Не рекомендую перевізника Каракуля Л.М.!Купувала квиток через сервіс Укрпас на рейс Київ-Кароліно Бугаз 24.06.2026 року. Хоча автобус виїхав вчасно, сама поїздка перетворилася на справжнє випробування. Протягом усього маршруту в салоні стояв жахливий, задушливий запах дизельного палива. Дихати було неможливо, через що всю дорогу нудило і боліла голова. Очевидно, що транспорт несправний і перевозити пасажирів у такому стані просто небезпечно для здоров'я.Наостанок водій повівся абсолютно по-хамськи та безвідповідально: він просто відмовився доїжджати до автостанції та висадив мене за 3 кілометри від заявленої у квитку зупинки. Мені довелося самостійно вирішувати проблему та добиратися до міста з важкими речами. Жахливий сервіс та повна неповага до клієнтів!»
Це найгірший перевізник - Отзывы о Перевозчик ФЛП Каракуля Л.М.
отзыв
Комментарии к отзыву