В цій компанії я вже 6 місяців. Для тих хто йде в продажі, головне це заробіток. Так от плять тут норм, без затримок. Величезний респект керівництву, за те що прибрали систему штрафів і ввели премії, тепер стало ще краще і стабільніше. Якщо щось не получається, або якісь проблеми, керівництво завжди допоможе. Все влаштовую, планую залишатися і надалі
Мій досвід - Отзывы об ОТАК (Смартшоп)
отзыв
Комментарии к отзыву