Гость Отзыв написан 21 февраля, 2026 год8 просмотров
Це найгірша поїздка в моєму житті.Заказав квитки за день Кривий Ріг Павлоград.Маршрутка Одеса Славянск. Приїхала Одеса Нікополь.Ні чого ні повідомивши.,про зміну машини.Подзвонивши перевізнику він повідомив що маршрутка вже поїхала.Згодом передзвонив і сказав що вона чекає,і ще кричав в слухавку що треба в часно приїжджати, хоча я приїхав за 40 хв раніше як вказано на сайті.Ладно думаю все минуле все добре їду в Павлоград..Приїхав я в Дніпро кажуть пересадка. Ну добре пересадка так пересадка.Приводять до другої маршрутки все зараз будемо їхати, але ні кажуть місця для вас немає хочеш їдь стоя.Подзвонивши знов перевізнику він сказав що водій баран все напутав і він знову наполіг щоб я їхав стоя. Сказавши йому що я військовий після поранення стоя мені тяжко.Запропонувавши мені йти на автовокзал. Що через 50 хв буде інша маршрутка,повідомивши йому що я ні куди з ним не поїду , сказав давай номер карти я скину 200грн Заплативши за поїздку 600грн. Проїзд коштує Кривий ріг Дніпро 200 грн. Дніпро Павлоград 180 грн.. Я заплатив за удобства щоб було бистріше але вийшло з головною біллю для себе. Перевізника не раджу
Перевізник га**о - Отзывы о Перевозчик Синай ФОП Родина Л.В.
Дніпро Павлоград 180 грн..
Я заплатив за удобства щоб було бистріше але вийшло з головною біллю для себе.
Перевізника не раджу
отзыв
Комментарии к отзыву