого початку здивувало, що коробка має пошкодження, але так як відділення вже зачинялося я вирішила, що це... Читати відгук 11.04.24 зробила замовлення, взуття було за привабливою акційною ціною. 20.04.24 прийшло повідомлення, що посилка вже у відділенні Нової пошти. При отриманні посилки мені відмовили у примірці, тому я тільки впевнилась, що прийшло саме те взуття і потрібного розміру ( хоча мене вже з самого початку здивувало, що коробка має пошкодження, але так як відділення вже зачинялося я вирішила, що це не суттєво, тому оплатила і забрала замовлення). Але повернувшись додому, при примірці я побачила, що взуття прийшло чи з вітрини дуже заміряне, чи його вже повертали. Як таке взагалі можливо??? Прислати вживане взуття!!!
Вже не вперше купуємо тут взуття ( останнє замовлення 210000383303 ). Все чудово . Взуття найвищої якості . Найкраще представлені розмірні сітки . Магазин дуже раджу .
Переваги:
Опис товару завжди правдивий та точний .
Швидка доставка.
Помірні ціни .
Знижки та акції .
Найточніша розмірна сітка та вказані додаткові заміри взуття .
Замовив взуття, перший раз не підійшло, замінив без проблем. Ось минуло 1.5 місяці і взуття починає розлазитись. Чесно кажучи ніколи не брав брендове зимове взуття, та завжди ходив 2 сезони на вихід, та 2-3 роки просто вдома. А тут за 2к гривень дуже швидко почало псуватися. Ось вам і Польща... Та й схоже, що матеріал... Читати відгук Замовив взуття, перший раз не підійшло, замінив без проблем. Ось минуло 1.5 місяці і взуття починає розлазитись. Чесно кажучи ніколи не брав брендове зимове взуття, та завжди ходив 2 сезони на вихід, та 2-3 роки просто вдома. А тут за 2к гривень дуже швидко почало псуватися. Ось вам і Польща... Та й схоже, що матеріал не шкіра, як було вказано, або не всюди шкіра.
Замовлення було здійснено ще в листопаді. Дитина взула взуття ДВА рази,і ось ці фото результат використання взуття. Мені запропонували відправити назад,і чекати рішення від відділу рекламації.(що передбачає ремонт за їх кошт або повернення грошей)Але це означало залишити дитину без взуття, серед грудня з невідомим результатом події. Єдине що я хочу показати це якість взуття!!!! Також в цій посилці були... Читати відгук Замовлення було здійснено ще в листопаді. Дитина взула взуття ДВА рази,і ось ці фото результат використання взуття. Мені запропонували відправити назад,і чекати рішення від відділу рекламації.(що передбачає ремонт за їх кошт або повернення грошей)Але це означало залишити дитину без взуття, серед грудня з невідомим результатом події.
Єдине що я хочу показати це якість взуття!!!! Також в цій посилці були кросівки Adidas,які прийшли в звичайній картонній упаковці. По якості кросівки нагадували дешеву репліку з дешевого магазину.
Товариш на днях замовив на цьому сайті взуття. Прийшло за тиждень начебто з Польші. Оплата замовлення було наложним платежем на Нову Пошту. Взуття при отриманні приміряти не дозволили, сказали спочатку оплатити, а потім, приміряти. Якщо не підійде за розміром то за правилами магазину є 100 днів на те що вам можливо ПОЩАСТИТЬ отримати свої кошти назад. Одразу пахне шахрайством. Нікому... Читати відгук Товариш на днях замовив на цьому сайті взуття. Прийшло за тиждень начебто з Польші. Оплата замовлення було наложним платежем на Нову Пошту. Взуття при отриманні приміряти не дозволили, сказали спочатку оплатити, а потім, приміряти. Якщо не підійде за розміром то за правилами магазину є 100 днів на те що вам можливо ПОЩАСТИТЬ отримати свої кошти назад. Одразу пахне шахрайством. Нікому не раджу даний сайт, ШАХРАЇ!!!!
В жовтні я придбала синові зимові чобітки Lasocki Young BI12-SAM06, вони дуже гарні на вигляд! Сьогодні зранку збираючись в школу - я побачила, що черевики порвались. Знаючи як дітки носять взуття, то могла б не дивуватись, АЛЕ - це не механічні пошкодження, а шкірозамінник відійшов від взуття по периметру, під цим шкірозамінним бортом просто тоненький шар тканини, тобто будь-яка... Читати відгук В жовтні я придбала синові зимові чобітки Lasocki Young BI12-SAM06, вони дуже гарні на вигляд!
Сьогодні зранку збираючись в школу - я побачила, що черевики порвались. Знаючи як дітки носять взуття, то могла б не дивуватись, АЛЕ - це не механічні пошкодження, а шкірозамінник відійшов від взуття по периметру, під цим шкірозамінним бортом просто тоненький шар тканини, тобто будь-яка волога чи сніг зразу просочиться всередину. Розчаруванню немає меж - не можуть черевики слугувати 3 місяці, сьогодні дитина пішла, в наспіх залитих клеєм черевиках, в школу, зрозуміло, що ні про яку вологонепроникність мова не йде, добре, що кожзам не стирчатиме. Враховуючи військові українські реалії - сидіння в підвалах і так далі - хочеться сказать - ганьба такому виробнику взуття! Дуже гарний вигляд, але таке враження ніби воно одноразове і зроблене із картону.. Що мені робити далі? Я потратила на взуття гроші, пройшло 3 місяці і мені знову десь треба брать гроші, щоб купить нові, бо дитина не має ходить в мокрому рваному взутті!
Замовила сапоги просто по фото, підійшли. А також кросівки асікс, обирала розмір по розмірній сітці товару і все підійшло . Дякую) За таку ціну я б сапоги не купила у своєму місті)
Доброго дня! Якість взуття непогана претензій немає. Сказати не можу що це оригінал чи репліка бо зроблено дуже якісно. Дуже незручно вибирати розмір по даній таблиці. Бо при виборі одного і того же європейського розміру, розмір устілки може бути різним. Було б непогано додавати для зрівняння американський розмір us. Для мене це було б легше у виборі розміру.
Заказала ботинки Рuma.Заказ шел 2 недели из-за забастовки на Польской границе.Курьер привез заказ до квартиры.Открыли,осмотрела заказ,заплатила курьеру.Товар был в фирменой коробке,полностью соответствовал указаному.Ботинки белые челси.Буду еще заказывать
я 2-3 рази на рік купую обув на цему сайті . Один раз тільки робив повернення , але це була моя помилка з розміром , кошти прийшли швидко , тут все ок . Роботою магазину-сайту задоволенний . Тепер зробили новий дізайн , хтів зробити замовлення на черевики але при зміні сайту , в новій версії ( evzuttya) немає можливості вибрати... Читати відгук я 2-3 рази на рік купую обув на цему сайті . Один раз тільки робив повернення , але це була моя помилка з розміром , кошти прийшли швидко , тут все ок . Роботою магазину-сайту задоволенний . Тепер зробили новий дізайн , хтів зробити замовлення на черевики але при зміні сайту , в новій версії ( evzuttya) немає можливості вибрати обув на широку стопу (wide) . Будь ласка , поверніть можливість вибору для людей з широкими стопами , дякую
Повернення отримано 31.10 Сьогодні 7.11, але результату ноль. Навіть нема повідомлення на ел. Пошту. Служба підтримки кормить завтраками Завтра 7 робочий день для перевірки товару. А хз чи повернуть кошти більше 3 тис грн.
інформуємо, зараз є невелика затримка у відділі повернень, приносимо вибачення. Просимо зв'язатися із центром обслуговування https://evzuttya.com.ua/kontakt Менеджер перевірити інформацію щодо повернення.
Заказ зробила 31.10 Одразу оплатила,прийшло сповіщення що заказ скасовано,гроші повернути добитися не можу,пишу у підтримку але марно,останній раз маю з вами справу!Не рекомендую!
на жаль, номер замовлення Ви не прописали складно перевірити чому замовлення було анульовано. Просимо зв'язатися із центром обслуговування https://evzuttya.com.ua/kontakt
Купляла на цьому сайті взуття вперше. Начитавшись відгуків, вирішила не оплачувати замовлення онлайн, а замовити з післяплатою. Ціна від цього не змінюється. Моє замовлення було більше,ніж на 2500 грн, тож була безкоштовна доставка службою meest express. 25 жовтня створила замовлення, посилка їхала з Польщі (як і з іншими видами товарів, там дешевше купляти, ніж у нас). 1 листопада отримала. Кур'єр... Читати відгук Купляла на цьому сайті взуття вперше. Начитавшись відгуків, вирішила не оплачувати замовлення онлайн, а замовити з післяплатою. Ціна від цього не змінюється. Моє замовлення було більше,ніж на 2500 грн, тож була безкоштовна доставка службою meest express. 25 жовтня створила замовлення, посилка їхала з Польщі (як і з іншими видами товарів, там дешевше купляти, ніж у нас). 1 листопада отримала. Кур'єр зателефонував, але мене не було вдома. Сказала залишити на відділенні. У мене це магазин партнер - Розетка. Прийшла, відкрила посилку , не міряла взуття (бо вже приміряла цю модель Clarks в іншому відомому оффлайн магазині, в якому ціна була на 1500 грн більшою, ніж тут. Масштаби націнок не перестають дивувати). Оплатила посилку онлайн в додатку Meest. Готівкою оплатити не можна було. До товару претензій не має. Я заловолена.
Переваги:
Можна замовити товар з післяплатою без переплат, безкоштовна доставка від 2500 грн
Недоліки:
Потрібно завантажити додаток meest або мати акаунт, щоб слідкувати за посилкою і оплатити її (якщо не має можливості знайти час,щоб чекати кур'єра)
Замовляла пару чоловічих кросівок. Взуття прийшло не в оригінальній коробці, а нібито у звичайній поштовій. Вже дома я помітила на одному з кросівок невеличку подряпину. Повертати не збиралась так як самі кросівки дуже сподобались. Але на щастя розмір не підійшов і я робила повернення. Кошти повернули на шостий робочий день.
Переваги:
Дуже швидке повернення коштів
Недоліки:
Взуття прийшло не в оригінальній коробці та з невеличкою подряпиною
Eobuv.com - интернет-магазин брендовой обуви созданный в Польше. Мы являемся самым большим магазином обуви и аксессуаров в Польше. Работаем более 20 лет на рынке Европейского Союза и предлагаем нашим клиентам тщательно отобранную обувь мировых брендов. Нам доверяют покупатели 9 стран Европейского сообщества, о чем подтверждают полученные награды Gazela Biznesu, e-Diament... детальніше
Некачественная обувь, не публикуют отзывы
И отзывы плохие не публикуют! Обидно!
кожен товар, придбаний в нашому магазині, має гарантію 2 роки.
Просимо відправити товар по рекламаціі, інформація на сайті: https://evzuttya.com.ua/b/garantija
З повагою,
команда eobuv.com.ua
Не замовляйте взуття на сайті EOBUV - це ще той головняк. Повірте мені!!!
приносимо вибачення за незручності.
У Вас є 30 днів для того, щоб повернути товар нам поштою.
Умови повернення на сайті https://evzuttya.com.ua/b/povernennja-i-obmin
Бажаємо гарного дня!
З повагою,
команда eobuv.com.ua
Не забирають повернення
просимо зв'язатися з центром обслуговування
https://evzuttya.com.ua/kontakt
З повагою,
команда eobuv.com.ua
Коммент на сайте
Почему нельзя оставить отзыв на сайте, где заказывают товар? Почему отзывы закрыты?
Для чего писать сюда, зачем так усложнять?
Не прислали чехол для очков
Приносимо вибачення за незручності, які виникли.
На цьому сайті ми не маємо можливості це перевірити.
Просимо зв'язатися з центром обслуговування
https://evzuttya.com.ua/kontakt
З повагою,
команда eobuv.com.ua
Неуважительное отношение к клиентам
Приносимо вибачення за незручності.
У Вас є 30 днів для того, щоб повернути товар нам поштою.
Умови повернення на сайті https://evzuttya.com.ua/b/povernennja-i-obmin
Бажаємо гарного дня!
З повагою,
команда eobuv.com.ua
замовлення № 210000470018
Приносимо вибачення за незручності, які виникли.
У Вас є 30 днів для того, щоб повернути товар нам поштою.
Умови повернення на сайті https://evzuttya.com.ua/b/povernennja-i-obmin
Бажаємо гарного дня!
З повагою,
команда eobuv.com.ua
Замовлення № 210000435031
для з'ясування інформації просимо зв'язатися з центром
https://evzuttya.com.ua/kontakt
З повагою,
команда eobuv.com.ua
Процедура повернення
дякуємо Вам, за зворотній зв'язок.
Приносимо вибачення за незручності, які виникли.
З повагою,
команда eobuv.com.ua
Суперечливі враження від покупки в цьому магазині
дякуємо Вам, за зворотній зв'язок.
Інформація прийнята до уваги.
З повагою,
команда eobuv.com.ua
Не уважают своих клиентов
приносимо вибачення за незручності, які виникли.
Бажаємо гарного дня.
З повагою,
команда eobuv.com.ua
Прийшло вживане взуття
Приносимо вибачення за незручності, які виникли. Інформація передано на склад.
У Вас є 30 днів для того, щоб повернути товар нам поштою.
Умови повернення на сайті https://evzuttya.com.ua/b/povernennja-i-obmin
Бажаємо гарного дня!
З повагою,
команда eobuv.com.ua
Найкращий взуттєвий магазин .
Все чудово . Взуття найвищої якості . Найкраще представлені розмірні сітки . Магазин дуже раджу .
дякуємо за позитивний відгук. Ми стараємося, щоб наші клієнти були задоволені покупками у нашому інтернет-магазині.
З повагою,
команда eobuv.com.ua
Обман покупателя
до оплати є можливість відкрити посилку та оцінити якість товару.
Якщо щось не походить клієнт може відмовитися і не оплачувати за посилку.
Також є повернення Вам потрібно запакувати товар і відправити повернення до Львова. Після перевірки повернення Вам повернуть кошти.
З повагою,
команда eobuv.com.ua Показати 1 відповідь
Материал товара не соответствует описанию.
дякуємо Вам, за зворотній зв'язок.
Інформація прийнята до уваги.
З повагою,
команда eobuv.com.ua
Якість товару погана
"якісне" взуття
Дитина взула взуття ДВА рази,і ось ці фото результат використання взуття.
Мені запропонували відправити назад,і чекати рішення від відділу рекламації.(що передбачає ремонт за їх кошт або повернення грошей)Але це означало залишити дитину без взуття, серед грудня з невідомим результатом події.
Єдине що я хочу показати це якість взуття!!!!
Також в цій посилці були... Читати відгук Замовлення було здійснено ще в листопаді.
Дитина взула взуття ДВА рази,і ось ці фото результат використання взуття.
Мені запропонували відправити назад,і чекати рішення від відділу рекламації.(що передбачає ремонт за їх кошт або повернення грошей)Але це означало залишити дитину без взуття, серед грудня з невідомим результатом події.
Єдине що я хочу показати це якість взуття!!!!
Також в цій посилці були кросівки Adidas,які прийшли в звичайній картонній упаковці. По якості кросівки нагадували дешеву репліку з дешевого магазину.
Чоловіче зимове взуття
Шикарна покупка.
Від таких покупок хочеться просто розплакаться…
Сьогодні зранку збираючись в школу - я побачила, що черевики порвались.
Знаючи як дітки носять взуття, то могла б не дивуватись, АЛЕ - це не механічні пошкодження, а шкірозамінник відійшов від взуття по периметру, під цим шкірозамінним бортом просто тоненький шар тканини, тобто будь-яка... Читати відгук В жовтні я придбала синові зимові чобітки Lasocki Young BI12-SAM06, вони дуже гарні на вигляд!
Сьогодні зранку збираючись в школу - я побачила, що черевики порвались.
Знаючи як дітки носять взуття, то могла б не дивуватись, АЛЕ - це не механічні пошкодження, а шкірозамінник відійшов від взуття по периметру, під цим шкірозамінним бортом просто тоненький шар тканини, тобто будь-яка волога чи сніг зразу просочиться всередину.
Розчаруванню немає меж - не можуть черевики слугувати 3 місяці, сьогодні дитина пішла, в наспіх залитих клеєм черевиках, в школу, зрозуміло, що ні про яку вологонепроникність мова не йде, добре, що кожзам не стирчатиме. Враховуючи військові українські реалії - сидіння в підвалах і так далі - хочеться сказать - ганьба такому виробнику взуття!
Дуже гарний вигляд, але таке враження ніби воно одноразове і зроблене із картону..
Що мені робити далі?
Я потратила на взуття гроші, пройшло 3 місяці і мені знову десь треба брать гроші, щоб купить нові, бо дитина не має ходить в мокрому рваному взутті!
прохання зв'язатися із центром обслуговування
https://evzuttya.com.ua/kontakt
З повагою,
команда eobuv.com.ua Показати 1 відповідь
Дуже задоволена
За таку ціну я б сапоги не купила у своєму місті)
дякуємо за Ваше замовлення :)
З повагою,
команда eobuv.com.ua
Размер обуви.
дякуємо за Ваше звернення та позитивний відгук.
Прийняли до уваги :)
З повагою,
команда eobuv.com.ua
Дуже довго повертають кошти
для з'ясування інформації просимо зв'язатися із центром обслуговування
https://evzuttya.com.ua/kontakt
З повагою,
команда eobuv.com.ua
Отличная покупка
дякуємо за оформлене та отримане замовлення.
З повагою,
команда eobuv.com.ua
розмір обуві
дякуємо за Ваш відгук та повідомлення, працюємо над цим.
З повагою,
команда eobuv.com.ua
Не повертають кошти
Прикро. Розчарована.
просимо зв'язатися із центром обслуговування https://evzuttya.com.ua/kontakt
Менеджер перевірити інформацію щодо повернення.
З повагою,
команда eobuv.com.ua
Повернення коштів. Перевірка товару
Сьогодні 7.11, але результату ноль. Навіть нема повідомлення на ел. Пошту.
Служба підтримки кормить завтраками
Завтра 7 робочий день для перевірки товару. А хз чи повернуть кошти більше 3 тис грн.
інформуємо, зараз є невелика затримка у відділі повернень, приносимо вибачення.
Просимо зв'язатися із центром обслуговування https://evzuttya.com.ua/kontakt
Менеджер перевірити інформацію щодо повернення.
З повагою,
команда eobuv.com.ua
Розчарування
Одразу оплатила,прийшло сповіщення що заказ скасовано,гроші повернути добитися не можу,пишу у підтримку але марно,останній раз маю з вами справу!Не рекомендую!
на жаль, номер замовлення Ви не прописали складно перевірити чому замовлення було анульовано.
Просимо зв'язатися із центром обслуговування https://evzuttya.com.ua/kontakt
З повагою,
команда eobuv.com.ua
Перший досвід виявився позитивним
дякуємо за Ваше замовлення та відгук.
З повагою,
команда eobuv.com.ua
Кросівки та їх повернення
дякуємо за Ваше звернення та відгук.
Приносимо вибачення оригінальна коробка була пошкоджена.
З повагою,
команда eobuv.com.ua